Боледуване на децата ни – тема 17

  • 38 549
  • 747
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 21 282
Нашите се избистриха ,но лявата ноздра е запушена още

# 736
  • Мнения: 6 565
Месечинке, благодаря ти за бързия отговор. не знаех, че при минаване хремата става от бистра жълтеникава, мислех, че оцветяването на сополите означава, че някаква бактерия се въди в нослето. виброцилът го слагам от 2 дни, но подобрение не виждам, секретът се сгъсти и стана жълт, засъхва на корички вътре и като сложа фр те изтичат. иначе е весела, спи, храни се, не се оплаква да я дразни нослето, но аз все си имам едно наум.

# 737
  • Мнения: 21 282
Силвиана ,дано мине бързо и не слезе надолу  Hug

# 738
  • Мнения: 6 565
Лисе, благодаря. ти какво даваш/е за хремата?

# 739
  • Мнения: 21 282
Лисе, благодаря. ти какво даваш/е за хремата?
На нас също ни бяха изписали последно Виброцил.

Сега сме само на морска вода  Peace

# 740
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 365
Момичета, майка и до ден днешен ми казва за хремата следното - "С лекарства и без лекарства хремата продължава 10 дена" Peace
Е, аз естествено съм за лекарства, когато има нужда, не самоцелно слагане на капки за нос.
Но, е така хремата преминава много цветове и консистенции. Нали го гледам вече тоя филм 3 години Tired
Важното е да духате носа, да тече на пред, да гледате да не заседяват секретите в нослето.
А, това че сутрин имат цвят секретите преди време мисля, че Чери/пишеше тук, някои я помнят/ ме беше успокоила, че са такива, защото са преседели през ноща в носа. После виждате как с промивки и духане на носа до обед се избистрят. Гледаме да не се закашля детето от тях, това значи че му се стичат и трябва по-упорита да промиваме и дърпаме на вън. Аз така правя, да чукна на дърво държим фронта в носа Crazy Там са разболяванията ни и гърло, при моя е задължителна част от пейзажа Peace

# 741
  • Варна
  • Мнения: 25 254
А, това че сутрин имат цвят секретите преди време мисля, че Чери/пишеше тук, някои я помнят/ ме беше успокоила, че са такива, защото са преседели през ноща в носа. После виждате как с промивки и духане на носа до обед се избистрят.
точно така е. И мен този лимоненожълтозелен цвят сутрин ме притесняваше, но ме успокоиха, че е от задържането на секретите през нощта. Факт е, че следобед вече са бяло-жълти, дори прозрачнобели.

# 742
  • Мнения: 21 282
Хъшпъпи и при нас всичко от пустия нос тръгва

# 743
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 365
Търпение и наблюдение на детето Hug Ама не само наблюдение, стана ми смешно Grinning/извинете за отклонението/, но и действие Peace Така, като си го подхване майката едно дете от начало с болестта  мисля, че ще е по-спокойна и ще действа адекватно.

# 744
  • Мнения: 21 282
Търпение и наблюдение на детето Hug Ама не само наблюдение, стана ми смешно Grinning/извинете за отклонението/, но и действие Peace Така, като си го подхване майката едно дете от начало с болестта и действа мисля, че ще е по-спокойна и ще действа адекватно.
+1  Peace

# 745
# 746
  • Мнения: 195
В отговор на momo*  и малката лисичка, една седмица бяхме на Аугментин (на 8 часа), а преди това около 2 седмици мъчих детето с хомеопатични, които джипито изписа. За това писах за Самбукус, на нас ни помогна, вероятно и на други също!

# 747

Общи условия

Активация на акаунт