Revenge - Тема 4 Сезон 4

  • 58 548
  • 873
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 4 590
Много дразнещо стана. Или Дейвид е намислил нещо и съвсем не боготвори Виктория, защото иначе е голяма тъпотия и ако се е вързал на това че Аманда е починала, но пък да не потърси Нолан..А ролята на Луис е да отмъсти, че Викито я остави в лудницата.

# 91
  • Пловдив
  • Мнения: 1 022
Толкова да харесвах този сериал, а сега като го гледам, дори ми се иска някой моменти да ги превъртя, че ми става скучно. Изгледах и четирите серии на един път - е няма такива погледи, въздишки, тъпи физиономии?!?
Никога не съм се дразнила така на сериала, както този сезон. Още в първа серия, тази тъпотия с кръщаването на лодката и името на някаква си любовница, толкова недомислена сцена ми се стори, че трябваше да върна в началото и да си припомня кои са тези двамцата.
По нататък пък, когато Дейвид гонеше Викито, то беше мъгла по сред бял ден, то беше чудо  ooooh! Джак като персонаж въобще не си го представям като полицай, а Шарлът пък от луда, опитала се да убие сестра си се превърна в девица и непорочна дъщеря на баща си само за 2 серии  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Въобще много сапун, много нещо до сега  newsm78 И тази прическа на Нолан  Thinking не мога да го възприема така.
И сте прави, че по добре да не бяха съживявали Дейвид, ако ще ни го навират в очите, като пухльото и чехльото на Ви.
Дано да са по добри следващите серии, че до сега само ме разочароват  Peace

# 92
  • Нейде из лудите гори...
  • Мнения: 1 367
А ролята на Луис е да отмъсти, че Викито я остави в лудницата.
Много повърхностно ще е , ако е така  Rolling Eyes

Аз харесвам новата гръмнала прическа на Нолан  Blush

# 93
  • Мнения: 4 690
Много драматичен беше този епизод, страшно мъчно ми стана за Емили. Надявам се, че Дейвид играе някаква игра, не може да са го оставили такъв льольо (ако има такава дума)  Rolling Eyes .


Аз харесвам новата гръмнала прическа на Нолан  Blush

И на мен ми харесва, напомня ми за Хю Джакман в Х-мен .

# 94
  • Мнения: 851
Превъртяха всеки възможен сценарий. Емили я превърнаха в дебил, а Виктория в главен герой. Ако продължават така, ще има какво да гледаме на старини.

# 95
  • Мнения: 4 590
О не, това трябва да е последния сезон, рядко го казвам за филм, но ако продължат ще стане "дързост и красота"

# 96
  • Нейде из лудите гори...
  • Мнения: 1 367
Той стана, именно за това се надявам и аз да е последен сезон, гледам го най-вече, защото в предишните сезони героите ми станаха близки, а и покрай тези ми ти завръзки/развръзки, като нищо наш Бари Слоун възкръсне  hahaha hahaha hahaha

# 97
  • Пловдив
  • Мнения: 1 022
Аз за тази Луис си мисля, че нарочно е влезнала в лудницата, за да може Виктория да избяга. После, когато Ви-то беше в един хотел, тя умишлено стоеше и си я чакаше и според мен тук има някакъв план, може пък Дейвид да я е наел  Crazy

И аз вече луди теории на конспирацията развивам, ама то тук знае ли се, изведнъж всички взеха да се съживяват и да променят персонажите си. Сега да съживят и Аманда и да си заживеят всички дружно в новата къща на Емили  hahaha

# 98
  • Мнения: 851
Луис може да е дъщеря на Дейвид, от майката на Джак.  Wink

# 99
  • Мнения: 4 690
И аз си градя някакви теории.Просто не вярвам, че ще похабят така Дейвид Кларк, не е възможно.И не могат да оставят пак всичко в ръцете на Емили.Смятам, че Дейвид има някакъв грандиозен план и това е само част от изпълнението му  Thinking Или поне така ми се иска на мен.Само се надявам да се спре дотук с това отмъщение, че Карл е още малък  Laughing

И аз Ейдън не съм го прежалила още, Джак е хубав, но много дребен бе, като табуретка.

# 100
  • Мнения: 765
Джак е хубав, но много дребен бе, като табуретка.

Ооо,не!  Joy Joy Joy

# 101
  • USA
  • Мнения: 7 295
Много емоционален епизод беше последният.Емили ВанКамп е страхотно талантлива актриса,браво.

Според мен Дейвид има замислен план.Не може чак до такава степен да сринат авторитета,който му градят 3 сезона вече.Засега гледаме кученцето на кралица Виктория.
Луиз също има план да се добере до нея,но все още не знаем дали има добри или лоши мисли(силно се надявам на второто) Mr. Green .Иска ми се да я потормози тази "изстрадала,клета,миличка Ви".

# 102
  • Мнения: 6 529
Пак съшито с бели конци...даже ФБР се върза на версията на Дейвид  Mr. Green

# 103
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 736
Силно емоционална беше сцената, когато Емили видя Дейвид.  Blush Много добре изиграна. И аз мисля, че Дейвид има някакъв план и няма да остане един мухльо, както го спрягаме тука засега. Само не можах да разбера частта с оставането му жив. Това, че е бил държан и измъчван дълго време също ли е измислица като раните на гърба, които сам си ги причини или наистина Конрад го е държал?  Thinking
На мен ми е готино полицайчето  Blush

# 104
  • София
  • Мнения: 167
... Дейвид има някакъв грандиозен план и това е само част от изпълнението му  Thinking ...

И аз мисля така или поне много се надявам. Какви умни погледи хвърляше ДК, сигурно той ще е " ревенджъра" този сезон. Много мило ми стана ядрото Емили-Нолън-Джак, като семейство са. Мисля че ДК нарочно направи кражбата в аптеката.

Общи условия

Активация на акаунт