Един най-обикновен седмичен ден :(

  • 58 994
  • 879
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 4 841
Уантакате суфльоре, умане, умане, умане, о тео, тики тики, тео тео тики тики, у уан джо фикс.

Това го помня... Боже, колко простотии помня... Само ако можеше човек да си почиства "чекмеджетата" на мозъка, и да изхвърля всичко ненужно...

# 541
  • София
  • Мнения: 62 595
на всичко съм играла.

# 542
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Уантакате суфльоре, умане, умане, умане, о тео, тики тики, тео тео тики тики, у уан джо фикс.

Това го помня... Боже, колко простотии помня... Само ако можеше човек да си почиства "чекмеджетата" на мозъка, и да изхвърля всичко ненужно...
И аз го помня това Laughing

# 543
  • Мнения: 14 478
Уантакате суфльоре, умане, умане, умане, о тео, тики тики, тео тео тики тики, у уан джо фикс.

Това го помня... Боже, колко простотии помня... Само ако можеше човек да си почиства "чекмеджетата" на мозъка, и да изхвърля всичко ненужно...
И аз го помня това Laughing
И аз...

А като се замисля-тези "ненужните" неща май най-дълго се помнят!
Помня и филмчето за извънземното Чоки. Даже един уличен котарак, който хранех с на майка ми оставените кюфтета за обяд се окичи с това име .

# 544
  • Мнения: 4 199
Имаше и една игра О ден ден джури...с пляскане на ръце...аз пък нея я помня цялата Shocked ooooh!

# 545
  • София
  • Мнения: 62 595
помнят се, защото с в рима. Между другото, ние ги смятаме за глупости, но за децата са много полезни - хем използване на езика на едно абстрактно ниво, хем има рима, хем подобрява координацията, и като ги вържеш всички заедно, се получава 1 плюс 1 равно на 3.

# 546
  • Мнения: 14 478
Имаше и една игра О ден ден джури...с пляскане на ръце...аз пък нея я помня цялата Shocked ooooh!
О ден джури о ден джури джури топ...
Ама за кво беше  не помня.

# 547
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Това Уантакате суфльоре....сега като ми влезна в празната глава и край... цял ден ще е там Crazy. Вие сте виновни.

# 548
  • Мнения: X
Имаше и една игра О ден ден джури...с пляскане на ръце...аз пък нея я помня цялата Shocked ooooh!
Леле, сега ще кажа нещо, което не съм казвала от 25 години!

Ден ден джури, ден ден о джури джури ча ча мери ча ча о мексико! джими джими уаката джими джими ....нещо си!  Mr. Green

# 549
  • Мнения: 4 199
Имаше и една игра О ден ден джури...с пляскане на ръце...аз пък нея я помня цялата Shocked ooooh!
Леле, сега ще кажа нещо, което не съм казвала от 25 години!

Ден ден джури, ден ден о джури джури ча ча мери ча ча о мексико! джими джими уаката джими джими ....нещо си!  Mr. Green


Ака бака сеньорина ....мели мели карамели smile3533. Край и на мен ли е ЛОШО Joy

Абе, откъде дойде този мохабет - Али Реза е казвал, че му е лошо ли? Докато бях лежащо бременна хвърлях поглед на филма, но дотам, че само запомних имената на Ферхунде и Али Реза Crazy

# 550
  • Мнения: 4 199
По-добре е вместо поредното   джанкане да си говорим за комбета, а?

# 551
  • Мнения: X
За кюмбета?  newsm78

# 552
  • Мнения: 4 199
Жаве, по нашия край - Карловско на стъклените топчета викахме комбета. Кюмбе казваме на печката Grinning

# 553
  • Мнения: X
Цитат
абета, билета, били, билички, билюри, биренки, масльонки, бумбальоци, бешки, валаме́та, варани, върлаци, гелнички, гечки, джамини, джамени, джаменки, коски, лимки, листенца, сирийчета, скамбалови, скамболови, соденки, пеперудки, тройче, американки и др.

Или казано с други думи  - топчета!

Добавяме значи гуди, манички и комбета!  ooooh!

# 554
  • Мнения: 5 234
Къде е в разказа татката с патката да преследва сутрин лирическата героиня и да й отнема от съня ?

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт