Север-Юг - тема 27

  • 29 540
  • 722
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 7 044
Сиси, мила моя, осем оригинални май остават до края. На 30.октомври почва нов сериал в същия час.

Много благодаря. Поклон пред  всички вас и пред талантите ви. Приятна вечер.

# 721
  • Мнения: 18 601
Роминка  Heart Eyes Hug wavey
Много съм съгласна с теб затова, че Джемре се колебае да работи със Зейнеп. Орси  Heart Eyes, може да е дръзновена Зейнепка, ама е твърде нахална и напориста и това ме дразни в нея. Иска всичко да стане от днес за вчера ... не даде на Джемре дори да помисли какво да предприемат ... бърза и налага все своите идеи. Ще се увериш, че Джемре ще е права, че все тя ще се опитва да командва  hahaha И аз като Джемре предпочитам да  помисля първо хубаво и после да се впускам в приключения, тя няма пари, за да не се притеснява да рискува ... Не може сутринта решили да работят заедно и вечерта Зейна вече да я притиска, защото била решила с какво да започнат бизнес ... Когато искаш да си партньор с някого ами изслушай го, дай му малко време да осмисли нещата, а не веднага да налагаш своето мнение ...
Не мисля, че Киво играе по-всеотдайно в 1 сезон ... до края за мен си играеше перфектно. Peace
Наде  Heart Eyes оправяй се и ти! Роминче  Heart Eyes ти също! Аз вече се оправих, слава богу, покашлям още , но и това ще мине ... Хади в новата тема!
Сиси  Hug приятна вечер!   bouquet

# 722
  • Мнения: 4 642


  От отговорите на Джемре аз разбирам точно това - нерешителност, а не обмисляне на стратегия. Ако не иска да работи със Зейнеп, да го беше казала направо, още когато си седяха всички на масата. Споделеното пред майка си, че Зейнеп иска да се налага и други там изрази аз ги разбирам като предишните ѝ мрънканици, а не като проницателно мислене. Както и думите, които си изрекоха след приключване на разговора: При Зейнеп беше констатация, докато при Джемре - обида. Не забравям какви ги сътвори Зейнеп. Но за разлика от Гюней тя си възвърна човешкия облик. 

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт