Нашите кухни - 55

  • 94 833
  • 749
  •   1
Отговори
# 555
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Честно казано не съм и търсила, защото не ги харесвам механичните, че трудно се чисти около тях.

# 556
  • Мнения: 155
Здравейте,

Предстои ни да си купуваме гранитна мивка за вграждане за под гранитен плод. Харесахме си мивка на sanitec. Виждам, че по-напред в темата има запитвания за мнения за марката и конкретно техниет мивки, но никой не е дал мнение.

Моля ви, ако има доволни или недоволни - споделете!

Благодаря!   bouquet

# 557
  • Мнения: 276
Аз пък знам за случаи, когато се прецаква "тъч"-ването и е много изнервящо. Ти също си права, ама ще си робувам на акъла, за да не се нервя с многократни опити да "хване" сензора за натискане....

# 558
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Важното е на теб да ти е удобно. ММ малко трудно го ловят тъч-овете на всякакви уреди, но си е до пръсти Wink. Знам какво беше около ключовете на старата печка да чистя, затова предпочитам тъч-а. Пък то, ако има да се чупи, ще се чупи. Simple Smile

# 559
  • Мнения: 1 017
Oтносно котлоните и за четворките съм чувала, че е проблем използването на два котлона едновременно, освен ако не се използват по диагонал. Незнам защо така ги правят ква им е идеята... newsm78

# 560
  • Мнения: 1 538
Пълни глупости.
Имам 4ка котлони, 2 нормални, 2 индукционни, естествено тъч. Безкрайно доволна. Ако правех сега кухня не бих си купила нормални, а само индукционни.  Tired Не виждам освен финансови затруднения, какво друго би ме принудило да си сложа нещо с копчета, което ще въртя като баба ми.

# 561
  • Раковски
  • Мнения: 2 171
Здравейте,

Предстои ни да си купуваме гранитна мивка за вграждане за под гранитен плод. Харесахме си мивка на sanitec. Виждам, че по-напред в темата има запитвания за мнения за марката и конкретно техниет мивки, но никой не е дал мнение.

Моля ви, ако има доволни или недоволни - споделете!

Благодаря!   bouquet

В нас съм със санитек ултрагранит, за мен тези мивки не отстъпват на по-големите имена (нека се има предвид, че някои големи марки не правят мивки а им ги правят и лепят тяхното лого).

# 562
  • София
  • Мнения: 6 219
Oтносно котлоните и за четворките съм чувала, че е проблем използването на два котлона едновременно, освен ако не се използват по диагонал. Незнам защо така ги правят ква им е идеята... newsm78

Няма такова нещо, особено при ширина 60 см.
Има по-тесни печки - 50 см - аз имам такава вече 6-та година, но там котлоните са голям до малък. Налагало ми се е да използвам и 4-те котлона, защото обикновено готвя по повече от едно нещо едновременно - никакви грижи. Не знам хората с по два котлона как се справят.

# 563
  • Мнения: 1 017
Oтносно котлоните и за четворките съм чувала, че е проблем използването на два котлона едновременно, освен ако не се използват по диагонал. Незнам защо така ги правят ква им е идеята... newsm78

Няма такова нещо, особено при ширина 60 см.
Има по-тесни печки - 50 см - аз имам такава вече 6-та година, но там котлоните са голям до малък. Налагало ми се е да използвам и 4-те котлона, защото обикновено готвя по повече от едно нещо едновременно - никакви грижи. Не знам хората с по два котлона как се справят.

Справят се, като им се налага и нямат избор.

# 564
  • Мнения: 276
Не виждам освен финансови затруднения, какво друго би ме принудило да си сложа нещо с копчета, което ще въртя като баба ми.

Ами ей ме на! Laughing Нямам финансови затруднения, но все пак предпочитам да въртя копчета, като баба ми...Честно казано не се водя много по моди и прочие. Обичам да ми е уютно, удобно, да си ми харесва на мен и да е  практично. Не робувам на тенденциите на всяка цена, освен когато те отговарят на моите изисквания. Просто, всеки си има приоритет и нещо, което мрази повече от друго - аз ще се нервя повече на зациклянето на тъча, отколкото на почистването на 4 копчета, примерно.

Shadowman, би ли си дал и ти мнението за аспираторите "рустик" на Елика или Фабер Ранч, от линка, публикуван от Мегисан? Благодаря!

# 565
  • Раковски
  • Мнения: 2 171
Гледам, че ранча е по-мощен, като марка и двете са реномирани.
Ето и едно предложение на пирамис.

# 566
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Шадоу, нова кухня ли имаш? Няма ли да я покажеш Flutter?

# 567
  • Мнения: 371
Не виждам освен финансови затруднения, какво друго би ме принудило да си сложа нещо с копчета, което ще въртя като баба ми.
Ами ей ме на! Laughing Нямам финансови затруднения, но все пак предпочитам да въртя копчета, като баба ми...Честно казано не се водя много по моди и прочие. Обичам да ми е уютно, удобно, да си ми харесва на мен и да е  практично. Не робувам на тенденциите на всяка цена, освен когато те отговарят на моите изисквания. Просто, всеки си има приоритет и нещо, което мрази повече от друго - аз ще се нервя повече на зациклянето на тъча, отколкото на почистването на 4 копчета, примерно........
Подкрепям... все едно аз съм го писала... и на мен така се чудеха що си избрах бял плот с копчета за връткане.... ползвам си го с кеф.... нали не карам друг да ги ползва, чисти, мие...

# 568
  • Пловдив
  • Мнения: 998
Аз пък се чудя между уреди AEG и Gorenje. Повече клоня към AEG. Моля за мнения.
И мисля само на 4аста с котлоните отзад да са ми плочки та казвате че се слагат след като са наредени шкафовете и котлоните а не нацапва ли стената с лепило примерно когато се редят?

# 569
  • Мнения: 1 538
Не виждам освен финансови затруднения, какво друго би ме принудило да си сложа нещо с копчета, което ще въртя като баба ми.

Ами ей ме на! Laughing Нямам финансови затруднения, но все пак предпочитам да въртя копчета, като баба ми...Честно казано не се водя много по моди и прочие. Обичам да ми е уютно, удобно, да си ми харесва на мен и да е  практично. Не робувам на тенденциите на всяка цена, освен когато те отговарят на моите изисквания. Просто, всеки си има приоритет и нещо, което мрази повече от друго - аз ще се нервя повече на зациклянето на тъча, отколкото на почистването на 4 копчета, примерно.
Не знам на какво се нервиш, но тъч никога не ми е забивал. Особено пък на котлоните.  Whistling
И не е мода, удобство е, естетика. Живеем в 21, не в 20 век. И вървим напред, не назад.

Общи условия

Активация на акаунт