"Kara Para Aşk"с участието на Туба Бюйюкюстюн и Енгин Акюрек-31 тема

  • 42 580
  • 743
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10 240
         

Актьори:





 





Кликнете върху снимката на актьора и ще получите повече информация за него!
         

Продуцентска къща: Ay Yapım
Сценаристи: Sema Ergenekon, Eylem Canpolat
Режисьор: Ahmet Katıksız
Музика: Toygar Işıklı
ТВ канал: ATV

1 сезон (13 епизода) - от 12.03.2014 год. до 18.06.2014 год.
2 сезон стартира на 03.09.2014 година с 14 епизод

         


         
Резюме:
Когато полицаят Йомер, чиято годеница се е самоубила, научава, че може тя да е била жертва на престъпление, той започва да гори от желание да научи истината. Сключва споразумение с държавата. Ще намери изгубените диаманти и в замяна на това ще научи кой е убиецът.
Елиф, която е загубила баща си при катастрофа, ще научи, че идеалният и баща всъщност е бил пропаднал мафиот, който се е занимавал с изпиране на мръсни пари. Сега тя е принудена да изкарва прехраната на семейството си и едновременно с това да изплаща дълг от 200 млн. долара за диамантите. И на всичко туй отгоре сестра й е в ръцете на лошите мъже.
Таййар, от когото са били откраднати диамантите, е решен да си ги върне обратно, дори и със цената на проливане на кръв.
Не само Таййар знае за съществуването на диамантите.
Всички тръгват по следите на ослепителния блясък, който заслепява очите.
В тази история някои ще станат роби на този блясък.
Други ще станат роби на любовта си, трети на тайните си.
Някои пък ще станат жертви на истината.
Ще има и такива, които ще робуват на амбициите си.
Превод: LiLiSy
         

Сериалът "Kara Para Aşk" в You Tube:
     
Сериалът "Kara Para Aşk" във facebook и twitter:
       
     
     
Сериалът "Kara Para Aşk" се излъчва всяка сряда от 20.00 часа по ATV.
Кликнете на логото на канала и изберете вашият линк!
           
     
Повече за сериала може да откриете тук:



     
Българските страници на Туба и Енгин във Facebook
 

     


     


     


     


     

     


     

Темите:

       
Родствени връзки в сериала:

       

                              
       

Добре дошли на всички фенове
на Туба, Енгин и целия актьорски състав!

Втори сезон ни завъртя във вихъра си с пълна сила!
Изненадите следват едва след друга...
Ще се разделят ли Елиф и Йомер и за колко време?
Приятни минути в темата на всички, които следят проекта!  
 

# 1
  • Мнения: 3 217
Ринка,  bouquet

# 2
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 3
  • Мнения: 162
Здравейте прекрасни. newsm51
След вчерашния втори трей нямам настроение и се надявам да е подвеждащ. newsm78 Не ми се иска Елифче така елементарно да се е хванала на думите на Сами за избор между семейството и любовта. Дано утрешната серия покаже,че трея умишлено е объркващ! Thinking
Нямам търпение да дойде утре и да започне нашето сериалче.  Peace

# 4
  • В Града на Липите
  • Мнения: 5 073
Привет  Hug желая ви прекрасен ден.

Ринка  newsm51

Нямам търпение да дойде утре и да започне новия епизод.
То е ясно, че на Чиче ще му се размине, обаче само вида на Йо със заповедта от прокурора пред вратата му, вероятно му е докарало стомашно разстройство, нервен дисбаланс, и киселини едновременно.  ooooh!  tooth
Сигурно жената на убиеца се е сетила, че мъжът й е работил като шофьор в клиниката и се е обадила на Йомер, от там насетне той е навързал нещата.  Thinking
За ЕлМер не се притеснявам, ще се оправят. Е, щели да се потерзаят, понапият и порисуват драматично, но не вярвам да е за повече от серия. Надявам се Йо да остане упорито последователен в постигането на целите си. То зависи и колко хард ще е Ел  Grinning
Но имам вяра в него  Grinning

# 5
  • Мнения: 2 645
Привет и от мен в новата темичка!
 
Ринка,

Ани и аз много се моля да е подвеждащо всичко, което ни показват.



Скрит текст:

# 6
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
привет моми4ета  Hug

да се запиша и аз  Laughing

Ринка, мерси за новата теми4ка

днес трябва поне подзказка на Бисена да ни пуснат  Crossing Arms а защо не и фрагман  Crossing Arms

# 7
  • Мнения: 293
Здравейте.Привет на групата. Този път превода беше навреме и успях да си спася неделята. Искам да помоля,тези дето привеждат,ако може да го пускат още в петък следобед,защото така ще мога да си освободя и половината събота,а тогава е квалификацията Wink!
Някои ваши постове ме накараха този път да изгледам по-внимателно серията. Thinking Вече всичко ми е ясно. Кримито бива,но любовта я няма никаква.Тази богаташка наясно ли е какво иска? Мисля си,че тя още не е наясно какво правиха в хотела и че на това нормалните хора му викат секс. Ченгето да бяга по-далеч от нея,защото като му видях физиономията на закуската след като го отрязаха в първия момент наистина си помислих,че ще се гръмне,а на мен ще ми излезе късмета с бърз финал на сериала !? Mr. Green  Бижутерката ако има голям род той въобще няма шанс да се класира.Лошото е,че и другата мацка въпреки че е красива,е проста, и завистлива и дори и да я мине през стъргалото няма да му донесе никакви позитиви в разследването,а  най-много да  му смъкне реномето на профайлър  и да остане само това на половата шпага пред приятелите и колегите! Mr. Green
Не мога да разбера,откъде намирате  и гледате тези откъси от следващата серия? newsm78  Защо единия е последователен, а другия  с разбъркани кадри? Не знам какво толкова му се радвате на първия? Вярно,че това с белезниците си е як фетиш Laughing ,но  финалът му,беше болезнено гаден ,когато се набутаха вързани в колата, и комисарят без да иска се нахендри сядайки на скоростния лост! Mr. Green По измъчено объркан и болезнен поглед не бях виждал в скоро време. tooth tooth tooth
Дано утрешната серия е по-кратка за да може да се преведе по-бързо.Лично аз съм на тема футбол. Надявам се Лудогорец да направи голямата изненада в шампионската лига и да удари Реал. В серията не вярвам да има изненади.Белезниците могат да се отключат с обикновен кламер! Peace
А забравих да спомена.Много поздрави от баба ми.Тя е добре,въпреки че няколко часа горчиво оплаква нерадостната съдба на брадатото ченге. Mr. Green

Последна редакция: вт, 30 сеп 2014, 15:57 от Tim-W05

# 8
  • Мнения: 7 875
РинкаHug Hug Hug за новата тема.

# 9
  • В Града на Липите
  • Мнения: 5 073
Tim-W05  wavey
Много задълбочен анализ на епизода  Grinning
Определено го гледаш доста по-внимателно и концентрирано от някои съфорумки, които са се втренчили само в брадатото ченге  Joy
Жалко че не си разнищил и кримито толкова подробно, както и часта с ашк-а, щеше да ми е интересно да те прочета.
Според теб какъв ще е края на Хю  newsm78

# 10
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
едно ново клип4е от Аскасоне, тя/той прави хубави клипове с добре подбрано музикално оформление....

http://en.musicplayon.com/play?v=931068

# 11
  • Мнения: 5 138
Ринка благодаря за новата уютна къщичка  Hug

Здравейте.Привет на групата. Този път превода беше навреме и успях да си спася неделята. Искам да помоля,тези дето привеждат,ако може да го пускат още в петък следобед,защото така ще мога да си освободя и половината събота,а тогава е квалификацията Wink!
Скрит текст:
Някои ваши постове ме накараха този път да изгледам по-внимателно серията. Thinking Вече всичко ми е ясно. Кримито бива,но любовта я няма никаква.Тази богаташка наясно ли е какво иска? Мисля си,че тя още не е наясно какво правиха в хотела и че на това нормалните хора му викат секс. Ченгето да бяга по-далеч от нея,защото като му видях физиономията на закуската след като го отрязаха в първия момент наистина си помислих,че ще се гръмне,а на мен ще ми излезе късмета с бърз финал на сериала !? Mr. Green  Бижутерката ако има голям род той въобще няма шанс да се класира.Лошото е,че и другата мацка въпреки че е красива,е проста, и завистлива и дори и да я мине през стъргалото няма да му донесе никакви позитиви в разследването,а  най-много да  му смъкне реномето на профайлър  и да остане само това на половата шпага пред приятелите и колегите! Mr. Green
Не мога да разбера,откъде намирате  и гледате тези откъси от следващата серия? newsm78  Защо единия е последователен, а другия  с разбъркани кадри? Не знам какво толкова му се радвате на първия? Вярно,че това с белезниците си е як фетиш Laughing ,но  финалът му,беше болезнено гаден ,когато се набутаха вързани в колата, и комисарят без да иска се нахендри седна на скоростния лост! Mr. Green По измъчено объркан и болезнен поглед не бях виждал в скоро време. tooth tooth tooth
Дано утрешната серия е по-кратка за да може да се преведе по-бързо.Лично аз съм на тема футбол. Надявам се Лудогорец да направи голямата изненада в шампионската лига и да удари Реал. В серията не вярвам да има изненади.Белезниците могат да се отключат с обикновен кламер! Peace
А забравих да спомена.Много поздрави от баба ми.Тя е добре,въпреки че няколко часа горчиво оплаква нерадостната съдба на брадатото ченге. Mr. Green

Tim-W05 превод на двучасов епизод и редене на субтитри е много работа, радвай се че пристига в събота рано сутринта, все пак зад този труд стоят хора имат и други ангажименти и приоритети.
А ти посрещна ли Роналдо  Laughing

# 12
  • Мнения: 293
Tim-W05 превод на двучасов епизод и редене на субтитри е много работа, радвай се че пристига в събота рано сутринта, все пак зад този труд стоят хора имат и други ангажименти и приоритети.
А ти посрещна ли Роналдо  Laughing

Разбирам,но ако може и те да ми влязат в положението.За превода ако трябва ще почерпя. Wink
Тц,не го посрещнах. Peace Мразя гелосани, но не гейове, повтарям не гейове. Mr. Green

# 13
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 14
  • Разград
  • Мнения: 8 243

Общи условия

Активация на акаунт