Анкета за "най- несексапилен мъж сред секси мъжете

  • 3 683
  • 66
  •   1
Отговори
# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 23 715
Black Cat 13 - опасявам се тогава, че би желала да отмъкнеш моя мъж Simple Smile

# 46
  • Sofia
  • Мнения: 15 554
Black Cat 13 - опасявам се тогава, че би желала да отмъкнеш моя мъж Simple Smile

   Може вече да съм, знае ли човек. smile3508 rotfImbo

# 47
  • Пловдив
  • Мнения: 23 715
Black Cat 13 - опасявам се тогава, че би желала да отмъкнеш моя мъж Simple Smile

   Може вече да съм, знае ли човек. smile3508 rotfImbo
Wink Няма начин.

# 48
  • Sofia
  • Мнения: 15 554
Black Cat 13 - опасявам се тогава, че би желала да отмъкнеш моя мъж Simple Smile

   Може вече да съм, знае ли човек. smile3508 rotfImbo

Wink Няма начин.

   Така е, много ще ми дойдат двама. Mr. Green Не съм аз от тия модерни жени. Laughing

# 49
  • Мнения: 1 416
Принц Хенри винаги ми се е виждал много Sick
Изобщо цялата кралска фамилия, барабар с превъзнасяната Мидълтъница са  Confounded

Иначе, и друг път съм писала, че ми става лошо от високи мъже. В негативния смисъл. Заемат много място вкъщи, дрехите им заемат повече място... не, не, не са практични. Над 175-178, ако е, трябва да има доста солидни други достойнства, за да си затворя очите. Парадокса е, че точно висок мъж взех, 186, но пък има достатъчно причини да преглътна гигантския ръст Laughing

# 50
  • Мнения: X
Добре де, не знам това коя по ред тема е и за какво е, но какво прави Юлиян Вергов сред секси мъжете?

Aqua ме разби. Ставало ѝ лошо от високи мъже и 186 бил гигантски ръст.  Crazy

# 51
  • Мнения: 2 453
Добре де, не знам това коя по ред тема е и за какво е, но какво прави Юлиян Вергов сред секси мъжете?

Aqua ме разби. Ставало ѝ лошо от високи мъже и 186 бил гигантски ръст.  Crazy

Ох, и аз много се смях на последното.

# 52
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
186 гигантски- а за тези над 190 да се прави ли специална нова категория?
 Crazy

# 53
  • Мнения: 1 416
186 гигантски- а за тези над 190 да се прави ли специална нова категория?
 Crazy


Пада ми кръвното, дори само като видя някъде толкова висок, грамаден човек Crazy
И се благодаря, че не са ми вкъщи.

# 54
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Явно са дребни всички около теб- иначе посоченият ръст е съвсем невпечатляващ за мъж, все пак доста жени гравитират около него.

# 55
  • Ямбол
  • Мнения: 2 155
Изгласих и аз.  bowuu

Темата за ръста на мъжете винаги ми е била интересна. За мен идеален ръст за мъж е от 180-190 максимум. Не знам защо, но винаги съм си падала по мъже не по-високи от 180см. Имах и един 175 - голяма тръпка ми беше.  Crazy Аз самата съм 174, и се чувствах неуместно на мементи, когато обуех обувки с по-висок ток. Обаче на мъжете не им пука особено за такива подробности - те са над тези неща.  Laughing

# 56
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Добре де, не знам това коя по ред тема е и за какво е, но какво прави Юлиян Вергов сред секси мъжете?
Чек, Вергов беше номиниран в секси анкетата, а и събра доста гласове. От БГ съм оставила само тези, които присъстваха и в нея!

# 57
  • София
  • Мнения: 5 883
А защо си включила водачът в класирането - Даниел Радклиф? Него кой го е обявил за секси мъж?  Thinking
Не са бгмамите, в секси анкетата го нямаше.


Направо стана яко досадно с десет измислени анкети, авторке.

# 58
  • В Космоса
  • Мнения: 9 880
Даниел Радклиф аз го номинирах за несекси класацията, още когато нямаше условие да са включени само номинираните от секси класацията. Избрах си от интернет няколко, които са обявени за секси, а на мен не са ми.
Абе, обърканички станаха анкетите, ама нищо. Авторката вече ще се разсърди, ако продължаваме с претенциите. Grinning

# 59
  • София
  • Мнения: 5 883
Авторката е писала в първия коментар, че е включила участниците от секси класацията, плюс един-двама, които имали слава на сексапилни. Не са някакви мои претенции, просто питам.

Общи условия

Активация на акаунт