Какво се случи с булсатком?

  • 12 060
  • 36
  •   1
Отговори
  • Мнения: 379
Преди малко ми изчезнаха половината канали, сайтът им не се отваря, телефоните са изключени.... Някой знае ли защо?

# 1
  • София
  • Мнения: 7 807
Ние имаме само БТВ и ТВ1000, нито един друг канал, и да, на телефоните никой не отговаря.

# 2
  • Мнения: 25 677
И в Стара Загора е така. Само няколко канала вървят, предимно детски. Нито един от българските.

# 3
  • ...в най-дългото очакване на щастие...
  • Мнения: 834
А ние нямаме нито един канал! Да ни е честито:)))))))))

# 4
  • Мнения: 46 546
Преди малко техник на Булсатком беше у нас, понеже си пуснахме и интернет към телевизията и каза, че правели някакви оптимизации. Ама дали е от това, не знам.
И ние се опитвахме да се свържем, понеже беше бавен връзката на нета, но наистина телефоните не работят  Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 25 677
Успях да вляза в сайта, зададох въпрос, но има над 700 човека, които също питат и ще трябва време, докато се отговори на всички.
Поне така ми изписа:

Моля, изчакайте, докато нашите агенти се освободят. В момента има 7хх посетител(и), които чакат да бъдат обслужени.

Преди малко техник на Булсатком беше у нас, понеже си пуснахме и интернет към телевизията...

Вие ли скапахте сигнала, а?  smile3515

# 6
  • Мнения: 4 696
Ха, тъкмо щях да звъня на майка ми да питам дали имат тв и видях темата! Значи проблема може да е сериозен, щом в цялата страна няма излъчване.

# 7
# 8
  • Мнения: 46 546
Вие ли скапахте сигнала, а?  smile3515

Виновна  smile3506
Но пък нетът ми вече хвърчи  Mr. Green

# 9
  • Мнения: 4 500
Работещи канали у нас - нула  smile3511

# 10
  • Варна
  • Мнения: 17 985
И в къщи, но Дискавъри поне работи..

# 11
  • софия
  • Мнения: 139
Само HD каналите работят,сайта им не се отваря,мой близък работи при тях и не знае нищо...значи Русия е виновна! Joy

# 12
  • Мнения: 4 418
Ние имаме само БТВ и ТВ1000, нито един друг канал, и да, на телефоните никой не отговаря.

тв1000 какво друго му трябва на човек, ако ме разбирате  Laughing

ми каво е станало с булсат имат проблем очевидно

# 13
  • Мнения: 24
Успях да вляза в сайта, зададох въпрос, но има над 700 човека, които също питат и ще трябва време, докато се отговори на всички.
Поне така ми изписа:

Моля, изчакайте, докато нашите агенти се освободят. В момента има 7хх посетител(и), които чакат да бъдат обслужени.

Преди малко техник на Булсатком беше у нас, понеже си пуснахме и интернет към телевизията...

Вие ли скапахте сигнала, а?  smile3515

Аз когато зададох въпрос на сайта чакащите бяха 86. След това обаче, същият не пожела да зареди. Предлагам колективен иск към КЗП  Simple Smile

# 14
  • Where I am Happy
  • Мнения: 79
И в чужбина не работи.Добре,че видях темата,мислех си вече,че проблема е в моят телевизор  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт