Намаления 2014 - есен/зима

  • 114 110
  • 735
  •   1
Отговори
# 570
  • Berlin
  • Мнения: 11 276
Едва ли.

# 571
  • Мнения: 3 951
Получих мейл от Гетти карти:

Подари коледно настроение с
getti и Комсед,
от 1ви до 31ви декември вземете
- 15% отстъпка с getti на всички
непромоционални продукти в Комсед!
getti.org/ChristmasComsed

ул."Тодор Каблешков" 76, Сити Център София, ниво -1
Мол София - бул. "Ал. Стамболийски" 101, етаж 3, Хермес Парк,
The Mall, ниво 0, Скай Сити Мол - ул. "Коста Лулчев" 52, ниво 1
Билла Люлин- бул. "Царица Йоана" 72, ж.к-с Младост 1
Билла Младост- бул. "Александър Малинов",
Paradise Center - Комсед/Ciela книгомания* -бул. “Черни връх” 100
Sofia Ring Mall*, ниво 2, улица "Околовръстен път", 1434 София
- (*Важи само за асортимента на Комсед)

# 572
  • София
  • Мнения: 209
Здравейте! Бих искала да се възползвам от черния петък в е-mag, но не зная как да процедирам,
ако искам да взема продуктите на изплащане. Надявам се някой да се отзове на молбата ми! Благодаря предварително!

# 573
  • Мнения: 31 274
Не става на изплащане мисля.

# 574
  • Мнения: 29 647
Кога ще се разбере кои точно уреди и стоки ще са намалени в emag? Чак утре ли?

# 575
  • Мнения: 31 274
Да и то не се знае точво в колко часа сутринта ще пуснат сайта с намаленията. Сигурна съм, че е страшно. Миналата година повечето готини неща свършиха в първите минути. А Айпада Мини и скъпите телефони, и фотоапарати буквално за секунди.

# 576
  • Мнения: 29 647
Да и то не се знае точво в колко часа сутринта ще пуснат сайта с намаленията. Сигурна съм, че е страшно. Миналата година повечето готини неща свършиха в първите минути. А Айпада Мини и скъпите телефони, и фотоапарати буквално за секунди.

Пфффф...... Confused
Мислех да си поръчам кафемашина. Дали и за тях ще е подобно положението?!? Миналата година го разглеждах към 9 ч. и нямаше почти нищо. Даже се зачудих защо са обявили изобщо намаление, като нямат достатъчно количества от стоките. Нали с това се избива от количество и брой сделки?!? Ама знам ли.... newsm78 Вероятно това е поредната рекламна кампания.....или пък печелят от интернет трафик newsm78

# 577
  • София
  • Мнения: 1 834
...Миналата година повечето готини неща свършиха в първите минути. А Айпада Мини и скъпите телефони, и фотоапарати буквално за секунди.
Свършиха или бяха пуснали по 2 бройки за замазване на очите, не се знае.

# 578
  • Мнения: 474
В Зора също ще има намаление  Peace

# 579
  • Мнения: 436
В Зора също ще има намаление  Peace
Сигурно ли е това? И ако да знае ли се дали на всичко?
Малко не по темата: за ЕМАГ- предлагат на изплащане. Пише им го някъде там, даже са обяснили като си избереш продукт какви стъпки да следваш. Е, харесах си преди време и я намаше конкретната опция. Писах им и ни вест, ни кост... Naughty

# 580
  • Мнения: 474
От сайта на Зора
http://zora.bg/blackfriday/

В Емаг е само кеш,поне за утре  Peace

# 581
  • Мнения: 436
От сайта на Зора
http://zora.bg/blackfriday/

В Емаг е само кеш,поне за утре  Peace
Ааа благодаря много Simple Smile гледах им го сутринта сайта, но не ми излизаше това съобщение.

# 582
  • София
  • Мнения: 1 500
Да и то не се знае точво в колко часа сутринта ще пуснат сайта с намаленията.

Чух по радиото на рекламата, че намаленията ще започнат от 5 часа сутринта.  Peace

# 583
  • Мнения: 1 407
В Икеа дали ще има намаления Simple Smile
Също така в H&M правиха ли вече Black Friday?

# 584
  • Мнения: 207
Не знам дали се брои като намаление,ама  Embarassed ... Вчера ММ преподписа с мтел на една от промоционалните тарифи и взехме телефон LG Bello за 30 лв (беше 50,но го смъкнаха още малко с точки), та се сдобих и аз със смартфон най-накрая. (вън от каменната ера  Mr. Green )
Иначе мен много ме е яд,че изпуснах в dundio намалението миналата събота и неделя,ама пък и те грам не гъкнаха значи  #2gunfire (ходих до бебеманията и там имаше много майчета,пазаруващи колички от галикс с -10%,а в същото време в дундио били на -18%). Та обадих се да питам дали предвиждат нещо коледно- направо ме овикаха,че не можело така предварително да питам- така,че сигурно планират.  Wink

Общи условия

Активация на акаунт