Отговори
# 15
  • Мнения: 18 632
Ами тя Фифи е най-осторожна за брака на дъщеря си, това й е първа грижа Grinning
Госпожата Heart Eyes много хубаво стихотворение!
Момичета

# 16
  • Мнения: 3 371

Госпожата Heart Eyes много хубаво стихотворение!
Момичета

Нали ?! Точно като за тях написано !  Peace

Лека нощ и татлъ сънища, Айрка !  Heart Eyes Hug Heart Eyes

Наде,  Hugмного хубаво клипче, благодаря !   bouquet








# 17
  • Мнения: 18 560
Добро утро, дружки!  Hug
Скрит текст:
Вторник е !  newsm44

# 18
  • Мнения: 445
Добро утро  Hug

от снощи съм на вълна ЗП...

Снощи ме хвана яд и на двамата влюбени... На Бехлюл защото се съгласи на такава крачка, без ясно да осъзнава какво точно означава "да обърнеш гръб на всичко"... Страхът в очите му ме натъжи... Няма нищо по-гадно и стягащо душата от това, мъжът до теб да няма достатъчно смелост за крачките с теб  Confused Няма нищо по-разрушаващо връзката между двама души от това жената да е по-силната и стабилната. Защо Бехлюл не го обмисли преди да обещае на Бихтер? Защо пое риска, а отстъпи назад, видиш ли, размислил?! Аз не намирам оправдание за него, че я подлъга така... Ако беше мъж на място не би се съгласил на една такава постъпка за 1 минута  Crossing Arms

И преди да кажете - да, и Бихтер е виновна. Тя пък ме издразни с две неща. Първо - защо бръкна в сметката на Аднан?  Rolling Eyes Няма смелост да го погледне в очите и поне да му каже, че заминава, че го изоставя, но може да го направи с парите му  ooooh! . Айде, да не казва, че е с Бехлюл, но му дължеше честен разговор, а не да го оставя в размисли и тягостно мълчание... И второ - след като Бехлюл се отказа, тя защо, по дяволите, се върна в къщата?! Ами да беше заминала сама, така щеше да си спести всички последствия, щеше да е взела поне донякъде правилното решение. (разбира се, ако така беше написана книгата  Mr. Green). Отвратителна постъпка на Бихтер спрямо Аднан беше това с парите... С всичките си действия дотук, въпреки, че харесвам Бихтер, тя ми доказа само едно - че не обича и никога не е обичала Аднан  Peace

# 19
  • Мнения: 3 371
Добро утро във вторник !  Hug Пожелавам ви ден, изпълнен с много усмивки и очакване на нещо вълнуващо ! Надявам се, че и епизодът довечера ще е такъв - интересен и вълнуващ !  Peace

Скрит текст:

Хел,  Heart Eyes на мен пък ми беше много мъчно и за двамата. И двамата не бяха готови за подобна крачка, не само Бехлюл. Изобщо, имам още много какво да кажа, ама нямам време. Laughing

Прекрасен ден и до довечера !   bouquet

# 20
  • Мнения: 18 632
Здравейте Hug
Фенче Heart Eyes, Госпожата Heart Eyes, Хел Heart Eyes
в контакте пишат, пък сега за някакви сръдни между Фарах и Фахрие ooooh!
http://vk.com/kurtseyt_official?w=wall-59313557_49262
и,че във сериала ще се появи ухажор французин на Шура, което според мен ще е доста добро като хрумка  Peace ще раздвижи действието в друга посока.
http://vk.com/kurtseyt_official?w=wall-59313557_49252



Хел, за ЗП thumbsup

# 21
  • Мнения: 18 560
Госпожата, Хел, Айрче  Heart Eyes Hug Heart Eyes
Айрич  Heart Eyes то така е по книгата, да видим  newsm78 Не искам Петро да спечели, предпочитам да е с французина, щом няма да е със Сеит ...
Хубав ден, дружки! До довечера!  bouquet

# 22
  • Мнения: 21 201
 wavey wavey wavey
Вторник е, Party Вторник е. Party
Наскоро прочетох, че сериала КСШ го снимат единствено и само за износ.
Явно парите(особено ОАЕ), които им дават страните(а те не са никак малко)за да го закупят и то още преди да е заснет изцяло са им предостатъчни за да покрият вложените разходи, и да са на печалба.
Снимки от РД на Биркан.
,,,o Birkan και η Asli του..στα γενέθλιά του... 🎂



# 23
  • Мнения: 5 138
Госпожата, Хел, Айрче  Heart Eyes Hug Heart Eyes
Айрич  Heart Eyes то така е по книгата, да видим  newsm78 Не искам Петро да спечели, предпочитам да е с французина, щом няма да е със Сеит ...
Хубав ден, дружки! До довечера!  bouquet
newsm10

# 24
# 25
  • Мнения: 21 201
От статията разбрах, че след като се върне Сеит от Анадола, ще види любимата си Шура с Петро(снимката, на която танцуват) и това, ще доведе до вземане на решение от негова страна(да се ожени за Мюрвет).
Знаех си, че това, ще е капката, Rolling Eyes която, ще прелее чашата.

# 26
  • Мнения: 1 012
Госпожата! За новата тема   bouquet


Да почерпя за Курбан Байрям  Hug
Скрит текст:








# 27
  • Мнения: 21 201
Роминке честит празник.   bouquet
Киво с екранните му партньорки. Липсва само Седеф от Халил и Менекше.
До Фарах е Йойку(не знам дали изписвам правилно името й, така и не го научих Rolling Eyes) но снимката автоматично се изряза щом я публикувах тук.

# 28
  • София
  • Мнения: 6 287
Госпожата  Heart Eyes  Hug  За новата тема!   bouquet

Ето го интервюто на Нур Феттахоолу, за което споменах вчера и на руски.

Скрит текст:
Интервью Нур Феттагоглу, для газеты "Келебек"

-Поздравляем, в среду начинается новый сериал с вашим участием "Жизненный путь"?
Спасибо, мой самый удачный день, это среда, и "Великолепный век", тоже шел по средам.

-Когда начались съемки нового сериала?
Полтора месяца назад.

-Сколько серий отсняли уже?
Две серии.

-Что тебе понравилось в этом проекте?
Мне очень понравилась героиня которую я играю, я ее очень полюбила. Наш сценарист, очень красиво написал все истории о героях.

-Что понравилось и привлекло твое внимание в сценарии?
Каждая история, доктора связана с его прошлым, все это объединяется и становится становится одним целым. В каждой женщине живет, пару женщин, моя героиня "Шафак", затронула до глубины души, одной из этих женщин, которая живет во мне.

-Какую именно Нур, затронула Шафак?
Шафак, сильная по характеру женщина. Может и умеет начинать все с нуля, твердо стоит на ногах ни смотря ни на что.

-Для подготовки, к роли ты ходила в больницу?
Да, конечно. Не только я, все ходили, учились всему, что и как держат врачи, что они чувствуют. Некоторые даже видели, как делают операцию.

-На съемках есть настоящие врачи?
Да конечно, например, мы полностью не знаем медицину. На съемках есть врачи, у которых мы спрашиваем что и как делать, что сказать и как назвать.

-Ты в детстве мечтала стать врачом?
Нет, никогда. Я с детства мечтала стать актрисой.

-В семье у вас есть врачи?
Да, дядя доктор.

-Интересно, вас в семье 5, каково это?
Это прекрасно, я даже и в друзьях не нуждалась. Все делила с сестрами. И радость и горе, мы часто видимся, у нас очень дружная и крепкая семья.

-Ты какая по счету?
Я 4 ребенок в семье.

-Ты тоже карьеру начала с теле ведущей?
Да, я тоже начинала с ведущей. Я очень любила свою работу, да и все свои работы люблю. В банке, тоже работала, и к той работе относилась с любовью.

-Чему ты научилась у сериала "Великолепный век? Не тяжело перепрыгивать эпоху?
Это был замечательный сериал и замечательные люди с которыми я работала. Многому научилась, особенно в актерстве. После окончания съемок, этот новый проект пошел мне на пользу, я соскучилась по себе. Там тяжелые костюмы, меньше движений, а в этом сериале все наоборот.

-Что в тебе изменила слава?
Во мне она ничего не изменила. Я человек, который говорит на высоких тонах, но сейчас этого не делаю, потому что люди могут услышать, или напечатают в газетах или же напишут в интернете.

-Ты боишься что поклонников у тебя станет меньше?
Нет не боюсь, но это чувство немного пугает. Скорее боюсь, сделать что либо ужасающее.

-Если бы после Великолепного, тебе поступило сыграть в комедийном сериале что бы ты сделала?
Согласилась, бы, сыграть в хорошем комедийном сериале, но к сожалению мне такое предложение не поступило.

-Как протекает личная семейная жизнь?
Слава Богу, все хорошо 30 октября будем отмечать годовщину свадьбы.

-Какой сюрприз ты приготовила своему супругу?
Пока не знаю, но что нибудь сделаю.

-Говорят, что после свадьбы супруги не разрешает видится с подругами?
Нет, у нас такого не было, Левент, очень спокойно смотрит на моих друзей.

-Вы дома любите ужинать?
Да и я, и Левент, любим готовить. Левент, готовит очень вкусно.

-Быть замужем хорошо, или быть свободной?
Оба по своему очень прекрасны.

-Ты хочешь одного малыша или много малышей?
Пока нет, малыша, но дай Бог будет. Я хочу одного малыша, всего лишь одного.

-Твоя самая большая достигнута цель в жизни?
То что я стала актрисой, не смотря на то что семья, была против я стала актрисой.

-В новом сериале твой партнер Энгин Озтюрк?
Да, одна из причин почему я согласилась на проект. Это сценарий и Энгин. Я верю Энгину, и знакома с его игрой. Мы с ним до этого были в одном проекте, и стали как одна семья, и с первых дней съемок я чувствую себя очень спокойно.

Източник - http://vk.com/turk_dizileri

# 29
  • Мнения: 21 201
Да сложа линковете, че да са ни под ръка, защото не знам точно кога, ще се появя.


http://www.startv.com.tr/canli-yayin

http://www.canlitelevizyonlar.net/star-tv-izle.html

http://www.canlitv.tv/Star_Tv.html

http://www.tvizle.nl/startv-canli-izle.html


Ех Шура, Шурааааа. Cry Rolling Eyes Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт