Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Сега пък ми хрумна друга идея,дали да ни си накъдря косата.Претеснявам се дали ще изгори и ще могат ли да ми я направят като естествено чуплива newsm78Момичета имате ли някаква идея? newsm12
Цитирай

София

Сега пък ми хрумна друга идея,дали да ни си накъдря косата.Претеснявам се дали ще изгори и ще могат ли да ми я направят като естествено чуплива newsm78Момичета имате ли някаква идея? newsm12

Защо ли виждам в теб себе си, но преди години! Blush
Да, ще ти я изгори косата. Защо всъщност искаш да си унищожиш косата? Поне това разбирам от темите ти! Thinking Естествено разбирам, че не го осъзнаваш ... както вече казах, разпознавам себе си! Peace

И аз се интересувам от методи, чрез които да придам на косата си естествена чупливост. Имам нещастието да ми е нито права, нито чуплива...за къдрава изобщо не говоря! Rolling Eyes
Аз лично, ако не си я изправя с четка и сешоар или съответно по разчупя насам - натам ... ще съм чуплива, ама като гръмнал бойлер в тръстика! Twisted Evil
Така че ми трябва нещо дълготрайно! Praynig
Цитирай
Незнам искам някаква промяна естествено полужителна.Искам косата ми да изглежда по обемна ,да има форма и да не се омазнява бързо.Помош Praynig
Цитирай

Manchester

Недей да я къдриш! Голяма грешка ще направиш! Аз така си я накъдрих(и моята е права тънка и мазна) и ми се изправи за 0 време и още имам проблеми с цъфтежа. След къдренето почна да ми цъфти като луда просто, т.е. косата ми адски се изтощи. Тук искам да подчертая, че това е нормално за тънката коса, при нея дори и машата един път на 2 месеца е голяма вреда. За нещастие това е истината.. знам, че тънките коси трябва да се подстригват често и то само с ножица. Купи си някакъв стилизиращ продукт за обем примерно и след баня си я оформяй с четка и сешоар. Няма как, трябва да се постараеш за да изглежда добре и то по възможно най-безвредния начин.
Цитирай

София

Не прави тази грешка, която аз иначе направих .............. два пъти. Blush

Първия път бях 8ми клас и може би защото беше още свежа и "неопорочена" от много боядисване, стана хубава - но е за кратко 2-3 месеца и се отпуска, става вече леко вълниста и то след душ.

Преди 2 години какво ми хрумна и айде пак! - този път стана ужасно, и прекарах 2 години в опити да изправям иначе идеално правата ми коса! ooooh!

Няма нужда да споменавам за изгарянето, изсушаването, цъфтежите, стърченето като на метла, изскубаните косми и ежедневните усилия часове да се заличат всички тези последствия...

Просто не си заслужава! Навивай на ролки ако щеш, плитки, преса за коса, слагай пяна, лак, каквото ти хрумне и всичко това на куп пак няма да има опустошителния ефект на къдрина.

Ако мислиш, че е лесно - "навиват ме веднъж и готово - повече няма да се занимавам", се лъжеш. Усилията по поддръжката и възстановяването са двойни и досадни, докато експериментирането с нови прически ще ти е поне забавно. Peace
Цитирай

Според мен пък си зависи от косата. Ако е хубава, гъста и неизтощена, може да пробваш, ако смяташ, че ще ти стои добре. Моята съм я къдрила два пъти, единият път къдравото ми държа около година и половина без да полагам никакви усилия, за да го поддържам. И не изглеждаше проскубана и изтощена.
Цитирай

Аз тази "грешка" съм я правила 5-6 пъти.Да, косата се изтощава но ще и слагаш балсам и маски и няма да има проблем.А и първите 6-7 дни не е особено красива косата- после се отпускат къдриците и става супер. И определено така ми изглеждаше доста по-гъста косата и с форма, въпреки че попринцип ми е доста тънка.А също и по-бавно ми се омазняваше, а и не си личеше толкова.Трябва да те прави обаче добър фризьор, че единия път аз ме окепазиха в някакъв измислен салон.
 Експериментирай- това е коса и расте, а и няма как да разбереш дали ти ходи без да си опитала.
Цитирай

Русе

Az predi 2 dni se nakydrih na mnogo edri rolki i sam dovolna. Stoi kato estestweno nachupena. Prichinata, poradi koqto go naprawih e, che niamam mnogo vreme da otdeliam za kosata si kato izlizam reshih che taka shte mi e po-udobno, syshtevremenno kosata mi se poizsushi malko. Triabva da imash doverie i na friziorkata si estestveno, che niama da ti okepazi kosata. Men me praviha s niakakav shtadiasht kadrin
Цитирай
Благодаря ви момичета още не мога нищо да реша.newsm78  Ако има някой от Бургас който да знае свястен фризьор моля да ми го препоръча,че то на случаен си е страшничко да се довериш.  bouquet
Цитирай

И на мен ми е минавало през главата...а да знаете името на този "щадящ"къдрин,че поне да питам по салоните с какво работят?
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.