Делимано Кларити Чопър

  • 23 833
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 716
Аз също го пробвах с лук и с банани. Нарязах си ги предварително и се справи добре, доволна съм. Голям недостатък е малкият обем обаче.

# 16
  • София
  • Мнения: 22
Изрових тази тема защото има намаление на този чопър в момента. Аз счупих вече 2 най - обикновени , български за п 30лв.
Днес видях рекламата и реших , че като и този е почти толкова пари може да е по-качествен. Та се чудех дали го ползвате за ядки , плодове... такива неща?
Ако някой има опит да каже Simple Smile

# 17
  • София
  • Мнения: 22
Здравейте пак  Grinning
Само да споделя , че си го купих и впечатленията ми до момента са позитивни.
Нямам много опит с тези машинки , старата ми беше "елдом" , българска, супер елемнетарна. Бях си доволна от нея. Мелеше спокойно моркови и карфиол , а те са доста твърди. И беше по-голяма от тази.
Но така и не разбрах защо 2 пъти се чупи от фурми Twisted Evil ?!? И нямаше костилки , проверих.
След второто счупване като отидох да я занеса за поправка понеже е в гаранция, се оказа , че щанда вече се е изнесъл от базара  Mr. Green . Като се обадих на телефона , който имам в гаранцията ми казаха , че няма проблем , само да им я занеса. А те са само и единствено на Илиянци, в някакво хале номер 5.....направо се размях с глас. Никога не съм ходил там , няма и да ида.
Тогава видях рекламата и така.
Този мели фурми и орехи бер проблем. Овесени ядки също. Тези дни ще пробвам ленено семе дали ще го направи на брашно. Стария успяваше. Интересно ми е месо дали наистина ще смели. Simple Smile Ще експеримантирам и ще пиша , ако ви интересува. Иначе за протокола - никога не бих го купила ако не беше на промоция . Реалнта му цена ми се вижда абсурдна. Каквото и да може да смели  Laughing . Малък е все пак и не готви сам  Twisted Evil
Чао за сега  Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 681
Чакам коментар дали прави на брашно. Знам, че кафемелачките се справят доста добре с тази задача, а пък чопър/блендер по-скоро правят на паста и извличат течност, та за това ми е чудно! Кажи после! Simple Smile

# 19
  • София
  • Мнения: 74
Този чопър голям боклук излезе - счупи се при третото пускане. А и като работеше не бях доволна защото не режеше равномерно - отгоре оставяха по-едри парчета (лук, моркови, целина). Имам един механичен чопър, от тези с връвчицата, който се справя много по-добре.

# 20
  • София
  • Мнения: 22
Чакам коментар дали прави на брашно. Знам, че кафемелачките се справят доста добре с тази задача, а пък чопър/блендер по-скоро правят на паста и извличат течност, та за това ми е чудно! Кажи после! Simple Smile

Днес най-после ми потрябва да смеля ленено семе Simple Smile . Аз исках да е по-едро , за да го използвам вместо галета. За мое очудване се получи , макар че количеството от 50грама е малко и на практика е доста празен. Успя да го смели и то по-фино от галета. Стана си брашно, без да искам. Не прецених добре и за това Simple Smile . Тоест , прави брашно. За сега съм доволна , справя се с каквото съм пробвала.
 Peace

# 21
  • Мнения: 2
Здравейте.

Колкото и да търсих, не успях да открия тема за въпросното чудо на техниката  Grinning

Понеже го гледам, че сега е на промоция, та се замислих дали има доволни/недоволни от продукта.
Като цяло ме вълнува дали пасира добре бебешки пюрета и как се справя с кълцането на лук и цвекло например? Но и друга информация също е важна Simple Smile

Забележка: Предстои ми закупуване на кухненски робот. Модела, който съм избрала няма мини резачка към него, а не виждам смисъл да цапам цял робот за една глава лук например, или цяла шейкър кана за едно малко бебешко пюренце за едно хранене.

Иначе казано ме интересуват мнения за какво сте го пробвали, кое става хубаво, кое не..
Примерно става ли за ядки, за кафе, за кайма...  Thinking
Peace

# 22
  • Мнения: 2
Да трябва да притискате двете части една в друга за да работи. Без да натискате горната част няма да стане. Аз бих искала да попитам, понеже счупих пластмасовата част на уреда /долната част/ от къде мога да намеря само тази част?

# 23
  • Мнения: 2
Прави си брашно, аз съм мляла бисквити стават на брашно. Не е чак толкова лош върши работа, но няма сервиз, което е огромен недостатък като сдаде багажа ти предлагат нов по-добър, което ме подразни.

Общи условия

Активация на акаунт