Как жените с дълги маникюри ...... Проба за петъчна.

  • 46 983
  • 414
  •   1
Отговори
# 405
  • София
  • Мнения: 11 472
Нищо петъчно не открих във темата Simple Smile,но се сетих за приятел на който пускаме снимки на педикюра си,голям фетиш му е Laughing
Освен това съм нощна смяна и питах момчетата тук...единодущно...поддържана средна дължина във бледи до прозрачни тонове Grinning...обичат да усещат драскано по гърба,и на следващия ден да им напомня за ноща, гот им е  много LaughingНататък няма да разказвам,че такива ги занареждаха Twisted Evil
За протокола-моят маникюр обикновенно ако са къси са във черно или бордо,ако са по дълги/средна дължина Simple Smile /перлени цветове.Не ми пречат.Мия се съвсем успешно Simple Smile
Пускайте ги тия снимки и тука, моля ви се  Laughing

# 406
  • София
  • Мнения: 816
Даааа...да си направим тема в ,,Татковци,, Laughing ...примерно,,Задоволяваме фетиши всякакви,, Twisted Evil...и ще играем на ,,въпрос или осмелявам се,, Laughing

# 407
  • София
  • Мнения: 11 472
Даааа...да си направим тема в ,,Татковци,, Laughing ...примерно,,Задоволяваме фетиши всякакви,, Twisted Evil...и ще играем на ,,въпрос или осмелявам се,, Laughing

 Joy Joy Joy Blush

# 408
  • Мнения: 4 120
Съжалявам, че повдигам темата, но ми излезе снимка в инстаграм, явно общи познати. За мен това са ужасно грозни нокти и по-добре да са къси http://prikachi.com/images/196/7987196A.jpg .Но виждам, че ги харесват.

# 409
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Това майтап ли е? Laughing Даже и черничко имат...отдолу...  ooooh!.

# 410
  • Мнения: 9 652
Aйде моля ви се! И жените, работещи на полето, заслужават маникюр!  Laughing Малко кривичък и мръсничък, но не може всички да са nail art магьосници.

# 411
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Обаче и тя хванала лака изкусително Joy.

# 412
  • Мнения: 9 652
Смей се, смей се и чакай сега да пусне снимка на педикюра!  Mr. Green

# 413
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Смей се, смей се и чакай сега да пусне снимка на педикюра!  Mr. Green
О не, моля те, няма нужда. Роналд да си ги чака на лични, ако държи Crazy.

# 414
  • София
  • Мнения: 11 472
Смей се, смей се и чакай сега да пусне снимка на педикюра!  Mr. Green
О не, моля те, няма нужда. Роналд да си ги чака на лични, ако държи Crazy.

Хахаха, споменуваш ме (не) напразно май, чедо>: )
То, като заговорихте за педикюр, разтревожен съм, че именно по отношение на Педикюра, има опасност не малка част от вас да идат в класацията при тая мома с последния лак от инстаграм  Joy

Общи условия

Активация на акаунт