Тичане (2)

  • 40 987
  • 790
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 203
Sofia Morning Run 5km done  Mr. Green 29:27 мин. с 4 спирки за сополодухане  ooooh! Сега ме боли и гърло от дишането през устата, но беше весело Simple Smile
Тичах с клин, дебело долнище на анцунг, термобельо (блуза) и отгоре тениската с номера, шапка, ръкавици и горетекс маратонки. Всичко ми беше сухо и топло въпреки, че имаше локви и кал по трасето  Peace

Последна редакция: нд, 26 окт 2014, 13:33 от Птиците ...

# 61
  • София
  • Мнения: 6 010
Браво, браво, браво! И времето беше с вас!

Всички бяхте много готини, настроението беше страхотно! Simple Smile

Аз пък пих греяно вино и ви подкрепях  Laughing

# 62
  • Мнения: 1 203
Хаха, врмето беше с нас на финала, но сутринта хич не ме радваше Simple Smile)))

# 63
  • Мнения: 1 448
Птиците, бравос!!! Пий сега едно греяно вино и си готова  Hug
Мен ми се тичаше днес, но не ми се рискува  Crazy

# 64
  • Мнения: 1 203
Е вино там още пих, у нас се накиснах с една гореща баня, а сега гушкам детето и дремем под дебело, пуФкаво одеало Simple Smile
Мисля да включвам и зимни бягания навън вече Wink приятно е после Simple Smile

# 65
  • Мнения: 1 175
28:32 мин от мен, но по моя часовник пробягахме 4.79 км. Не бях подготвена за такава навалица, следващият път ще стартирам по-напред, в края беше много страшно, не може да изпревариш, тълпата не мърда Simple Smile Не беше студено, само ръцете ми измръзнаха (без шапки и ръкавици бях).
Доволна съм и аз, първо състезание Simple Smile

# 66
  • Мнения: 1 203
Аз тръгнах по средата и никой не ми се е пречкал в краката Peace Хем аз да не преча на първите, хем да има все някой около мен, че да не се загубя  Mr. Green
Ох, на мен ми беше и баш втори ден МЦ и следобед така глава ме зацепи от студуването и от това, едва стигнах до аптеката, че от 3 години не бях пила люкарству за глава и нямах у нас  ooooh!

# 67
  • UK
  • Мнения: 1 918
Браво, не сте посрамили темата, момичета! Супер сте!
Мен ме е яд, че все не се записвам на състезание, но тези дни ще проверя как стоят нещата за ноември някъде около нас. Притеснява ме времето, но ако се наложи ще инвестирам в екипировка за вяртър и дъжд.

# 68
  • UK
  • Мнения: 727
 Браво на Птиците и Пепиа  Hug В Бг-то дошла зимата. От вчера гледам едни снежни снимки на фб Shocked        
При нас е още 11-12С и е идеално  Grinning
Отчитам едни 13км от петък. От утре започвам нова традиция, всеки вторник тичане с дружката от фитнеса, 12км и после съркът трейнинг и абс-екстрийм. Да видим дали ще умра на края  Whistling
  Дойде време за нови маратонки и много се двуумя дали да не си купя Сейкони, много ми ги хвалят. Досега все към Асикс се придържах и са ми добре, но ме гложди едно дяволче :"ами ако Сейкони са ми по-добре?"  Crazy От друга страна ще е скъп риск, ако не ми паснат, трябва после и за Асикс пари да давам. Половинката ме съветва да не рискувам, но сърце не трае  Mr. Green
 Приемам съвети и коментари  Heart Eyes

# 69
  • Мнения: 1 203
"ами ако Сейкони са ми по-добре?" 
Ами намираш ги някъде в магазин и пробваш Simple Smile Не, че от 5 мин носене ще имаш пълната яснота и убеждение колко са или не са удобни, но поне някаква идея  Peace

Няма ли някой за The Cactus Run? Simple Smile

# 70
  • UK
  • Мнения: 727
Птиците ще се замъкна аз до някой магазин през уикенда. Оказа се, че текущите ми маратонки са за спешна смяна, аз си мислех, че ще удържат до Коледа, но явно съм навъртяла километража им, защото на последните 2км днес започнаха да ми убиват на едно място, което ми говори, че дотук им е животецът  Thinking
 Отчитам 18км тази сутрин  Flutter

# 71
  • Мнения: 8 897
И аз съм за нови.
Принципно знам, че за около 400 км трябва да се сменят

# 72
  • Сред мелниците
  • Мнения: 1 299
В старата тема се обсъждаше как е правилно да се стъпва при бягане. Доколкото помня последно се реши че трябва първо пръсти-после пета. Пробвах и ми беше много трудно така.
Днес се случих в една компания с  професионален треньор и той ми каза, че правилното било -
първо пета, после пръсти. Попитах сигурен ли е - той каза - гаранция!

Иначе продължавам  за своя изненада да постоянствам поне 3-4 пъти седмично. Редувам с бързо ходене и то не повече от 30-40 мин,  Само, че въздуха става студен и не знам зимата  как ще е. Не мисля че бих влязла в зала да тичам на пътека. Може би остава уикенда и планината/природата. Възможно ли е да се замени с един-два пъти седмично?

# 73
  • Мнения: 1 203
Не мисля че бих влязла в зала да тичам на пътека.

Пробвай и тогава прецени  Peace Иначе всичко е възможно Simple Smile И един път месечно да тичаш пак ще е повече от 77% (цитирам изследването) от българите.

А професионалния треньор няма да коментирам  smile3505 Но те съветвам да почетеш из нета и други източници на информация  Peace

Аз пък си поръчах 2 чифта нови маратонки. Пума  Shocked Не съм имала до сега такива, но мога да ги взема с толкова голяма отстъпка, че и един път да ги сложа пак е ок Simple Smile А и Юсеи(й?)н Болт тича с Пума  Mr. Green  (де маратонката да правеше резултати  hahaha ) Не ми се е случвало да износя маратонки аз  Embarassed Все преди това се изкушавам и купувам нови, че и по 2 чифта   ooooh!
И реших ще се запиша на Кактус Рън и ще водя и детето  Grinning

А и да добавя, някой беше фен на Рийбок Скрийм 2. Тук имат доста прилично намаление Simple Smile

Последна редакция: чт, 30 окт 2014, 13:09 от Птиците ...

# 74
  • Мнения: 1 203
Хм, май останаха да си пиша сама  newsm78  Mr. Green

Да ви споделя един интересен сайт: http://www.runningforfitness.org/

Днес се завлачих и до залата за едни монотонни 7 км, нали толкова ще бягам на Кактус Ръна Wink Тъкмо след Sofia Morning си викам сега вече нямам предстояща цел и хоп записах се на Кактуса  Grinning

Чакам си и новите чифтове маратонки ... не знам каква е тази мания моята Sad Имам поне 100 чифта обувки и поне 10 чифта маратонки и все още и още харесвам. Дрехи, чанти, козметика, грим изобщо нямам много и не купувам количества, но обуща всякакви и душ гелове е страшно  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт