Съсирена кръв на кожата

  • 1 496
  • 4
  •   1
Отговори
  • Бургас
  • Мнения: 1 095
Здравейте,
Приятелят ми се е пренатоварил доста като е тренирал футбол (не е тренирал от години) и като се прибра, на палеца му има малко петко (кръгче с диаметър 4-5мм) съсирена кръв. Същия пръст го оперираха преди 25 дена, заради много забит нокът гной, но тази съсирена кръв е отстрани, не е точно там. Според вас нормално ли е това, от самосебе си ли ще мине..
Откакто съм бременна не мисля трезво и всичко ми изглежда страшно...
Благодаря

# 1
  • Мнения: 306
Я гледай себе си и го остави да се оправя. Вместо той да те мисли, че си бременна и да не ти хленчи за простотиите си, ти си седнала с пръстите му да се занимаваш. Ако не може да го преживее толкова, да заминава на лекар и вместо на футбол да ходи на шах.

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 1 095
Той и дума не ми каза, само вика, че нищо му няма, никога не се оплаква. Какви са тези заключения...Даже ми се скара, че пиша тук за това. Но аз си знам какво ми беше, когато личната лекарка ми се накара точно за този пръст, че не крака можело да му одрежат, ами и да не го спасят. Знаете ли какъв стрес беше...И че навреме трябва да се ходи на лекар, а тук нямаме личен лекар. Затова питах за тази глупост. Не мога вече да преценя кога да се иде на лекар и кога не. В онзи случай се оказа, че силно е била преувеличила, но аз се наплаших...защото уж била най-добрата лична лекарва във Варна....д-р Бакалова..

# 3
  • Мнения: 306
Съни, пак ти повтарям - пази себе си и бебето. Ако нещо те дразни или притеснява - пращаш го да върви на преглед, не ти да си тровиш нервите. Няма част на света, без лекари и болници. И да няма личен, ще плати 20 лв и пак ще се прегледа. В никакъв случай не се натоварвай с такива отговорности, да знаеш кога да отидел на лекар или не. Това не е твой проблем.

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 1 095
Добре Peace

Общи условия

Активация на акаунт