Енгин Акюрек в „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти – Тема 289

  • 40 338
  • 732
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 243

прекрасный день

# 436
  • Мнения: 20 905

Йомер със същите дрехи.Дали още са в Рим-на снимката. newsm78 Hug

mdriana51,  bouquet

Последна редакция: пн, 20 окт 2014, 12:10 от harmonia_dd

# 437
  • Мнения: 1 097

Често се връщам назад във времето. Имаме си ново талантливо момиче.Да ни е добре дошло

# 438
  • Пловдив
  • Мнения: 34 036


Момичета, пише че са от 21 епизод. Вероятно са още в Рим. Йомер е добре и Елиф се е успокоила - а другото в сряда.

Последна редакция: пн, 20 окт 2014, 13:31 от mariana51

# 439
  • Мнения: 1 641
Най-накрая изгледах серията.
Прав беше Сами бей, неконтролируем е влюбения Йомер, направо не мисли какво прави.
Романтиката беше супер, но искам още и още
Направо ме е страх какво ще сътвори едноклетъчната амеба в следващия епизод

# 440
  • Мнения: 1 641


Май плановете на Метин са се провалили

# 441
  • Пловдив
  • Мнения: 34 036


Много скърцат тези стълби, не че не го наблюдават през шпионката и той не се досеща. И този ход, че си тръгва.... гледахме го във вила Денизер, когато Метин заплашваше Елиф.
....................
В туитър пише, че до няколко часа ще имаме трейлър.




https://www.youtube.com/watch?v=pp5aiGuZQy4&feature=youtu.be

ТРЕЙЛЪР 2 към епизод 21.

Последна редакция: пн, 20 окт 2014, 13:40 от mariana51

# 442
  • Мнения: 1 641
Ето го трейлъра

# 443
  • Мнения: 20 905


Много скърцат тези стълби, не че не го наблюдават през шпионката и той не се досеща. И този ход, че си тръгва.... гледахме го във вила Денизер, когато Метин заплашваше Елиф.
....................
В туитър пише, че до няколко часа ще имаме трейлър.


https://www.youtube.com/watch?v=pp5aiGuZQy4&feature=youtu.be

ТРЕЙЛЪР 2 към епизод 21.

Благодаря!

Елиф май се сети за нещо ужасно....

# 444
  • Мнения: 1 641
Превод на телевизионното интервю със соственичката на дома, където се снима КПА,

http://youtu.be/0Iw_k83KdxI


Водещите: Следите ли сериала?
Ферял: Не го изпускам.

Водещите: Докато сте вкъщи гледате ли как се снима сериала?
Ферял: Когато съм си вкъщи и когато на актьорите им слагат грим, си говорим, но по време на заснимането на сериала е трудно да следя сцените, тъй като целия екип е доста голям. Майка ми много обича да гледа сериала и като цяло е любител на сериалите. Но аз епизодите не мога да ги следя, защото екипът се състои от много хора.

Водещите: А когато се започнат снимките, Вие излизате ли?
Ферял: В седмицата само веднъж се снима. По принцип аз имам работа навън. Но когато се прибирам или излизам се срещаме и си приказваме. Те си имат отделни вещи. Навън си правят малка кухня. В дома ми ме черпят с чай. Много ми харсва това тяхно гостопримество.

Водещата: В дома си имате доста редки и скъпи вещи. Какви мерки вземахте, за да ги опазите?
Ферял: Те са застраховани. Когато сключихме договора ги застраховахме. Освен това, някои неща ги махнахме и на тяхно място се сложиха други. Има и неща които са лично мои.

Водещата: Случвало ли се е екипът да счупи някои от ценните Ви вещи?
Ферял: Не, не се е случвало такова нещо.

Водещата: А, долния етаж могат ли да го използват?
Ферял: В определени епизоди го позлват.

Водещата: Кои помещения използват?
Ферял: Салона, както виждате градината. В къщата има 3 салона, от които единия го използват. Има стая, която е на сина ми. Леглото на Елиф, всъщност е на сина ми.

Водещата: Имате възможност да видите все пак какво ще стане в следващия епизод?
Ферял: И да имам такава възможност, не мога да разкрия нищо на никого.

Водещата: Имате ли такава споразумение?
ферял: Разбира се, в писмен вариант не, но чисто устно сме се разбрали при никакви обстоятелства да не разкривам нищо. Снаха ми, на брат ми съпругата, вчера, чисто случайно, сценарият попаднал в ръцете ѝ и прочела сценария за няколко епизода напред. Даже шантажира екипа. На вратата има много техни почитатели.

Водещата: Има ли сред тях арабски туристи?
Ферял: Има да, има много от Киргистан, Азербайджан, от арабските държави, които идват. Затова им казвам, че турците отиват в арабските държави по време на празниците, сега арабите идват при нас.

Водещата: А случвало ли Ви се е някоя смешна случка, например, стоите си във вкъщи и се звъни на вратата.
Ферял: Аз вчера погледнах през прозореца и видях хора да си правят селфи с къщата. Не бях виждала такова нещо, беше много интересно.

Водещата: Някога би ли Ви хрумнало, че един ден домът Ви ще бъде по-известен от Вас?
Ферял: Не ми е минавало през ум дори. През почивните дни има снимки и във фирмата. Ако мъжът ми си беше вкъщи, а синът ми не беше в чужбина, нямаше да става и дума да се снима в дома ми, защото сутрин снимките започват рано, а вечерта до късни часове могат да продължат. За едно семейство с установени порядки е трудно да живее така. Майка ми вкъщи си има стая, имам и аз стая.

Водещата: Има ли време, час който сте им определили? Например, да не снимат повече от 9-10 часа.
Ферял: Не, вкъщи се снима само 1 в седмицата и това време се използва изцяло. Сутрин към 10ч идват, но вечер снимктите траят до 2-3 през нощта, защото има и нощтни снмки, където се вечеря, снимат се и моменти в градината и те просто използват времето.

Водещата: Значи с екипа излизате на нощтна разходна по Бейоглу?
Ферял: На мен ми е приятно с Туба.

Водещата: Туба много харесва дома Ви. Кое място от дома Ви най-много харесва?
Ферял: Нямам идея, но аз нея много я харесвам. Тя е доста различна. Аз не съм много от близко запозната с актьорите от сериалите, но съм почитателка на Небахат Чехре. Много я харесвам и в същото време е и моя приятелка. А Туба е доста специфична като човек. Отдадена е изцяло на работат си, също така е доста отговорна спрямо нея. Във всяка свободна минута чете сценария си. Когато отдели половин час от времето си, споделя неща, които е чела. Ако всички хора на изкуството са като Туба, всички биха били достойни да се гордеем с тях, наистина ако има такова поколение актьори в Турция, то това би било причина за гордост.
Водещата: Води ли на снимките Мая и Топрак?
Ферял: Не, водила ги на снимките, които се снимат навън в парка, но у дома не ги е водила. Един ден мъжът ѝ дошъл, но аз не го посрещнах, не го видях, но другата част от екипа са също такива като Туба мили, отдадени на работата си.

Водещата: Самата Туба е внушителна жена, но ако я оставиш в ръцете на екип от 50 човека, няма да я забележиш, до такава степен е скромна.
ферял: Изобщо няма поведение на звезда, много е скромна. Такова самохвално поведение няма никой от екипа. Всички заедно ядат, тъй като аз съм спокойна като човек не виждам нещо различно и при тях. При тях цари единодушие.

Водещата: А казвалили ли сте на Туба, че може да се възползва от аксесоарите и гардероба Ви?
Ферял: Разбира се, не сме водили такъв разговор. На Небахат преди ѝ бях казала, че ако по време на снимки липсва нещо и съм вкъщи, съм на разположение да услужа. Но тези неща не вървят така. Имат си своя ситема.

Водещата: Продуцентът как е намерил дома Ви?
Ферял: Предполагам, че го е искал. И преди са ми отправяли предложения.

Водещата: От други сериали?
Ферял: Да, но пак казвам, това трябва да пасне на самия ред, който сте си създали. Ако синът ми си стоеше вкъщи винаги, нямаше да бъде възможно да направя това. Понякога снимките траят до 2-4ч сутринта. Аз съм си в стаята, но стаята на сина ми се използва. Ако синът си беше вкъщи, нищо от това нямаше бъде възможно.

Водещата: Не вдигат ли шум?
Ферял: Да, случва се и да чувам гласа на ресиьора, но през тези вечери по някакъв начин проявявам търпение. В действителност, те не ме притесняват. Не съм от хората, които спят по 8 часа на ден. Нощно време спя максимум 5 часа.

Водещата: Нека сега да се насочим към най-интересния въпрос. Твърди се, че на седмица продуцента Ви плаща по 10 хил. лири, дори и във вестниците се писа. Вярна ли е тази цифра?
Ферял: В много веснтици четох за това. Ние с Ay Yapım се споразумяхме това да остане в тайна. За това и се подмисахме. По тази причина, нито от продуцентската къща, нито от мен може да се чуе каквато и да е било цифра. Не съм и споделяла тази информация с никого, ето защо няма как да чуете нещо такова от мен.

Водещата: Тогава нека Ви попитаме, след като рейтингът на сериала се покачва, Вие вдигате ли наема?
Ферял: Не, това няма как да стане, все пак си имаме договор.

Водещата: В друга къща, където се е снимал друг сериал е имало голямо желание да бъде закупена къщата от доста известна дъщеря или син на шейх. При Вас имало ли е такова запитване?
Ферял: Не, не. При мен идват само хора, които просто искат да влезнат и да видят къщата. Пред врата се струпват много желаещи. Дори има и хора, които целуват стените на къщата.

Водещата: От чужденци ли?
Ферял: Да. Искат да влезнат. Разбира се, не искат да видят мен, а Туба, Енгин и Небахат. Най-често желаещите са араби. Те изпитват голяма обич към тях, различна. Обичат всички турски сериали.

Последна редакция: пн, 20 окт 2014, 14:22 от katrina123

# 445
  • Мнения: 1 641



Нов трейлър

# 446
  • Мнения: 20 905

Благодаря!
Марта_49 позна за помещението.......

# 447
  • Мнения: 1 641
Леле открили са операционната на чиче
Брей тоя Метин ще го закове наистина

# 448
  • Пловдив
  • Мнения: 34 036



https://www.youtube.com/watch?v=H2GMty4-jvc

"Мръсни пари и любов", епизод 21 - ТРЕЙЛЪР 2. Превод от английски и субтитри mariana51. Приятно гледане.

# 449
  • Мнения: 20 905



https://www.youtube.com/watch?v=H2GMty4-jvc

"Мръсни пари и любов", епизод 21 - ТРЕЙЛЪР 2. Превод от английски и субтитри mariana51. Приятно гледане.

Чудусно! Благодаря! smile3525

Йомер нали и затова си я харесва, ама чак сега и го казва. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт