БЪРЗИ ВЪПРОСИ И ОТГОВОРИ-хранене и захранване-37

  • 38 874
  • 769
  •   1
Отговори
# 585
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Момичета,мога ли да дам пюре от банан и вишни на 10 месечно бебе? Банана е въведен,но вишните не са?

# 586
  • Мнения: 2 081
Благодаря за съветите за попарата   bouquet

Аз като въвеждах месото също го давах през ден

# 587
  • Мнения: 727
Белтъкът от каква възраст се въвежда?
Синът ми е на 1 година. Може ли вече да почна да въвеждам белтък и под каква форма? Малко парче от сварено яйце ОК ли е? 

# 588
  • София
  • Мнения: 2 130
Белтъкът от каква възраст се въвежда?
Синът ми е на 1 година. Може ли вече да почна да въвеждам белтък и под каква форма? Малко парче от сварено яйце ОК ли е? 

знам че от годинка се въвежда. Аз бих го въвела с питка или супичка

# 589
  • Мнения: 727
Белтъкът от каква възраст се въвежда?
Синът ми е на 1 година. Може ли вече да почна да въвеждам белтък и под каква форма? Малко парче от сварено яйце ОК ли е? 

знам че от годинка се въвежда. Аз бих го въвела с питка или супичка
В супичка имаш предвид под формата за застройка ли?  Защото аз не мисля, че сурово яйце е добре да се дава на бебе

# 590
  • Мнения: X
Белтъкът от каква възраст се въвежда?
Синът ми е на 1 година. Може ли вече да почна да въвеждам белтък и под каква форма? Малко парче от сварено яйце ОК ли е? 

знам че от годинка се въвежда. Аз бих го въвела с питка или супичка
В супичка имаш предвид под формата за застройка ли?  Защото аз не мисля, че сурово яйце е добре да се дава на бебе
В супата яйцето го варя 10 мин. Пресича се

# 591
  • Мнения: 256
Белтъкът е хубаво да се даде първо вътре в нещо, например бисквити, питка, кекс

# 592
  • Мнения: 606
Днес дадох за първи път пиле със зеленчуци. Изходният продукт с светло зелен  Rolling Eyes нормално ли  е или е вид реакция?

# 593
  • София
  • Мнения: 795
Днес дадох за първи път пиле със зеленчуци. Изходният продукт с светло зелен  Rolling Eyes нормално ли  е или е вид реакция?

Ако зеленчуците са светли няма какво друго да излезе Simple Smile Аз по зветове следя храните и знам какво да очаквам след това Wink

# 594
  • Мнения: 1 522
Въведох досега оризова каша, тиква,картов и тиквичка. Сега се чудя с карфиол и пащърнак ли да продължа или да дам плодове , как мислите че е по добре , или някоя каша може ли съвет ?

# 595
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
На колко месеца може да се даде бебешка бисквитка на детето за да си я грезе само?

# 596
  • София
  • Мнения: 2 130
На колко месеца може да се даде бебешка бисквитка на детето за да си я грезе само?

аз  от 7 месец му дадох бисквитка, а от 8 и солети и коричка хляб. Гризка си ги екстра с 5те зъба който има.

Везничка аз бих те посъветвала да дадеш карфиола по натам, защото на нас ни докара колики, може и при вас да има подобен ефект.
Аз бих дала морков и пащърнак и после може плодове малко да въведеш ако искаш.

# 597
  • Мнения: 606
Днес дадох за първи път пиле със зеленчуци. Изходният продукт с светло зелен  Rolling Eyes нормално ли  е или е вид реакция?

Ако зеленчуците са светли няма какво друго да излезе Simple Smile Аз по зветове следя храните и знам какво да очаквам след това Wink

Пиле с картоф и морков  Rolling Eyes

# 598
  • София
  • Мнения: 2 130
Днес дадох за първи път пиле със зеленчуци. Изходният продукт с светло зелен  Rolling Eyes нормално ли  е или е вид реакция?

Ако зеленчуците са светли няма какво друго да излезе Simple Smile Аз по зветове следя храните и знам какво да очаквам след това Wink

Пиле с картоф и морков  Rolling Eyes

според мен си е реакция нещо, но интересно от какво, като и трите съставки не са дразнещи за коремчето  newsm78. Готово или домашно е пюрето. АКо е купешко виж да няма нещо друго което да го е подразнило.

# 599
  • Мнения: 794
Откакто се захранихме цвета на изпражненията се промени. Станаха зеленикави - светло или тъмно; червен оттенък има само когато давам морков. Според мен си е ОК. Ако зеленикавият цвят е реакция, значи имаме реакция към всичко. Даже и микробиология му пусках и всичко си е наред.

Общи условия

Активация на акаунт