усещане за пола на детето

  • 5 389
  • 110
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 3 853
аз не очаквах да съм бременна и когато ми съобщиха новината се погледнах в първото огледало и бях категорична,че бебето е момиче и наистина е момиче, не знам но според мен мамите на момчета се разхубавяват много

# 76
  • Мнения: 949
От самото начало си знаех че е момче.

# 77
Не съм съгласна,че има такова усещане!

# 78
  • Мнения: 215
Аз пук съм съгласна защото съм го изпитала. Когато разбрах 4е ще ставам майка, веднага разбрах и 4е ще имам  мом4е, въпреки огромното ми йелание за дъщеря. 
Дано втория път ме излъже усещането, защото пак нещо ми подсказва 4е ще е мом4е. Но да му доиде времето за втори път тък ще говорим тогава Simple Smile

# 79
  • Мнения: 10 758
Когато забременях с дъщеря ми, след като ми казаха, че съм бременна, аз отговорих - момиче ще е.Лекарката ме погледна, изсмя ми се и ме попита от къде съм толкова сигурна.Казах й, че така го чуствам.Напълнях много и се чуствах като лоена топка.Всички ми казваха, колко съм била красива, пък на мен ми идеше да изпотроша всички огледала.Грознааа, ужас.Баба Яга изглеждаше като мис Свят пред мен Mr. Green.
При втората бременност - в началото не усещах нищо, после започнах да си мисля, че може би ще е момче, но не бях много сигурна.Всички ултразвуци показваха пишка Mr. Green.Този път качих половината от килцата, които бях качила с първата бременност.Чуствах се красива, обожавах да стоя пред огледалото.

Първият път бях убедена, че нося момченце. Май е било по-скоро въпрос на желание. Оказа се момиченце-най-прекрасната принцеса на света! babydust7
Вторият път се опитвах да не мисля за пола, а за това всичко да си му е наред. Оказа се момченце. Може и да съм имала смътно предчувствие-бременността ми бе леко по-различна о предишната.
А, анджък.И при мен беше същото.  bouquet

# 80
  • София
  • Мнения: 4 423
Много исках да имам пак момиченце, такова ми беше усещането и сега се радвам, че е така! Wink

# 81
  • Мнения: 375
Аз исках да е момче,но когато започнах да се спирам на имена се оказа че търся все женски ,и в крайна сметка бях избрала 10 за момиче и едва три за момче.Ако  в това има някакво предчувствие newsm78,значи вътрешно съм го усещала

# 82
  • Мнения: X
Да, през цялото време го знаех пола. Не бях изненадана.

# 83
  • Мнения: 1 427
От самото начало знаех, че ще е момиче Simple Smile

# 84
  • Мнения: 1 446
През цялата бременност бях сигурна , че ще е момче. В шестия месец при поредния преглед на генеколога новината беше момиче , но аз пак бях сигерна , че е момче.

# 85
  • София
  • Мнения: 376
Никакво усещане нямах, допреди 5 дни, само силно желание и надежда да е момиченце - мноооогооо искаме с мъжа ми!!!
Но преди 5 дни, една сутрин се събудих с твърдото усещане, че знам, че ще е момче, почти съм сигурна.. Надявам се след 5 дни и лекаря да потвърди нещо по въпроса  Laughing Естествено, няма съществено значение какво е - да е живо и здраво, това е най - важното!!

# 86
  • Пловдив
  • Мнения: 806
Много искаме да е момиче но истината е че от първия месец имам усещането , Peace че ще е момче. Е ще видим накрая ама вече имам потвърдени 100%  момче от доктора Joy

# 87
  • Мнения: 3 089
надявах се на девойка, но бях с усещането, чеще е момче. е, не беше.

# 88
  • София
  • Мнения: 5 079
Сякаш от самото начало си знаех, че е момче, 3d - то го потвърди, но все пак винаги има изненади на самото раждане, ще видим дали сме "познали", или ще имаме мома с много сини дрешки...  hahaha

# 89
  • Мнения: 2 849
При първата ми бременност бях убедена ,че ще е момченце и познах .Сега клоня за момиче ,ама всички доктори казват момче ,пък да видим какво ше излезе .Никога не съм имала предпочитение за пола ,само да ми е живо и здраво и с късмет в живота . Praynig

Общи условия

Активация на акаунт