Безотговорност

  • 2 447
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 224
Дами, детето има да говори за безотговорността, което ме вдъхнови да се допитам до вас.
За какви примери за безотговорност се сещате или сте ставали свидетел ?

# 1
  • София
  • Мнения: 28 713
Темата няма ли да е много по-полезна за детето, ако я измисли самО? Другото ми се вижда малко безотговорно.  Wink

# 2
  • Мнения: 224
Темата е да даде примери за безотговорност, написал е няколко, но рекох да му помогна мъничко. Не мисля, че е проблем. (:

# 3
  • Мнения: 1 540
По-добре е да му обрисуваш ситуации, в които той да посочи безотговорното поведение  Peace

# 4
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Като например мама да му поеме отговорността за домашните и така го учи на безотговорност.

# 5
  • Мнения: 25 690
Безотговорност е също, когато дори мама отказва да си напрегне мозъчето, а чака от форума да напише домашното на сина ѝ.

# 6
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Още е безотговорно да се представят чужди идеи като твои.

# 7
  • Мнения: 11 946
Като например мама да му поеме отговорността за домашните и така го учи на безотговорност.

 Peace

Безотговорност е също, когато дори мама отказва да си напрегне мозъчето, а чака от форума да напише домашното на сина ѝ.

 Peace

Безотговорно е изземването на мисловния процес от детето.
Безотговорно е недоверието в детето.

# 8
  • Мнения: 2 478
Кой клас е детето ви?
В България има най-много примери за безотговорност...

# 9
  • Мнения: 21 549
  Увери се, че детето добре разбира значението на думата и след това се огледай хубавичко наоколо - сигурна съм, че ще откриеш безброй примери на безотговорност , които да му опсочиш и да са му понятни.

Общи условия

Активация на акаунт