Проблем...споделете

  • 2 708
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 298
Сега 100% някой ще ме наругае както обикновенно но няма значение.Аз да питам......
На 18 ми дойде цикъла и ми тече 3 дни сега зацапва нещо но не е нормално при мен ми кара по 6 дни,преди 2 дни бях с страшно главоболие какво ли непих нищо не ми помогна,а тази нощ страшно много ми се виеше свят и ми се повръща,много се притеснявам  newsm78 newsm78 newsm78
Невярвам да съм бременна и да ми дойде...да сподели някой ако е имал подобен проблем

# 1
  • Мнения: 203
Aз такива проблеми през бременността не съм имала, то нямах никакви де Simple Smile
А ти си направи тест,  тук може само да гадаем

# 2
  • Мнения: 298
да ясно че може да се гадае ,но има ли такива случай на някой да му е идвало за по 3 дни и после да се окаже бременна

# 3
  • Мнения: 354
А тест, Денислава, лекар, нещо?

# 4
  • Мнения: 298
тест несъм си правила

# 5
  • Мнения: 503
Моя приятелка беше така с цветна бременност до 5-ят месец,идваше й но не както обикновенно,но го отдаваше на различни фактори...е има си жив и здрав 11-годишен  мъж по този повод.Но,за най-сигурно се консултирай с лекар. Успех!

# 6
  • Мнения: 354
Как тогава си по-склонна да вярваш на форума, отколкото поне на тест... иди на лекар, очевидно имаш проблем, дори и да не си бременна.

# 7
  • Мнения: 298
ще си направя тест ако ли не ще ходя на лекар ,но знам какво ще ми кажат че тези аномалии са ми от цикъла,хемоглобина ми е паднал и т.н

# 8
  • Мнения: 503
И така да е...ти можеш да настояваш за кръвен тест в който се изследва Хормонът на бременността - ЧХГ (hCG) той ще си покаже,какво е положението.

# 9
  • София
  • Мнения: 39 759
Отидете на лекар.
А след като вече сте имали една бременност най-вероятно сте запозната с повечето симптоми.

# 10
  • Мнения: 2 755
Е като знаеш какво ще ти кажат, значи нямаш проблем. От хемоглобина е.

# 11
  • Мнения: 298
момичета направих си тест и показва че е отрицателен,но една моя приятелка медицинка сестра ме "успокоява" че тестовете неотчитали по някой път а съм имала симптоми на бременна....

# 12
  • Мнения: 503
С първата ми бременност нито един тест не ми показа положителен резултат,пък ей го на на 11 години е вече Simple Smile така че е напълно възможно.Отиди при някой лекар!

# 13
  • Мнения: 39
Денислава, здравей!
На мен ми се случи същото. Дойде ми на 5.10, за 3 дни, -при положение, че по принцип трае по 7 дни при мен. Започна да ми става лошо, да имам страхотно главоболие и да ми се вие свят в продължение на 1 седмица. Направих тест-отрицателен. Продължи да ми се гади-симптом, който при първата ми бременност нямах. Трябваше да ми дойде отново на 1.11. Не ми дойде. На 3.11 направих повторно тест и е положителен.

# 14
  • Мнения: 298
Денислава, здравей!
На мен ми се случи същото. Дойде ми на 5.10, за 3 дни, -при положение, че по принцип трае по 7 дни при мен. Започна да ми става лошо, да имам страхотно главоболие и да ми се вие свят в продължение на 1 седмица. Направих тест-отрицателен. Продължи да ми се гади-симптом, който при първата ми бременност нямах. Трябваше да ми дойде отново на 1.11. Не ми дойде. На 3.11 направих повторно тест и е положителен.


Честито,нa мен ми дойде този месец,нямa бебе

Общи условия

Активация на акаунт