Енгин Акюрек в „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти – Тема 290

  • 43 292
  • 723
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 34 057




ПРЕВЕДЕНИ ЕПИЗОДИ


 












ПРЕВЕДЕНИ ЕПИЗОДИ

(1 eп)  (2 еп)  (3 еп)  (4 еп)  (5 eп)  (6 еп)  (7 еп)  (8 еп)  (9 еп)  (10 еп)  (11 еп)  (12 еп)  (13 еп)(14 еп)  (15 еп)  (16 еп)  (17 еп)  (18 еп)  (19 еп)  (20 еп)  (21 еп)  (22 еп)  (23 eп)  (24 еп)  (25 еп)  (26 еп)  (27 еп)  (28 еп)  (29 eп)  (30 еп)  (31 еп)  (32 еп)  (33 еп) (34 еп)  (35 eп)  (36 еп)  (37 еп) (38 еп)  (39 еп)  (40 еп)  (41 еп)  (42 еп) (43 eп)  (44 еп)  (45 еп)  (46 еп)  (47 еп)  (48 еп)  (49 еп)  (50 еп)  (51 еп)  (52 еп)  (53 еп)  (54 еп)  (55 еп)  (56 еп)  (57 еп)  (58 еп)  (59 еп)  (60 еп)  (61еп)  (62 еп)  (63 еп)  (64 еп)  (65 еп)  (66 еп)  (67 еп)  (68 еп)  (69 еп)  (70 еп)  (71 еп)  (72 еп)  (73 еп)  (74 еп)  (75 еп)  (76 еп)  (77 еп)  (78 еп)  (79 еп)  (80 еп - Финал)
 


ЕДИН СНИМАЧЕН ДЕН ЕНГИН - ИСТОРИЯ НА УСПЕХА    







АКО БЯХ ОБЛАК с български субтитри


 









ВАЖНО: НА КОЙТО МУ Е ТРУДНО ДА СЕ ОРИЕНТИРА-ДА ПИШЕ НА ЛИЧНИ.




ДОБРЕ ДОШЛИ В ТЕМАТА

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 34 057



http://vbox7.com/play:96325d0d7c

"Мръсни пари и любов", епизод21 - НАЧАЛО. Превод от английски bebo_sn, субтитри mariana51. Приятно гледане.

И тук:


http://www.videoclip.bg/watch/398199_mrusni-pari-i-lubov-ep-21-nachalo

# 2
  • Мнения: 243

хорошего дня

# 3
  • Мнения: 243

хорошего дня

# 4
  • Мнения: 243



хорошего дня

# 5
  • Мнения: 1 285



                 Добър ден в новата тема , момичета! wavey

Благодаря за поредното  кътче, Марианка. newsm51
След празничната сряда, настъпи дъждовния четвъртък. Навън е мрачно, но аз съм под
впечатленията от динамичната и успоредно с това наситена с много нежност серия.
Ето, че и нашите прекрасни момичета са започнали да превеждат части от епизода.
Бебо, Марианка, благодаря. newsm51 newsm51
С вашият неоценим труд правите темата място ведро и слънчево, въпреки времето.
На мен почти винаги ми е приятно тук и затова при всеки удобен случай се наслаждавам
на комисаря и свитата му.
           
Приятни минути в новата тема и компанията на Йомер и Елиф./b]

# 6
  • Мнения: 20 905


Нова тема, нов превод! Hug

Благодаря ви момичета! smile3525 smile3525

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 34 057



http://vbox7.com/play:70197d0928

"Мръсни пари и любов", епизод21 - ЧАЙ, ГЕВРЕК, СИРЕНЕ. Превод от английски bebo_sn, субтитри mariana51. Приятно гледане.

И тук:


http://www.videoclip.bg/watch/398219_mrusni-pari-i-lubov-ep-21-chai-gewrek-sirene

# 8
  • Мнения: 1 097
Здравейте,момичета.Аз ви търся  в старата къщичка,а вие сте долетели в нов дом. И като гостоприемна домакиня Мариана ни посреща с превод на откъс от серията. Бебо пак е отделила от времето си за да ни зарадва.Толкова сте мили,благодаря ви.

# 9
  • Мнения: 4 966
Е, добре съм ви заварила и аз. Simple Smile Може би не съм добре дошла, особено като се има предвид, че твърде надълбоко гледам сапунени сериали... Simple Smile))

Един интересен факт относно сърдечните трансплантации... Малко история, демек... Simple Smile))

Скрит текст:
В нощта на 3 декември 1967 г., професор Барнард извършва първата в света трансплантация на сърце на човек в операционната зала на болницата „Гроте Шур” в Кейптаун. Операцията продължава девет часа. Участва екип от 30 души.

И съвременни сведения за извършване на трансплантация в БОЛНИЧНИ условия:

Колко време ще отнеме да трансплантация на сърце?

Около 8 часа.


http://omedicine.info/bg/peresadka-serdtsa-transplantatsiya-serdtsa.html

Г-н Таяр е повече от Господ. Неговият хирург обеща да извади сърцето на донора и да го присади на реципиента за около 5 часа с екип от анастезиолог и хирургична сестра в полеви условия.
Евалла! Simple Smile))
Затова пък екипът на полицията беше от не по-молко от 20 души... с двете линейки. Е те тва вече си е професионализъм! Simple Smile

# 10
  • Мнения: 1 643
Момичета ,благодаря за преводите

# 11
  • Мнения: 1 643
Марица, всеки е добре дошъл и всеки може да пише каквото си иска.
За съжаление нашата непримиримост към чуждото / независимо дали е позитивно или негативно/ мнение е пословична.
Барисеа например, не зная дали заради това не пише в темата, но ако е така ,много жалко.

# 12
  • Мнения: 2 293
Е, добре съм ви заварила и аз. Simple Smile Може би не съм добре дошла, особено като се има предвид, че твърде надълбоко гледам сапунени сериали... Simple Smile))

Един интересен факт относно сърдечните трансплантации... Малко история, демек... Simple Smile))

Скрит текст:
В нощта на 3 декември 1967 г., професор Барнард извършва първата в света трансплантация на сърце на човек в операционната зала на болницата „Гроте Шур” в Кейптаун. Операцията продължава девет часа. Участва екип от 30 души.

И съвременни сведения за извършване на трансплантация в БОЛНИЧНИ условия:

Колко време ще отнеме да трансплантация на сърце?

Около 8 часа.


http://omedicine.info/bg/peresadka-serdtsa-transplantatsiya-serdtsa.html

Г-н Таяр е повече от Господ. Неговият хирург обеща да извади сърцето на донора и да го присади на реципиента за около 5 часа с екип от анастезиолог и хирургична сестра в полеви условия за около 5 часа.
Евалла! Simple Smile))
newsm51
Абе, Маричке, те двенките не са си прочели учебниците по криминология /има ги и в съкратен вариант за лаици/, ти очакваш те да се интересуват от такива тънкости като трансплантация на СЪРЦЕ... Е, много искаш, нали ти казаха: това е сериалче...

# 13
  • Мнения: 4 966
Аз само пак ще кажа: обичам да ме лъжат елегантно, със стил... без да подценяват общата ми култура и интелекта ми. Инак - на кино като на кино. Simple Smile))



Енгин си остава единственото, заради което си правя труда да следя КРА.

Желая ви приятен ден! Simple Smile

# 14
  • Мнения: 2 293
Да, Кати, жалко е наистина. И аз много я харесвам. Умее много елегантно да изразява мнението си, има страхотно чувство за хумор и познава и двата езика. Явно не само гледа много кино, но и разбира. Освен това е човек с богата обща култура - беше направила една чудесна импресия за остров Бозджаада, която някой май поряза с голямата балтия. Но най-важното: обича и милее за Енгин Акюрек…И аз съжалявам, че напоследък не се появява, защото с удоволствие четях постовете й…
 newsm51

Общи условия

Активация на акаунт