съвет за сушилни машини

  • 2 474
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 128
Здравейте,

Много разчитам на вашето мнение и опит. Очакваме 2ро детенце и колкото да няма място в къщи тази придобивка става все по-неотложна  Rolling Eyes. Ходихме, обикаляхме, сравнявахме и съвсем се обърках  Crazy. За сега единственото, което искаме да е енергиен клас А. Чудим се коя марка да купим, коя марка са по-издържливи newsm78?
Приемам всякакви съвети и благодаря предварително

# 1
  • В сърцето на моите съкровища...:)
  • Мнения: 622
........и колкото да няма място в къщи тази придобивка става все по-неотложна  Rolling Eyes. ..
И при нас беше така, затова избрахме комбинирана/ пералня+сушилня/ на Аристон Хотпойнт. Peace Много съм доволна!

# 2
  • Мнения: 87
Здравейте,

Може ли малко повече информация за Аристона. Аз също се насочих към тях и ме интересува шумни ли са, отделят ли много пара, дрехите измачкани ли са ?

# 3
  • Мнения: 128
Здравейте,
Вече купихме аристон сушилня , клас А с термопомпа, и съм доволна. Дрехите не са измачкани, влагага не е много, но пък си е шумна. Е не много, но особено когато има ципове, копчета, токи/закопчалки те тракат по барабана, докато върхти (това сигурно е така и при най-скъпите модели сушилни).

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Вече си купила,прочетох,но да напиша и моят опит.

Занапред съм казала,че скъпи електроуреди няма да се купуват у нас.

Сушилната ми е Whirlpool,6th sence, незнам-си-какво.
Преди 3 години я купихме за около 800 лв.
Ползвала съм я немного,100ина пъти да кажем за 3 години и й изгоря нагревателят.Разбира се вече не беше в гаранция и ремонтът ми струваше 228 лв. ooooh!

Иначе си е ок,клас А,не мачка много,ама имам доста свити дрехи,като някои от тях-не стават за носене-от мъжки станаха детски  Crossing Arms
А,и още нещо-техниците ми казаха,че филтърът е хубаво да се почиства на автомивка ShockedНа пароструйка Rolling Eyes Не съм го пробвала  Whistling

# 5
  • Мнения: 87
Здравейте,
Някой има ли наблюдения за пералнята със сушилня на LG, която в момента е на промоция с подарък прахосмукаяка робот. Дали си заслужава парите и дали пере и суши качествено. Ако някой може да сподели опит, ще бъда много благодарна.

# 6
  • Мнения: 3
........и колкото да няма място в къщи тази придобивка става все по-неотложна  Rolling Eyes. ..
И при нас беше така, затова избрахме комбинирана/ пералня+сушилня/ на Аристон Хотпойнт. Peace Много съм доволна!
    Видях,че си писала,че си доволна от пералнята+сушилня,която имам и аз.Можеш ли да ми кажеш продължителността на програмите ти за пране и сушене.На моята са по 3 часа и ми се виждат много дълги.

Общи условия

Активация на акаунт