Здравейте! Аз съм 16 годишно момиче. Нямам рак, но много съчувствам на хората, които имат тази коварна болест. Имам на сърце да помогна с каквото мога. Много мислих и реших, че мога да бъда приятел. Искам да посещавам дете, което е болно, да разговарям с него, да му подарявам разни малки неща и най-важното да му нося щастие. Без нищо в замяна. Известно време мислих и реших, че има много деца, които имат нужда от това. Затова се обърнах към мои приятелки, които също като мен са жизнерадостни, добросърдечни и мили момичета и искат да помагат на другите. В края на крайщата организирам нещо като група от усмихнати момичета готови да помогнат. Целта на тази тема е да намерим деца, които имат нужда от нашата помощ. Искаме родителите им да се свържат с нас чрез този сайт и да ни информират за това от какво имат нужда децата им, какво е здравословното им състояние и друга полезна за нас информация. Искаме да посещаваме децата веднъж седмично и всяка от нас да има "собствено дете" ако мога така да се изразя и да създаде приятна емоционална връзка с детето, защото както знаете психическото състояние на детето е много важно особено в това състояние. Повтарям правим това АБСОЛЮТНО доброволно. Моля заинтересованите майки да ми пишат на лично или в темата. По съображения за сигурност няма да оставям нито името си нито телефона си, но ще отговоря на всеки въпрос или на всяка търсеща майка. Молим обаче децата да бъдат момичета между 7-13 години, защото ние сме момичета и ще се разбираме по-добре с момичета, а на тази възраст, понеже ние сме около 16 годишни.
Благодаря за вниманието Ви!
Лека вечер!  bouquet