"Прилив и отлив" - MedCezir с нов сезон поема в 117-та тема ;)

  • 19 357
  • 750
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 914
Ето и Сери като мене. Търси Керемчо за да се щтракне до него

А Чачо тука все едно се е надигнал на пръсти да види какво става там до Сери

Последна редакция: пт, 31 окт 2014, 12:12 от дежавю

# 406
# 407
# 408
  • Мнения: 27 735
Ето и Сери като мене. Търси Керемчо за да се щтракне до него

А Чачо тука все едно се е надигнал на пръсти да види какво става там до Сери

Баш така си е, Ич не е все едно  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Whistling Whistling Whistling
Ама много ти хареса май Керем аби?  Joy Joy Joy Joy

Като идеш да се фотнеш си носи нашийник  Mr. Green Mr. Green




 Crazy Crazy Crazy Crazy Party Party Party Party

Ееее, не  Joy Joy Joy Joy Joy  Как пък от всички снимки, таз намерих и аз да сложа по това време  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 409
  • Мнения: 20 795


 Crazy Crazy Crazy Crazy Party Party Party Party

Ееее, не  Joy Joy Joy Joy Joy  Как пък от всички снимки, таз намерих и аз да сложа по това време  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 410
  • Мнения: 626
Добър ден бонбонките ми Hug Hug HugКолко много наградки  Crazy  Peace Heart EyesЧачко взел ли е някаква самостоятелна награда HugПетък е Hug Hug Hug

# 411
  • Мнения: 27 735
Добър ден бонбонките ми Hug Hug HugКолко много наградки  Crazy  Peace Heart EyesЧачко взел ли е някаква самостоятелна награда HugПетък е Hug Hug Hug

Фенчоооо Hug Hug Hug

Чачо взе награда за най-красив, неотразим, прекрасен, невероятен, съвършен актьор на Турция.  Grinning  Crazy Party Party Party Party Party
Догодина - световната  Joy Joy Joy Joy Joy

# 412
# 413
  • Мнения: 626
Добър ден бонбонките ми Hug Hug HugКолко много наградки  Crazy  Peace Heart EyesЧачко взел ли е някаква самостоятелна награда HugПетък е Hug Hug Hug

Фенчоооо Hug Hug Hug

Чачо взе награда за най-красив, неотразим, прекрасен, невероятен, съвършен актьор на Турция.  Grinning  Crazy Party Party Party Party Party
Догодина - световната  Joy Joy Joy Joy Joy

Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Peace Peace Peace Stop Stop StopЗаслужава от всякъде е невероятен.Сега чета една статия че много дизита се спират в Турция поради нисък рейтинг май нащу дизи си се гледа бая  bouquet  bouquet  bouquet

# 414
  • Мнения: 20 795

От инстаграма на Сери  Crazy Crazy Crazy

Някой ако може да прочете сценария  Mr. Green Mr. Green

# 415
  • Мнения: 11 707
Добър ден бонбонките ми Hug Hug HugКолко много наградки  Crazy  Peace Heart EyesЧачко взел ли е някаква самостоятелна награда HugПетък е Hug Hug Hug

Фенчоооо Hug Hug Hug

Чачо взе награда за най-красив, неотразим, прекрасен, невероятен, съвършен актьор на Турция.  Grinning  Crazy Party Party Party Party Party
Догодина - световната  Joy Joy Joy Joy Joy

и космическата  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 416
  • Мнения: 626
Добър ден бонбонките ми Hug Hug HugКолко много наградки  Crazy  Peace Heart EyesЧачко взел ли е някаква самостоятелна награда HugПетък е Hug Hug Hug

Фенчоооо Hug Hug Hug

Чачо взе награда за най-красив, неотразим, прекрасен, невероятен, съвършен актьор на Турция.  Grinning  Crazy Party Party Party Party Party
Догодина - световната  Joy Joy Joy Joy Joy

и космическата  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
и международна таааааа Joy JoyНики Hug Hug Hug Hug Hug

# 417
# 418
  • Мнения: 11 707

Дали си е приготвил къде да си сложи статуетката у новото къще  Wink Wink Wink
Че трЕбе да му бърше и прахта някой после  Whistling Whistling Whistling

# 419

Общи условия

Активация на акаунт