Бебето се тресе,докато яде!

  • 1 859
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Здравейте! От 3 дена се случва нещо странно-синът ми е на 5 месеца и докато го храня сутрин, към края на яденето започва да се тресе целия за няколко секунди? Някой има ли опит с подобно нещо?

# 1
  • Мнения: 4 708
Здравейте! От 3 дена се случва нещо странно-синът ми е на 5 месеца и докато го храня сутрин, към края на яденето започва да се тресе целия за няколко секунди? Някой има ли опит с подобно нещо?
С какво го храниш сутрин? Защото моята мома, прави този номер, когато не иска да яде повече. Но тя е голяма, и знам, че след като се потресе, после върти главата на другата страна и знам, че не иска повече. Все едно е преяла й  и става гадно. Не винаги де, но понякога.

# 2
# 3
  • Мнения: 78
Мен ми се е случвало да потреперва, както на нас като ни стане студено. Някъде четох, че може да пишкат в този момент. Твоето как се тресе.

# 4
  • Мнения: 3
Мен ми се е случвало да потреперва, както на нас като ни стане студено. Някъде четох, че може да пишкат в този момент. Твоето как се тресе.

Нещо средно между треперене и тресене. Мн е стряскащо, все едно не му стига въздух

# 5
  • София
  • Мнения: 39 759
Защо не направите консултация с педиатъра?
Нещо средно между треперене и тресене. Мн е стряскащо, все едно не му стига въздух
Ако не му стига въздух би трябвало да има учестено движение на гръдния кош, т.е. да се пробва да поема въздух.
Да не би да му е прекалено топло млякото или пък да е по-студено?
повечето бебета пишкат след събуждане и някои притреперват в този момент. Поне при моя син беше така.

Общи условия

Активация на акаунт