Пелени и гащички за многократна употреба - 16

  • 52 084
  • 738
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 6
Здравейте,
Аз съм прясна прясна в сайта, както и в ползването на пелени за многократна употреба. С първото си дете ползвах еднократни , към 9ти месец получихме страшна непоносимост към тях и трябваше много бързо да ги откажем и да се научим да ползваме гърне. Сега чакаме второ и съм решила да ползвам такива за многократна употреба. Тъй като първоначалната инвестиция е по-голяма при тях, а бюджетът ми е ограничен дълго умувах какви точно да взема (ще ми се поне в досег с дупето да няма изкуствени материи). Накрая реших да бъдат от 2 части- вътрешна попиваща + защитни гащички. Спрях се на вътрешни- Little Lamb размер 1, в комплект са с две допълнителни подложки бамбук и микрофлийс, мисля да взема 12 бр от тях ; външни - колебая се между Bambinex универсален размер и TotsBots универсален размер, от тях  2 бр + 2бр вълнени гащички на Disana пак универсален размер. Така като поотраснем ще трябва да вземем само вътрешни попиващи. Мисля и да взема някой и друг брой тип джоб, харесала съм едни евтини китайски, въпреки че те всичките са изкуствени материи от вътре, а предпочитам естествени. Другото за което се колебая е памук или бамбук  newsm78
Моля Ви залейте ме със съвети ...  Hug

# 736
  • Мнения: 1 067
Според мен най - добрия вариант е да се пробва с тестови комплект, такъв предлагат от пелени.бг.
Просто вариантите са много и всяка двойка мама и бебе има предпочитания.

# 737
  • София
  • Мнения: 1 402
Ананас89, наистина е най-добре първо да пробваш и тогава да избираш. Така няма да съжаляваш, ако накупиш само от един вид и после не ви хареса. Аз ползвам вътрешна пелена бамбукова на Little Lamb с допълнителна подложка и стей драй такава като нощна пелена- моето дете е на годинка и пишка доста, комбинацията  издържа 12 часа. За външните гащички само да те предупредя - Дисаните са много хубави, но вълната иска по-специална грижа и регулярно третиране с ланолин - това може да ви дойде в повече като ангажимент.

# 738

Общи условия

Активация на акаунт