Кафеникаво зацапване

  • 2 216
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 43
В средата на втория месец съм преди два дни имах болки а днес имах кафеникааво зацапване  Cry случвало ли се е при вас

# 1
  • София !
  • Мнения: 1 240
Отиди на лекар, това не е шега работа !

# 2
  • Мнения: 196
Случвало се е да,при някои се овладява при други не ,отиди на лекар веднага.

# 3
  • Мнения: 60
Ако е леко зацапване не се притеснявай!Иди на лекар и най-вероятно ще ти предпишат Утрогестан.Аз имах такова зацапване,появи се края на 2ри месец и почти месец си го имах.На края вече беше съвсем бледо розово.Съвета ми е да лежиш и да не се движиш много.Ако случая ти е като моя то всичко ще отмине,само не напрягай физически!Доста приятелки имам с подобен проблем в началото на бременността.Даже доктора ми каза тогава ,че при някои жени това е съвсем нормално и ще отмине.Все пак иди на лекар,но щом не е ярко червена кръв не е опасно Wink

# 4
  • Мнения: 2 052
Отиди на лекар задължително още утре. До тогава лежи.  Peace

# 5
  • Мнения: 4 500
Отиди на лекар задължително още утре. До тогава лежи.  Peace
Е що утре? Да върви сега още, все има спешни АГ, бременно момиче няма да върнат

# 6
  • Мнения: 3
Zdraveite nova sum tyk i se izvinqvam ako neshto glypavo sum vi popitala no vuzmojno li e da sum bremenna pri dva otricatelni testa poneje mi zakusnqvashe 7 dena no na 8 mq polychih kurvene.... Vuzmojno li da sum bremenna i kak bih mogla da razbera? 

# 7
  • Мнения: 590
На кървенето обикновено не му ли казват месечен цикъл:)? Какво ти е кървенето и имаш ли кирилица на клавиатурата?

# 8
  • Мнения: 3
Дам цикъл но е много по-тъмна и бие на кафяво дори и не знам какво да правя...

# 9
  • София !
  • Мнения: 1 240
Понякога така започва цикъла, ако все пак продължи да е такова кафяво, посети лекар  Peace !

# 10
  • Мнения: 3
Добре Sad благодаря ви за отг.

# 11
  • Мнения: 590
Съжалявам, ако чакаш бременност, стискам палци тестовете все пак да грешат, ако е много оскъдно кафеникавото течение и не се засили и не премине в истински цикъл - отиди на лекар и късмет от сърце!

Общи условия

Активация на акаунт