Енгин Акюрек в „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти – Тема 293

  • 44 294
  • 724
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 34 058




ПРЕВЕДЕНИ ЕПИЗОДИ


 












ПРЕВЕДЕНИ ЕПИЗОДИ

(1 eп)  (2 еп)  (3 еп)  (4 еп)  (5 eп)  (6 еп)  (7 еп)  (8 еп)  (9 еп)  (10 еп)  (11 еп)  (12 еп)  (13 еп)(14 еп)  (15 еп)  (16 еп)  (17 еп)  (18 еп)  (19 еп)  (20 еп)  (21 еп)  (22 еп)  (23 eп)  (24 еп)  (25 еп)  (26 еп)  (27 еп)  (28 еп)  (29 eп)  (30 еп)  (31 еп)  (32 еп)  (33 еп) (34 еп)  (35 eп)  (36 еп)  (37 еп) (38 еп)  (39 еп)  (40 еп)  (41 еп)  (42 еп) (43 eп)  (44 еп)  (45 еп)  (46 еп)  (47 еп)  (48 еп)  (49 еп)  (50 еп)  (51 еп)  (52 еп)  (53 еп)  (54 еп)  (55 еп)  (56 еп)  (57 еп)  (58 еп)  (59 еп)  (60 еп)  (61еп)  (62 еп)  (63 еп)  (64 еп)  (65 еп)  (66 еп)  (67 еп)  (68 еп)  (69 еп)  (70 еп)  (71 еп)  (72 еп)  (73 еп)  (74 еп)  (75 еп)  (76 еп)  (77 еп)  (78 еп)  (79 еп)  (80 еп - Финал)
 


ЕДИН СНИМАЧЕН ДЕН ЕНГИН - ИСТОРИЯ НА УСПЕХА    







АКО БЯХ ОБЛАК с български субтитри


 









ВАЖНО: НА КОЙТО МУ Е ТРУДНО ДА СЕ ОРИЕНТИРА-ДА ПИШЕ НА ЛИЧНИ.




ДОБРЕ ДОШЛИ В ТЕМАТА

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 34 058


Здравейте дами - очаквам ви. Да сложим и тук:



Трейлър 2 към епизод 25.

Подсказка от Бисена за 25 епизод - превод от английски barisea:

Както разбрахте от трейлъра, Елиф се тревожи за здравето на Йомер... Нилюфер опитва да се справи с въпросите на Аслъ относно бебето...

Таййар нарежда на своите хора да попречат на Йомер да се срещне с Метин... Това ще застраши здравето на Йомер. Готови ли сте за още една нощ в болницата?

Йомер: Ела при мен. Май като те целувам, не ме боли.
Елиф: Йомер... може да влезе някой.

Нови събития около Арда и Пело... Да кажем, че бившата съпруга на Арда им е приготвила изненада.

В този епизод Таййар ще дръпне напред... Ще сложи ръка на онова, от което Йомер най-много има нужда... Познайте какво е.


Резюме 25 епизод - превод от английски bebo_sn"

Йомер побеснява, когато научава, че Елиф е оттеглила жалбата си към Метин.
Елиф иска той да вземе решение. Обаче Йомер няма намерение да прави избор между любовта и случаят /делото/, не иска да се отказва от нито едно от двете.
Твърдо е решил да разпита Метин. Елиф няма да го пусне да отиде сам, затова продължават да спорят по този въпрос и в колата.
Ще претърпят инцидент. Йомер отново ще нарани рамото си и ще бъде откаран в болницата.
Лекарят обяснява на Елиф, че ако Йомер не внимава с ръката си, има опасност да не може да я използва. Това ще застраши бъдещето на Йомер и работата му. Ще разкаже ли това Елиф на Йомер?
Сега, когато Таййар е на хемодиализа, всяка минута за него е ценна. Трябва да вземе бъбрек от Метин. Понеже Метин е в затвора, това ще е голямо препятствие за Таййар. Ще успее ли Таййар да освободи Метин от затвора? Ще вкара ли в ход планът си, за да вземе бъбрека му?
Невин не казва нищо на Арда, относно Хюсеин. Въпреки това, след като вижда реакцията й при вида на снимката на Хюсени, подозренията, които има относно Хюсеин ще се увеличат. Защо Арда показа снимката на Хюсеин на Невин, какви са били подбудите му? Ще успее ли Арда да убеди Пелин да му повярва?
След всички положени усилия, Таййар вече е убеден, че няма да може да откаже Йомер от случая. Таййар ще измисли нов план, с който да разреши проблема завинаги. Целта му е да прехвърли вниманието на Йомер към нещо друго, за да се откаже от случая. Какъв ще бъде планът на Таййар, който ще шокира Елиф и Йомер?

Последна редакция: пн, 17 ное 2014, 19:06 от mariana51

# 2
  • Мнения: 23 222


Честита Нова тема момичета   Two Hearts



Въпреки, че ще настанат трудни моменти

за нашия любим комисар

нека бъдем оптимистично настроени и да вярваме,

че любовта и истината ще бъдат победители !

От мен имате това


 

# 3
  • Мнения: 1 285



Благодаря за новото виртуално кътче.  newsm51

Аз лично вярвам в доброто и човека, така, че от мен пък имате........


Скрит текст:

Последна редакция: пн, 17 ное 2014, 19:30 от komet

# 4
  • Мнения: 23 222
По TV 2 върви "Облака"

http://www.tv2.com.tr/canli-yayin

Пък аз се мъча да пиша в старата тема ... пренасям си поста тук.







Да не би в тази кола да има някое от чичовите момчета и ако е ранено, после "услужливо" Таййар да го "премахне" - ето ти повод за арест - катастрофа със смъртен случай.

Въпреки,че това е доста непредвидимо - откъде ще знаят,че Йомер няма да овладее колата ...

Катастрофата май си е случайна.

Мисълта ми обаче все в този план и защо Хюсейн идва с полицаи ? Значи идва за арест.

Офф, да идва сряда по-бързо, но това ще е сигурно края на серията ...

# 5
  • Мнения: 20 905


За новата тема  smile3525 smile3525 smile3525

Как го дават толкова рано? Нали някога е имал някаква забрана?/За АБО/

Почвам да ставам мнителна!

Сега пак имаме подобен проблем!

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 34 058

Като го гледам Мустафа Булут с тази коса - Йомер сега си е направо прекрасен. Хармония - всеки канал си има собствена политика. Те и КВФ искаха да спират - но като се надигнаха женурята, организациите де - знаем, не го спряха. Едно е да искаш, друго е .....



Марта, може катастрофата да е повода за появата на Хюсейн. Оф, Елифче без колан... Тя и колата на Йомер сигурно е ударена....

# 7
  • Мнения: 23 222




Умен ход на TV 2 да пуснат "Bir Bulut Olsam" когато върви „Kara Para Aşk”

Енгин заслужава ! smile3501




# 8
  • Мнения: 20 905


Марта_49, ти си по разследването, наблюдателна си. Peace

Къде са двете сестри, защото Елиф в тях, като идва Хюсеин е със същия тоалет....

# 9
  • Мнения: 23 222


Марта_49, ти си по разследването, наблюдателна си. Peace

Къде са двете сестри, защото Елиф в тях, като идва Хюсеин е със същия тоалет....

В стаята на Нилюфер / тази картина над дивана не може да се сбърка /

# 10
  • Мнения: 20 905


Марта_49, ти си по разследването, наблюдателна си. Peace

Къде са двете сестри, защото Елиф в тях, като идва Хюсеин е със същия тоалет....

В стаята на Нилюфер / тази картина над дивана не може да се сбърка /



  bouquet

Елиф е по-притеснена от Аслъ.

# 11
  • Мнения: 23 222




Явно много са се скарали нашите, щом Йомер скочи в колата и кара с една  doh ръка. Как Елиф допусна това ?! Thinking

# 12
  • Мнения: 20 905


Трудна работа, болница, домашно присъствие....Наблюдатели...

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 34 058


И двамата гледат много изненадано уплашени - тоя Хюсейн....



"Колко хора мразят престорено съжаляващото изражение на Хюсейн. Той е "кучето" на Таййар. Съжалявам, че така го казвам, но ме дразни повече и от Таййар. Както и в живота престорената откровеност е по-лоша от откритата нечестност. Горкият Йомер... смятам, че Арда ще бъде екзекуторът на Хюсейн, за момента е на правилна следа. Нямам търпение това да се случи."
Скрит текст:
How many people hates Huseyin fake sorry face ?He is dog of Tayyar . Sorry to say it he irritates me more than Tayyar does on the show . Like in real life"fake honesty attitude" , that's worse than being openly dishonest .Poor Omer . I think Arda will be Huseyin's executioner , he is on the right track so far . I can not wait for that to happen .

Последна редакция: пн, 17 ное 2014, 21:40 от mariana51

# 14
  • Мнения: 20 905


И двамата гледат много изненадано уплашени - тоя Хюсейн....



"Колко хора мразят престорено съжаляващото изражение на Хюсейн. Той е "кучето" на Таййар. Съжалявам, че така го казвам, но ме дразни повече и от Таййар. Както и в живота престорената откровеност е по-лоша от откритата нечестност. Горкият Йомер... смятам, че Арда ще бъде екзекуторът на Хюсейн, за момента е на правилна следа. Нямам търпение това да се случи."
Скрит текст:
How many people hates Huseyin fake sorry face ?He is dog of Tayyar . Sorry to say it he irritates me more than Tayyar does on the show . Like in real life"fake honesty attitude" , that's worse than being openly dishonest .Poor Omer . I think Arda will be Huseyin's executioner , he is on the right track so far . I can not wait for that to happen .

 newsm10 Това и ние тук си говорим отдавна. Hug

Общи условия

Активация на акаунт