Малки сладки лъжкини - Pretty Little Liars - VII тема

  • 36 372
  • 725
  •   1
Отговори
# 705
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
Е да, ама това е бума в момента в реддит, тъмблър и т.н.

# 706
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 525
Само догадки - да, искам факти.
Все повече се убеждавам, че накрая ще изтипосат някой непознат за "А" и до тук. Феновете подозират всички герои, друг ще измислят, уж да е изненада.

# 707
  • Мнения: 802
На мен пък не ми хареса серията, и по-скоро накъде върви сериала.. Не стига, че във всяка серия има по един-двама безлични и безсмислени персонажи, а сега пък и Варджак..Сайръс също ми е излишен.. теорията със Сара Харви също. А, и за Бетани не е ясно какво става.. И всички те са свързани с изчезването на Алисън и се въртят около нейната история, е това не е възможно за такъв малък град. Значи освен горе изброените, в нощта на изчезването й я видяха Иън, Мелиса, Байрън, Сиси, Джена, Гарет, Ария, Спенсър, Емили, Хана, мисис Ди, г-жа Грюнвалд  Crazy
нещо смятам, че много се оплетоха сценаристите в стремежа си да печелят публика Stop

# 708
  • Мнения: 155
Коя е Сара Харви? Видях по-нагоре написаното за номера, но питам дали са я споменавали някъде?

# 709
  • Мнения: 6 833
Сара май беше новото момиче, което се сприятели с Джена - даже бяха като близначки. И се опитваше да се сближи с Емили покрай плуването, но я разкриха.

# 710
  • Мнения: 155
Благодаря. Simple Smile) Така като ми обясни се сетих коя е. А искам да попитам и нещо не толкова важно, ноо Ария в друг университет ли е приета , този в Савана или това е същия, за който писа писмо на бившото гадже на Езра? Просто от любопитство, защото ако е друг значи съм изпуснала кога и как е била приета на друго място.

# 711
  • Мнения: 802
Не е вярно, Сара е момичето, което е изчезнало същия ден като Алисън, има я в 4х22 еп.

# 712
  • Мнения: 6 833
Извинявам се тогава, че те подведох  Embarassed то от толкова много хора все повече почнах да ги бъркам Wink Нейното тяло беше заровено в къщата на Спенсър, нали? А за Бетани няма доказателства, че е мъртва или пак ги оплетох?  Mr. Green

Това момиче, дето го описах, как се казва иначе?

# 713
  • Мнения: 802
Извинявам се тогава, че те подведох  Embarassed то от толкова много хора все повече почнах да ги бъркам Wink Нейното тяло беше заровено в къщата на Спенсър, нали? А за Бетани няма доказателства, че е мъртва или пак ги оплетох?  Mr. Green

Това момиче, дето го описах, как се казва иначе?


Синди  Laughing
по мои спомени Бетъни е  в гроба на Алисън.

# 714
  • Мнения: 155
Ааа да, аз от описанието се сетих за Синди. То наистина вече толкова хора, толкова е заплетено...

# 715
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 525
Изобщо не ги помня тия имена особено на второстепенните герои.

# 716
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
СиДни  Mr. Green
За Сара много малко знаем, освен, че е като паралел на Алисън

# 717
  • Мнения: 660

Скрит текст:
Това с телефона на Хана в участъка беше тъпо. Как пък А разбра, че ще говори с Танър и точно тогава избра да изтрие всичко Whistling

Хаха, е как така как ? Ми Тоби е полицай, стои в полиц. участък и следи.  Peace Mr. Green Също така плаща на онези затворнички за да измъчват Алисън..щото нали е полицай...  Peace .... Просто няма как А да е някой друг освен Тоби, по тяхната логика и техните улики(сценаристи, режисьори) Crazy

# 718
  • Мнения: 6 833
Определено трябва да обобщим най-важните неща на първа страница Peace

За Тоби - да, подозрителен е, за това ми е странно, че в класацията беше в последните места...

# 719
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 525
Заблуда на противника.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт