"Kara Para Aşk"с участието на Туба Бюйюкюстюн и Енгин Акюрек- 40 тема

  • 45 479
  • 739
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10 240


Актьори:





 





Кликнете върху снимката на актьора и ще получите повече информация за него!

Продуцентска къща: Ay Yapım
Сценаристи: Sema Ergenekon, Eylem Canpolat
Режисьор: Ahmet Katıksız
Музика: Toygar Işıklı
ТВ канал: ATV
1 сезон (13 епизода) - от 12.03.2014 год. до 18.06.2014 год.
2 сезон стартира на 03.09.2014 година с 14 епизод




Резюме:
Когато полицаят Йомер, чиято годеница се е самоубила, научава, че може тя да е била жертва на престъпление, той започва да гори от желание да научи истината. Сключва споразумение с държавата. Ще намери изгубените диаманти и в замяна на това ще научи кой е убиецът.
Елиф, която е загубила баща си при катастрофа, ще научи, че идеалният и баща всъщност е бил пропаднал мафиот, който се е занимавал с изпиране на мръсни пари. Сега тя е принудена да изкарва прехраната на семейството си и едновременно с това да изплаща дълг от 200 млн. долара за диамантите. И на всичко туй отгоре сестра й е в ръцете на лошите мъже.
Таййар, от когото са били откраднати диамантите, е решен да си ги върне обратно, дори и със цената на проливане на кръв.
Не само Таййар знае за съществуването на диамантите.
Всички тръгват по следите на ослепителния блясък, който заслепява очите.
В тази история някои ще станат роби на този блясък.
Други ще станат роби на любовта си, трети на тайните си.
Някои пък ще станат жертви на истината.
Ще има и такива, които ще робуват на амбициите си.
Превод: LiLiSy

Сериалът "Kara Para Aşk" в You Tube:

 
   

Сериалът "Kara Para Aşk" във facebook и twitter:
       

   


   

Сериалът "Kara Para Aşk" се излъчва всяка сряда от 20.00 часа по ATV.
Кликнете на логото на канала и изберете вашият линк!
                

 
   

Повече за сериала може да откриете тук:
   

Българските страници на Туба и Енгин във Facebook
   

 


 


 


 


 
Темите:

   
Родствени връзки в сериала:

   
               
   


Добре дошли на всички фенове
на Туба, Енгин и целия актьорски състав!

Приятни минути в темата на всички, които следят проекта! 
   

# 1
  • В Града на Липите
  • Мнения: 5 073
Ринка  newsm51 мерсаж.
Напоследък ти създаваме доста работа  Grinning

# 2
# 3
  • Мнения: 7 903
Ринка,  txtloves txtloves txtloves

Хриси, благодарих ли ти за превода?   Hug Hugпропиляваш си таланта- сядай да пишеш сценария, дето си го фантазираме с хепи ендан Smile

Ринка,   Hug да помоля пак за епизодите с целуфаните, докато не са ни ги спрели съвсем.

Дива, Hug аз пък се бях някак успокила за Ел и не очаквах точно нея да арестуват. Браво на тебе! Боже, боже, Йо голямо подаване на чай през решетките го чака, ама той ни е супермен. Ще се справи. Ех, сега сума ти снимки ще има в полицейското. Който ще ходи в Истанбул, блазе му, ако вече не са ги направили, де.

# 4
  • Мнения: 10 240
Хриси, не е работа, а удоволствие!  Hug

# 5
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 1 263
Ринка, не златна, платинена си, джанъм! Благодаря за новата платинена темичка! newsm51 newsm51 newsm51

Да ви кажа, мен ми се чини, че този път може Мето да помогне на Комисариото, или по-точно на Елифчето! така де, един вид благодарност... newsm78 Ама, май по-скоро на мен ми се иска да е така.  Laughing

# 6
  • Мнения: 5 138
Ринка благодаря за къщичката дет ще си конушваме  Hug Hug Hug
Елиф сглупи, но Туба е страхотна да се знае  Peace
А Енгин и Йо са невероятниииииии няма такъв мъж просто в реала  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 7
  • Мнения: 5 138
Ринка, не златна, платинена си, джанъм! Благодаря за новата платинена темичка! newsm51 newsm51 newsm51

Да ви кажа, мен ми се чини, че този път може Мето да помогне на Комисариото, или по-точно на Елифчето! така де, един вид благодарност... newsm78 Ама, май по-скоро на мен ми се иска да е така.  Laughing
как ще стане , това значи той да се предаде

# 8
  • Мнения: 13 301
Рина не смогва да ни прави теми!   bouquet Докато се обърне и тя свършила.  Laughing
Ха добре заварили!  bowuu

# 9
  • Сливен
  • Мнения: 3 118
       Ринка,  Hug благодаря за новата тема. Супер е. Да я изпишем с любов!

# 10
  • Мнения: 3 217
Привет и в новата тема!Благодарности,Ринка. newsm51 newsm51 newsm51
Елифчето като не каза на Йомер за ръката няма ли опасност още повече да се влошат нещата newsm78,пък и сега като е в ареста съвсем ще се забрави за този проблем.
Ех,много се увъртяха нещата от всякъде. Sick

# 11
  • Мнения: 5 723
Нема лабаво при обвинението на Елиф ,имат записи ако се признават за доказателство ,така че много зор ги чака ....

# 12
  • Мнения: 162
 Whistling Whistling Crossing Armsточно на последната челувка , ьеше готов за .чаи
Аман Crossing Arms Whistlingвсе го спират човека Naughty
Рина  bouquet, мерси мила  bouquet

# 13
  • Мнения: 5 591
Ринка  newsm51  благодаря за новата тема!

# 14
  • Мнения: 13 301
Ай стига сме товарили с всички земни грехове Елифче!  Peace Тя да не е слънце да огрее навсякъде!   Crossing Arms  Grinning

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт