Гобленарска игра "Рожден ден" - сезон 2015 година

  • 35 278
  • 456
  •   1
Отговори
  • Kneja, Vratsa, Bulgaria
  • Мнения: 447

Нека рога на изобилието се изсипе и през новата година!

Първия сезон на играта е тук:
Тема 1 -Сезон 2013

Тема 2 -сезон 2013

Тема 3 - Сезон 2013
Тема 4 -Сезон 2014

Тема 1 Сезон 2014


Албуми с подаръци

Последна редакция: пн, 24 ное 2014, 18:08 от ba4iiska

# 1
  • София
  • Мнения: 3 789
Мерси Simple Smile. Записвам се заради емоциите, които са неповторими!

# 2
  • Мнения: 571
Аз бих се включила, но ако олекотим условията- по едно другарче и комплектовките да са мини. Много съм се затрупала с големи гоблени и не ми се шият, но пък нещо малко винаги ми е кеф да бодна. Струва ми се че при по- леки условия на играта, може да се запишат повече момичета.

# 3
  • Kneja, Vratsa, Bulgaria
  • Мнения: 447
Сега е време да се обсъдят тези неща.

# 4
  • Мнения: 3 961
Мислех да не участвам заради голямата отговорност, но ако се променят условията както каза Роси, бих се включила  Peace Може и да не са комплектовки, както се казва може и нещо малко, но от сърце  Hug

# 5
  • Мнения: 101
Наистина,ако се промени малко регламента ще е по-добре за всички.Например някакво мини -гобленче,нещо ушито за спомен,и сладко за почерпка.Хубаво ще е да определим и някакъв лимит,който да не се превишава.
Иначе съм ЗА ,защото емоциите наистина са неповторими.

# 6
  • Мнения: 219
Охх, бях твърдо решила да не се записвам, понеже и аз понасъбрах доста.

Предлагам, да изпратим на другарче гоблен да ни го ушие и да ни го върне за РД  Joy В рамките на шегата разбира се Simple Smile)

Ще ви следя относно регламента и ще реша в движение. Ако са комплекти като малките на ДИМ, уших един такъв за няма месец, съм по-склонна...  newsm78

# 7
  • Мнения: 125
   Записвам се да следя регламента.Подкрепям Роси и ако реша ще се запиша Grinning

# 8
  • Kneja, Vratsa, Bulgaria
  • Мнения: 447
Значи обобщавам :
- едно другарче за годината
- малък комплект - до около 15-20 лева ; не много голяма - 15/20 см или горе долу толкова. Нали?
- нещо ушито - може би картичка или украшение за дома
- нещо сладичко (може е полято с мед, шоколад, сметана... ох, размечтах се).

# 9
  • Мнения: 125
    Значи ще се запиша .Регламента е като Коледната.Молбата ми е да не ми се падне януарско другарче.Гледам две дечица и родителите им пътуват в чужбина-имам поет ангажимент и за декември и за част от януари.

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 179
Като гледам какви красоти правите се чудя и аз. Но ще ви седя още малко, за да се реша Simple Smile Но ако остане с този регламент може и аз да се включа.

# 11
  • Мнения: 3 961
Ако  искате може да не е точно гобленче, може и да е нещо друго  Peace

# 12
  • Kneja, Vratsa, Bulgaria
  • Мнения: 447
Ако  искате може да не е точно гобленче, може и да е нещо друго  Peace

Какво  имаш предвид?

# 13
  • Мнения: 3 961
Панама, конци, картончета за картички и всичко друго, за което се сещате. Идея просто.

# 14
  • Мнения: 219
В осинките знаете ли какво бях срещнала - наричат го Моята любима Фея.
Всяко момиче прави списък какво иска. Например номера на конци, точно определена панама, гоблен, пако органайзер и т.н. След което се започва едно изпращане... ум да ти зайде. Мисълта ми е че може да се направи в някакъв такъв стил. Всяка казва от какво има нужда (изреждат се 4-5 артикула) и другарчето ти избира нещо. И ако не всеки иска да си обявява желанията, при подаване на адреса на Организаторката може да си пише списъка. Така самите получатели много помагат а и горе-долу сами си изчисляват бюджета. Примерно едно малко парче панама и 4 металикови конеца или пък Q-рамка и един меланжиран.

Изготвената бродерия от другарчето и сладичко, соленичко си остава.

ПП. Малката комплектовка може и да си остане. Все пак ще радваме само едно другарче.

Общи условия

Активация на акаунт