Сериали - sci-fi, fantasy, mystery, supernatural / тема VI

  • 47 304
  • 710
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 16 938
Има сериали дето не мога да ги започна просто с нищо не ме хващат.

# 571
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
Вицове-питанки разправяш  Mr. Green

Бум,аз го отсвирих след розовите звезди летящи нагоре във финала на първия сезон.Обикновено нещата не се подобряват и затова съм учудена.Карай де ,продължавам да го пропускам. Mr. Green

# 572
  • София
  • Мнения: 5 828
Пуснали са пилотката на Супергърл.

# 573
  • София
  • Мнения: 27 175
Аха, ама май няма смисъл да се гледа сега, тъй като премиерата на CBS е чак ноември месец.
Интересно откъде са го лийкнали. от Си Би Ес мълчат засега, ама това си е кражба. Е, може и да е рекламен трик, ама си е голям риск, защото сега не е точно сезона за подобен род сериалчета, наскоро свършиха доста сериали по комикси и има едно пренасищане така да се каже. Иначе Мелиса ми кифлее малко и не съм много сигурен, че ще грабне публиката, но аз по дифолт ще си гледам де. Simple Smile

# 574
  • Мнения: 513
Малко нелогичен ми се стори втори епизод на Wayward Pines
Скрит текст:
Защо им трябваше да бягат докато са на вечеря при бившата му колежка и да рискуват да ги усетят, вместо да оставят чиповете в хотела или там където са отседнали или под някоя пейка в парка и да бягат когато не са в полезрението на бивша федерална агентка. А Беверли уж беше много печена, борбена със самообладание първи епизод като му помогна да избяга от болницата, а втори епизод беше пълна противоположност - изпадна в паника и се издаде с нервността си. Също така не ми се връзва защо беше барманка в началото на първи епизод, после имаше някакъв друг барман в заведението, който отричаше да имат такава жена на име Беверли, а втори епизод пак я показаха за малко като барманка.

# 575
  • Ямбол
  • Мнения: 2 155
Малко нелогичен ми се стори втори епизод на Wayward Pines
Скрит текст:
Защо им трябваше да бягат докато са на вечеря при бившата му колежка и да рискуват да ги усетят, вместо да оставят чиповете в хотела или там където са отседнали или под някоя пейка в парка и да бягат когато не са в полезрението на бивша федерална агентка. А Беверли уж беше много печена, борбена със самообладание първи епизод като му помогна да избяга от болницата, а втори епизод беше пълна противоположност - изпадна в паника и се издаде с нервността си. Също така не ми се връзва защо беше барманка в началото на първи епизод, после имаше някакъв друг барман в заведението, който отричаше да имат такава жена на име Беверли, а втори епизод пак я показаха за малко като барманка.

Има тема за сериала: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=847661.msg30874317#new

# 576
  • МАРС
  • Мнения: 1 121
Супергърла е тъп, не, ами тъп. Sick

# 577
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 793
Супергърла е тъп, не, ами тъп. Sick

Ситнеща, леко заекваща, дърдореща, с очила и с коса на конска опашка - Фелисити ме преследваааа

# 578
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Не се притеснявай,може да го резнат още на пилотката  Hug Joy

# 579
  • Мнения: 16 938
Супергърл не е интересен.

# 580
  • Мнения: 9 144
Първи снимки от Марсианецът на Ридли Скот


Скрит текст:



Последна редакция: ср, 27 май 2015, 22:42 от Бумър

# 581
  • Ямбол
  • Мнения: 2 155
Не се виждат, Бум.

# 582
# 583
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 793

 Peace

# 584
  • Мнения: 513
Първи снимки от Марсианецът на Ридли Скот
Това сериал ли е? Защото иначе не му е тук мястото в темата Сериали - sci-fi, fantasy, mystery, supernatural  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт