X-Factor Bulgaria - Сезон 3, Тема 6

  • 34 352
  • 739
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 202
И двамата пяха страхотно вчера, но се радвам много, че Траян остана  Simple Smile

# 151
  • Пловдив
  • Мнения: 1 567
Колко е индивидуално всичко, за пореден път се убеждавам... аз пък никак не харесвам Траян. Може би пее добре, но има нещо в него, което ми е антипатично. Същото важи и за Михаела. А формата е точно за това кой най-много те грабва...
Определено в този сезон ще ми е много интересно кой ще спечели. В сезона на Рафи беше предизвестена победа, защото той е толкова магнетичен, нямаше как да не е той победителя. А сега всеки си има своя силна страна и някак е по-трудно предвидимо кои ще стигнат до края.

# 152
  • София
  • Мнения: 937
Spiritlight, и аз харесвам Михаела, още от миналия сезон, тя ми е фаворит с Траян, както вече написах по-горе.
+ Славин.

# 153
  • Варна
  • Мнения: 2 033
Нямам фаворити в предаването и съдя на база последни изпълнения. Смятам, че нито Кристина нито Траян трябваше да бъдат на тези елиминации, въпреки това мисля, че Траян се справи по-добре във дуела. Simple Smile

# 154
  • София
  • Мнения: 7 874
Според мен Кристина плати много тежък данък заради грешките на Саня. Друг е варианта просто да са решили да отпадне и затова да и дадат неподходящо избрана тема и да предизвикат „режисирания“ спор между Заки и Саня. Ако обаче е бил в действие втория вариант, можеха да го направят без да уронват достойнството на момичето.

# 155
  • Мнения: 2 431
Гледам, че като цяло в темата има два отбора - едните са искали да отпадне Кристина, другите - Траян. От тези, които са за отпадането на Кристина, пак са две групи - такива, които са съвсем доволни, и такива, които са предпочитали все пак Михаела да отпадне преди Кристина. Е, аз съм от тази подгрупа. Grinning Подкрепям и мнението, че възрастта оказва влияние. Този рев и това разстройване да го видяхте при Ренета примерно? Или при Атанас? Айде много моля, за такива като Кристина имаше Големите надежди, детска Евровизия и т.н.  Naughty
При този резултат, определено исках Траян да остане, особено след като изненада всички с това весело изпълнение. Мен поне много приятно ме изненада, че не пя нищо меланхолично, а напротив - нещо толкова динамично, при това се справи чудесно. А Кристина като се нарева, излезе и пя пак Кристина Агилера. Ами на мен ми писна да я слушам по формати, втръсна ми до немай къде вече!  Crossing Arms И не мисля, че Заки е виновен, или пък Траян или пък който и да е друг... Ние не сме слепи или безмозъчни, не ни е нужен Заки, за да забележим, че Lady Marmalade не е ОК за Кристина. Саня да вземе малко да се съпикяса, а не да се държи сякаш всички са ѝ длъжни. Добре стана така, да ѝ се посмачка малко навирения нос.  Naughty
Само на мен ли ми се стори, че има някаква романтика между Кристина и Траян? Това никак, ама никак не ми приличаше на просто приятелство и солидарност...  newsm78 Във всеки случай беше много сладко, според мен, ама аз съм си романтичка.  Heart Eyes
И аз като Fairy смятам, че няма логика да са нагласени резултатите. А и на мен повечето елиминации ми се виждат логични, независимо дали на мен са ми харесвали или не.
Не разбрах каква е темата за следващия концерт, дано има тема и да ни е интересна.
Извинявам се, ако съм дотегнала с километричния си пост.

# 156
  • Мнения: 17 987
И аз попитах за романтиката, ама като никой не отговори реших, че е само в моята глава  Laughing
И си много права за възрастта- никой друг не рева така /ама нали тук и романтика има....може и това да е причината за сълзите/.
Харесвам Кристина, мисля че песента от Мулен Руж и изигра лоша шега, защо трябваше точно нея да изберат  newsm78
Снощи обаче победителят определено беше Траян.

# 157
  • Мнения: 2 431
Може пък и да кажат нещо другия път за тях двамата, надали е просто "прекалена емоционалност". А ако е, то значи, че имаме още един аргумент в наша полза.  Peace

# 158
  • Мнения: 1 350
Силно се надявам Саня да не си ги върне другия път на Заки и да паднат жертва братята примерно .
Триото и аз не ги харесвах ,но сега са ми любимки !
Снощи останах очарована от Траян !Много по-готин е като се усмихва ,като танцува...дано пак да пее някоя бърза песничка !

# 159
  • София
  • Мнения: 5 883
Като гледах анкетата няколко страници по-назад, хич не й е изиграл лоша шега изборът на песен на Кристина и то в мамешки форум. Че къде другаде би получила по-консервативен вот, при тинейджърите може би? Thinking
Освен това си я изпя отлично песента.

# 160
  • Мнения: 17 987
Като гледах анкетата няколко страници по-назад, хич не й е изиграл лоша шега изборът на песен на Кристина и то в мамешки форум. Че къде другаде би получила по-консервативен вот, при тинейджърите може би? Thinking
Освен това си я изпя отлично песента.

Тя винаги си е пяла перфектно песните  Peace
Визията и за мен беше безумна, не ми хареса.

Що за дума "мамешки" Rolling Eyes 

# 161
  • Мнения: 2 431
Като гледах анкетата няколко страници по-назад, хич не й е изиграл лоша шега изборът на песен на Кристина и то в мамешки форум. Че къде другаде би получила по-консервативен вот, при тинейджърите може би? Thinking
Освен това си я изпя отлично песента.

Не можах да разбера, това похвала или критика е към нас, мамите?  Mr. Green

# 162
  • Мнения: 1 325
Не знам тук или в страницата бях чела, че просто неговия манталитет вече е друг, не е типичния балкански и за това не е разбран, съгласна съм с това! Crossing Arms
Може би имаш предвид моето изказване. Ако беше в английския формат, сигурно отношението към него щеше да е друго, тук просто не се харесват хора като него, някакси е със западен манталитет.
За нагласения вот не ми се вярва, аз все си мисля, че хората са честни. Mr. Green Ама пък има и такива, за които винаги всичко е конспирации и заговори.

# 163
  • Мнения: 3 818
Айде сега, ние семплите балканци не можем да оценим западната му душа Rolling Eyes
Факт е, че когато отпадна, стотици хора се застъпиха за него и искаха да се върне и той беше явен фаворит от самото начало от едно изпълнение на една песен с китара. Факт е обаче и че той не съумя да оправдае доверието до момента. Да, последният път пя добре, но вече някак си стана късно, предвид предишните му провали.

# 164
  • Мнения: 1 325
Айде сега, ние семплите балканци не можем да оценим западната му душа Rolling Eyes
Факт е, че когато отпадна, стотици хора се застъпиха за него и искаха да се върне и той беше явен фаворит от самото начало от едно изпълнение на една песен с китара. Факт е обаче и че той не съумя да оправдае доверието до момента. Да, последният път пя добре, но вече някак си стана късно, предвид предишните му провали.
Не съм искала по никакъв начин да обидя балканците, просто изказах мнение, че е неразбран. А относно представянето му - не е убедителен, макар че все ми се струва, че има още какво да покаже и за това не трябва да си ходи още.

Общи условия

Активация на акаунт