Ефектът при вас от лазерната епилация

  • 133 722
  • 738
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 12 236
Аз съм досега с две процедури на подбедрици края на миналата пролет малко преди лятото.
Макар да има косъмчета все още определено има доста голяма разлика и дотук съм доволна.
Искам да ви попитам във връзка с това, когато минат първите процедури и броят на косъмчетата сериозно намалее продължавате ли да ходите на процедури на цяла зона и съответното заплащане, или ходите на лазер със заплащане на импулси.
Първият път по погрешка се оказа ,че студиото в което съм си записала е само на импулси и ми излезе доста по-скъпо и честно казано по-болезнено, докато вторият път платих на зона, като апарата беше с по-голяма площ на работа и стана доста по-бързо и по-безболезнено и по-евтино.
Замислям се обаче, след още няколко процедури дали няма да е по-изгодно да се върна на първият вариант със заплащане на брой импулси.

# 241
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 340
Аз съм досега с две процедури на подбедрици края на миналата пролет малко преди лятото.
Макар да има косъмчета все още определено има доста голяма разлика и дотук съм доволна.
Искам да ви попитам във връзка с това, когато минат първите процедури и броят на косъмчетата сериозно намалее продължавате ли да ходите на процедури на цяла зона и съответното заплащане, или ходите на лазер със заплащане на импулси.
Първият път по погрешка се оказа ,че студиото в което съм си записала е само на импулси и ми излезе доста по-скъпо и честно казано по-болезнено, докато вторият път платих на зона, като апарата беше с по-голяма площ на работа и стана доста по-бързо и по-безболезнено и по-евтино.
Замислям се обаче, след още няколко процедури дали няма да е по-изгодно да се върна на първият вариант със заплащане на брой импулси.


това с импулсите не го разбирам, правят ми цялата зона и чакам и търся ефект
иначе, ако не паднат започват да се оправдават, че са ме работили на импулси

# 242
  • Мнения: 5 871
това с импулсите не го разбирам, правят ми цялата зона и чакам и търся ефект
иначе, ако не паднат започват да се оправдават, че са ме работили на импулси

Студиото, в което ходя от години и което горещо препоръчвам, също работи както на зони, така и на импулси. Съвсем нормално, нищо странно няма. Аз лично не съм сигурна, че бих платила колосална сума за цяла зона, ако имам едва няколко косъма там. Въпросът на Aila е абсолютно уместен. Правила съм само 1 процедура на крака досега и ефектът много ми допада. Предполагам, че след още максимум 2 сеанса, космите дотолкова ще са се разредили, че ще е безумно да плащам по 400-500 лв. за цялата зона.

# 243
  • Мнения: 1 687
на мен са ми правили импулси пи лицето при последващи процедури, защото е имало такива, при които наистина е имало нужда само от единични импулси

# 244
  • Мнения: 2 140
Здравейте, някой знае ли как влияят процедурите при бременност/раждане/инвитро? Има ли салон или клиника, които са най-добри?

# 245
  • Мнения: 1 849
Здравейте, някой знае ли как влияят процедурите при бременност/раждане/инвитро? Има ли салон или клиника, които са най-добри?
Аз съм в ин витро процедури и не бих рискувала след трансфер, особено, ако най-накрая успея  Peace
Като попълвах анкетната карта в Лазер център, обясних за ин витрото и лекарствата и ми казаха, че не препоръчват по време на бременност, аз не бих и рискувала. Аз правя цели бикини, за други зони може и да няма проблем.

# 246
  • Мнения: 1 687
аз знам от лекар, че даже и при бебеправене например не е ок да се прави лазер на интим, а камо ли за бременност

# 247
  • Мнения: 100
Здравейте, момичета, искам да попитам дали някоя от вас си е правила студена лазерна епилация. Виждам, че в Хил клиник я предлагат, но тук не срещнах отзиви. Хич не търпя на болка, дори от фотоепилация, а знам, че лазерната боли повече. Освен това си пека тялото на солариум понякога. Тези от вас, които ходят в Нирвана, много ли е болезнено? В страницата им пише, че с техния лазер няма проблем излагането на слънце. Embarassed

# 248
  • Мнения: 2 140
Благодаря, явно ще изчакам.

# 249
  • Мнения: 8
Здравейте, момичета. Искам да се обърна към по- запознатите, тъй като нещо се обърках. Започнах лазер на триъгълник и мишнички, до колкото разбрах момичетата от студиото ми обясниха, че на мястото на тези косми, които паднат повече няма да поникнат други косми. Направих първата процедура, като ме предупредиха, че след нея ще се изгуби едва 10% от окосмяването, но космите които изпадаха са кажи/ речи 80%. Това означава ли, че повече няма да поникват други на тяхно място или аз не съм разбрала правилно ? Благодаря предварително

# 250
  • София
  • Мнения: 12 236
velmavi преди колко време си правила процедурата. Те са изпадали доста ,но са засегнати само тези, които са били в активната фаза и то не всички. Тоест след повечко месеци, предишните спящи ще си пораснат.

Аз бях на трета процедура, мина добре доволна съм. Дори и от предишните две, на подбедрици и мишници има много добър резултат, тъй като са останали доста малко косъмчета. Бях учудена, когато ги оставих да пораснат повече сега за да видя какво е положението преди тази процедура. Последната преди това беше към април- май месец, тоест са минали от тогава 5-6 месеца.

# 251
  • Мнения: 2 647
Правих лазерна епилация на цели ръце доста преди да забременея с инвитро. Ефектът след раждането не се е променил. Не са ми поникнали повече косми отколкото си бяха.
Наистина ли не се прави интим по време на бебеправене? При бременност поне знам, че е забранено.

# 252
  • Мнения: 415
не че е забранено а затова че хормоните бушуват и може да няма желания ефект, а в напреднала бременност не е препоръчително да не предизвикало контракции (това на мен са обяснили не съм проучвала обстойно)

# 253
  • Мнения: 5 871
не че е забранено а затова че хормоните бушуват и може да няма желания ефект, а в напреднала бременност не е препоръчително да не предизвикало контракции (това на мен са обяснили не съм проучвала обстойно)

Да, те и повечето видове масажи са забранени в напреднала бременност по същата причина, доколкото знам. Peace

# 254
  • Мнения: 24
аз си правих цели крака и съм много доволна, вече нямам проблем с тях Simple Smile
Преди колко време го направи това? И сега хич ли нямаш косми?  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт