Тренировки в домашни условия и здравословно хранене - Тема 61

  • 32 329
  • 740
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 817
Не, това, само че с лост, минава между краката.

# 736
  • Мнения: 8 163
Почнах с Джилиян, но синковеца ме прекъсна на 15мин. с " О, я "  Laughing
Да беше хлапе, щях да ти кажа да го гушнеш от мен. Ама той момък за женене...

Най-хубавото нещо са това децата. Да са ни живи, здрави и да намерят щастието си!

Wonderful, а витамин С колко приемаш? Какви са ти източниците на бета каротин? Нали знаеш, че яйцата възпрепятстват абсорбцията на желязото? Същото важи за всички продукти с полифеноли.

Нормално е през зимата да гориш по-малко подкожни мазнини. Биология, какво да правиш. Просто през студените месеци метаболизмът се забавя. На всичкото отгоре желанието за бързи захари нараства. Не случайно по Коледа се ядат ужасно много кукита, курабии, торти, кексове, щолени и пр. В този смисъл е добра идея да преразгледаш базовия си калориен прием.

***

Отчитам клубна Barre Burn. Разнищи ни от планкове и плиета таз' жена. Още на 10-тата минута капеше пот от мен.

Открих, че стийм руум е чудесно място за медитация. Пълно е с неща и събития, които подпомагат концентрацията.

# 737
  • Мнения: 6 369
Не, това, само че с лост, минава между краката.

Абе не те разбрах на 100% как минава между краката, ама спирам да ровичкам в Гугъл, щото то пък всичко открива! ...
Скрит текст:

# 738
# 739
  • Мнения: 1 197
 Grinning Laughing
След снимката на Барбич още повече се заинтересувах. Това намерих аз като видео: http://m.youtube.com/watch?v=PwB4hD-2YV8

Лидс, тази бълк програма може ли отделно да се свали? Ще се пробвам като видео да я намеря някъде онлайн първо.

# 740

Общи условия

Активация на акаунт