"Коледна картичка при мен ще долети,с пожелание да видя две черти" - Над 35 :)

  • 28 024
  • 716
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 8 527
Ау от кога не бях гледала снимки ....... чудни сте всички и колко прекрасни деца .... пу, пу, да са живи и здрави!

Ние със свеки сложихме коледната украса ......  Joy забавно беше

# 541
  • Мнения: 2 603
Айде и аз изтипосах в албумчето обещаната корица на календара, с децата. Ще я изтрия по някое време.
Показвам и с голямо удоволствие картичките
От Тарторина, тематична, със звездички и много прекрасни пожелания  Hug
Скрит текст:
От Мамчето, със страхотни пожелания  Hug
Скрит текст:
Даре, свеки май ти донесе коледното настроение  Simple Smile
Мамче, не може ли и ти да идеш на село с детенце, хем да сте заедно, хем да се разнообразиш, или не оставяш ТМ самичък. Пък ще се върнеш за празниците. Или е трудна работа с транспорта, и не е толкова наблизо...сега се позамислих. Ако ли пък не, опитай се по някакъв начин, да си измислиш нещо с което да запълваш времето си, и да не мислиш...и да не ти е тъжно, замисляла ли си се за нещо като гоблен, плетиво, нещо друго...А аз ти пожелавам другата Коледа, заедно с на всички от темичката, да нямате време да сготвите дори новогодишните гозби, от едно съкровище, което ви отнема цялото време  Heart Eyes
Видях бременното коремче на Тарторина, много готиноооо...ама Пуси, къде е твоята снимка с коремчето, все вталени си ги пуснала  newsm78
Перу, много е сладко това розовото пухче  Laughing

# 542
  • Мнения: 1 933
ми и аз го чакам това коремче, звездичке. Всяка сутрин проверявам, ама тц, няма още  Crossing Arms
Как ти завиждам в момента че си във Варна ако знаеш...

Последна редакция: пт, 19 дек 2014, 14:35 от pussycat

# 543
  • Мнения: 13 937
Искам да ви помоля снимките да останат поне до утре сутрин за да мога вечерта да ги видя  Hug

# 544
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 297
Здрасти Simple Smile

Инатче, прекрасни са и Сава и Хулия  Heart Eyes

Мира, браво на твоето момиче   bouquet

Гледах и албумчето  - момичета всички сте страхотни  Hug

Звездичка видях и твоите момчета - малкият е слънчице, а баткото е сериозен, като истински голям батко  Heart Eyes

Даре, добре е че със свеки сте викнали коледния дух  Simple Smile

Аз се наспах, къщата ми е на вили и могили, иапратих ММ извънредно на работа, макар че е в отпуск. Аз не знам ще ме викат ли нощна, ама ако не ходят утре ми се ще да идем до Икеа, ако остане време и на разходка.

Пусикет, казах на ММ, че ще идваш, и той каза че е на работа и не може да ме закара, но ако аз не съм и съм свободна да се мятам на влака Simple Smile така че като наближи датата, само ми напомни. Ако съм свободна, да мога да взема онлайн билетите и така Simple Smile

Забравих да попитам, една част от луковиците ми са сериозно поникнали, ако не се лъжа това са минзухарите и сега се притеснявам, ако стане много студено дали няма да измръзнат, някакви идеи?

Последна редакция: пт, 19 дек 2014, 12:04 от ecoeli75

# 545
  • Мнения: 1 661
Здравейте,
И аз вече си имам картичка. Grinning Ава, много ти благодаря за прекрасната картичка и хубавото пожелание в нея!    Hug Много си я харесвам, много тематична и интернационална!

Мира, браво на момичето ти!
Ина, Сава и Хулия са много красиви деца!
Звездичка, и твоите дечица са големи сладурковци!
Пък Тарторина и Пуси са мацки. Laughing

Амини, браво за кариотипа.

# 546
  • София
  • Мнения: 10 700
Тюх напоръчах подаръци за децата от всички, бая станаха Simple Smile сега сме легнали с Лили, тя цока а едно чудно слънце ми напича гъзягата и нейните крачета- вирнала ги е върху мен Simple Smile Жорко си играе в другата стая. А свеки ще готви пълнено пиле Simple Smile а след като дремне Лили, излизаме. Идилия Simple Smile

# 547
  • Мнения: 1 207
Много се радвам, че картичката ми прелетя океана.Жълта Роза вярно, че тематична я избрах  Hug
Аз обаче още си нямам  Sad
Разгледах снимките - много хубави деца и бъдещи майки.Звездичка страхотни са двамата братя. Тарторина имаш много хубав бременен корем. Пуси и твоя ще порасне и то изведнъж.Само здрави да сте, всичко друго се нарежда.
Магнет завидях ви за идилията - може и без баба, но с цокащо (пораснало) бебе  Peace
Искам да свършва този работен ден  Crossing Arms
Скрит текст:
Дайте идея за нещо по-изискано с месо  newsm78 , че утре ще имам гости за новата къща и трябва да се представя добре.

# 548
  • Мнения: 5 037
Звездичке,много са сладки и батко и бебо.Малкия с тези очи е направо Heart Eyes

Даре днес трябва да си получиш известието за пратката,но с Български пощи никога не знаеш.Все пак по това време ставали чудеса.

Днес съм се развихрила да поизчистя,че в неделя ще идва свеки,уж да помага за питката на Алекс.Тъкмо ще ми нормализира кръвното Twisted Evil

# 549
  • Мнения: 8 527
ами чакам аз, търпеливо .... ако не - утре отивам до пощата .... щото и картичка даже нямам Sad

# 550
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 297
Сега като казвате, че има проблеми с пощите се чудя и моите картички дали ще пристигнат. Тази за Амини е в червен плик и през плика се напипва релефа на картичката, дано не полюбопитстват да я отворят  Whistling за родителите ми и брат ми пък се получиха по дебели пликовете, заради 3Д картичките, дано все пак стигнат  Praynig

# 551
  • Мнения: 8 267
Таковало си е майката с нашите пощи...може ли от понеделник до днес...да не могат да ми разпределят пратката от централата до нас.

А пък стринката в пощата ми се чуди защо се пуля. Така било по Коледа можело седмица да отнеме. Ми пуля се щото ако аз си върша така работата ще ме пратят да си ходя.

# 552
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 297
Лошото е, че в БГ проблема с пощите не е само коледен. Преди години, майка изплете едно пуловерче за големият племенник и с мартенички им го изпрати за празника. Познайте брат ми дали получиха нещо. Той ходи и в пощата да го търси, такава пратка нямало  ooooh!

# 553
  • Инсбрук
  • Мнения: 591
Eли, не че е успокоение, ама моята картичката за на Звездичката момчето беше 3Д в червен плик с коледни мотиви по него, пусната приоритетно, е познай дали е пристигнала  Mr. Green Дано само аз съм карък

Аз пуснах официално оплакване с рекламация до Български пощи, ей тъй за мое удовлетворение, то само за Бг пощи има празници. Като си плащам за бърза услуга, държа да е такава и хич не ме интересуват оправданията им.

# 554
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 297
Мен ме е яд, че се отварят пратки и се взимат неща, които се очакват от хората, много е гадно това  Crossing Arms, ако е само забавяне иди дойди. Тарторина дано пристигнат, преди бях пратила за снаха ми и за баба за рождените дни и нямах проблем, даже тази за снаха ми пристигна точно на деня Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт