Прахосмукачка KARCHER SV 1902

  • 7 611
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 20
Здравейте, мили мами.

Имам въпрос към вас: Дали някоя от вас е ползвала прахосмукачка Прахосмукачка KARCHER SV 1902 (перяща прахосмукачка с пара)? - http://karclean.bg/bproducts4.php… ? И също дали имате добри отзиви от нея? Също така, ако ползвате някоя друга на Керхер, ще се радвам да споделите впечатления. Благодаря ви предварително.

# 1
  • Мнения: 1
Здравейте,
след дълго ровене и четене в нета,реших да рискувам,и станах горд собственик на Karcher SV7.
Използвам я вече три месеца и съм доста приятно изненадан от крайният резултат.Загрява много бързо,почиства перфектно и най важното  за мен пести страшно много време.
Общо взето след изчетеното като инфо в нета и обаждането на доста фирми, онтосно цена бях доста объркан(предлагаха  ми машина 1902, както и 1802 с обяснението,че става въпрос за абсолютно идентични машини).Цената варираше в рамките на 300лв.В края на краищата най добра цена получих тук.  http://cleanteh.com/bg/index.html както и последният модел на машината SV7. Wink

# 2
  • Мнения: 1
Разликата между 1802 и 1902 е, че в 1902 може да се допълва вода по време на работа- това ми обясниха от представителството на марката в България. А между 1902 и SV 7  май наистина няма разлика, просто е сменено името. И аз обмислям покупката на SV 7

# 3
  • Мнения: 4 569
Не знам модела на моята Кархер но съм много доволна. Две котки и мокет - представете си за какво иде реч и как се мете. След две евтини и уж хубави прахосмукачки (дообирах на ръка космите и оставах без кръст) и едно Делимано с пара, с Кархера се родих. Само за сухо почистване е и пак чисти перфектно.

# 4
  • Мнения: 953
а колко често се сменят филтри?

# 5
  • Мнения: 4 569
Филтри или торбчки?

# 6
  • Мнения: 953

каквото е необходимо  Crazy

# 7
  • Мнения: 5
Здравейте, имам 1902 от почти четири години. В началото и аз бях страшно доволна. Чистех 3 пъти в седмицата, като ползвах функцията пара и прахосмукачка едновременно, съответно след чистене трябваше да се измият всички части. Точно след втората година ползване, копчето за пускане, което се намира на дръжката на маркуча, отказа да работи. Съответно прахосмукачката беше неизползваема. Закарах я в сервиза и се оказа, че заради честото миене на гъвкавият маркуч, някакъв кабел е прекъснал и не може да се поправи. Трябва да си купя нов маркуч за скромната сума от 500 и няколко лева. Не ми се стори нормално да давам по 500 лева за маркуч през две години и се отказах от покупката. Дадох маркуча на баща ми (той е жичкаджия - любител), който го преряза, свърза жицата и го омота с изолирбанд. Все още работи, но не мога да мокря маркуча. Използвам парата и прахосмученето отделно.
Та искам да кажа, че не бих си купила повече такава прахосмукачка.

Общи условия

Активация на акаунт