Отговори
  • Мнения: 3 122
Кой български телевизионен канал харесвате най-много?


Много добре написано:

Отворено писмо на зрителка до Нова тв: Отказвам се от вас, бойкотирам посредствеността

http://www.blitz.bg/news/article/308921

Толкова ли е зле Нова вече? Има ли останали канали, които не са изпростяли чак толкова много?
Споделяте ли това мнение или на вас ви харесва да гледате подобни предавания?

# 1
  • Мнения: 25 610
То остана ли нещо за гледане по нашите телевизии?
Освен новините, но и те толкова пожълтяха, че няма накъде повече...

# 2
  • Мнения: 1 253
Новините на БНТ са най-добри, според мен, както и сутрешния блок. Не са толкова жълти и кресливи, по-добра журналистика, по-добре и обективно разказани истории, дори има интересни репортажи за култура и събития, а не само катастрофи, клюки и политика.

Истината е, че и тях гледам рядко, почти не включвам телевизора. Цялата ми информация и забавление минава през интернет.

# 3
  • София
  • Мнения: 8 113
Новини и сутрешен блок гледам на БНТ, харесват ми. Водещата на сутрешния блок не е от най-големите професионалисти, но явно шефовете си я харесват  Wink

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 432
Не мога да кажа че харесвам само един тв.канал-глидам основно-БНТ,БТВ,Нова тв. иТВ 7 и във всеки намирам по нещо,което ми допада!

# 5
  • Мнения: 9 865
Напоследък се заглеждам по каналите на БНТ (не само БНТ1) и установявам, че има много приятни и полезни неща за гледане. Най-често попадам на български филми, на които много се радвам, но и новините, и сутрешният блок стават за гледане. В БНТ ми харесва това, че няма супер-дупер-мега яката реклама на нещо, което после се оказва абсолютно нищо. Журналистите, които съм гледала не са от типа "да произведем новина", не са напрягащи, което за мен е +.
Понякога изглеждат леко ретро, едни такива малко нескопосани (не знам как да го опиша, но в сравнение, по БТВ и НОВА винаги са много лъснати) и сценариите са малко патетични. Има едно предаване с Драго и някаква друга жена, за миналото на телевизията - изключително интересно като архив, но тях двамата не мога да ги дишам като се залигавят. Също гледам и Бразди, ако уцеля, може някой да припадне от смях Mr. Green, обаче от дете го гледам това предаване и много ме ободрява, селянка съм по душа.
Другите канали, на които обръщам повече внимание са ьТВ комеди за определени сериали (основната ьТВ не я гледам, нищо смислено не остана в нея сякаш, когато и да пусна, все някакви бози се леят) и покрай глупавите риалити-предавания нова, но съм я зарязала и тя е много куха телевизия с все едни и същи физиономии.
Много съжалявам, че замря производството на български сериали, изчерпаха се парите ли, идеите ли, не знам, но десетократно предпочитам нашите да се мъчат да правят филми, отколкото да заливат всичко с турски и индийски помии.

# 6
  • Мнения: 5 916
Не мога да кажа кой ТВ канал гледам. Гледам конкретни предавания. Сутрин предпочитам Ани Цолова и Виктор Николаев по Нова пред конкуренцията на другите сутрешни предавания. Водещата по БНТ ме дразни и почти никога не гледам сутрешния блок с нея. После предпочитам "Преди обед" пред "На кафе". В събота и неделя фаворит ми е Люба Кулезич. Новини предпочитам да гледам по БНТ, но и по БТВ.
А разни брадъри,сървайвъри и други подобни не гледам по принцип. И точно затова не зная дали Нова или зрителите избраха пияния човек със смъкнатите гащи. Не смятам,че този тип предавания са  лицето на дадена телевизия.

# 7
  • Мнения: 56
НОВА ТВ е на-добра във всяко отношение. В сравнение с БиТиВи, които заради лошото управление просто нищо не остана за гледане , НОВА е на светлинни години напред. По отношение на новините обаче БНТ остава колос и недосегаема и недостижима по отношение на достоверност, разбираемост и различни гледни точки. Често пъти гледам НОВА и БиТиВи и после превключвам на новните на БНТ1, за да разбера точно какво се е случило.
И все пак - за да съм справедлива: най-добрите, точни и безпристрастни новини - слушайте по "Хоризонт" на БНР. Това е мярката!
Пристрастна съм и много навътре в медиите, но истината е такава. Радиото е най-стабилната и уважавана институция в държавата.

# 8
  • Мнения: X
BTV-комеди, сега съм на вълна "Новите съседи".
Бг-филмите по БНТ,  вечер в 23 часа или на обяд в 13 часа.
Мастършеф-кулинарното предаване.
"Като две капки вода".
Ами, май с това се изчерпват тв ми страсти....   Laughing
Друго не гледам, не ме интересува.

Общи условия

Активация на акаунт