Сладкарничка за книги - тема 25

  • 26 928
  • 726
  •   1
Отговори
# 135
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
Кости, страхотна си!  Hug Нара, наистина си струва да се радваш. Че и пъзел, охааа, откога ме сърбят ръцете. Викаш да идваме.  Thinking Ама редя бързо, ще го омятам за нула време.  Laughing С кеф да си го редиш, в този сезон много обичам реденето на пъзел, действа ми релаксиращо.

 На мен ми се чете книга, много интересна тази книга за Калуньо, но няма време и това е. Днес съм  #Silly
 

# 136
  • Мнения: 1 601
Нели , идвай ама грам без да мислиш повече  Peace Ето чакам те , слагам ти кафето да се прави  Peace  Януари , ако може ще ми метнеш Калуня - Каля , че така и не я поръчах .  Hug
 


Оставям вииии, ако мога ще се включа пак , ама ...... не обещавам  Joy  

Вени само да кажа , че така се смях с твойта заплаха относно книгата, ама така весело и готино ми стана  Joy  hahaha  Я кажи кажи за какво се разказва  hahaha   Hug

# 137
  • София
  • Мнения: 6 210
Нари, ще ти кажа, че ми харесва сякаш повече от "Бялата принцеса", интересна е.
Знаех, че ще те развесели тази шега  Joy Hug.

# 138
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Уау, какви подаръци!!!!!!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Страхотни сте момичета! Аз чакам Петето да си покаже нейните....   loveuuu gydi

При мен старецът дойде по-рано, вече се изфуках. Много съм щастлива!  travel

# 139
  • София
  • Мнения: 4 899
Пак валят подаръци  Heart Eyes
Кости, адмирации за добрия вкус и прекрасен подарък, който си приготвила с толкова много любов!

Нарче, личи си щастието, което изпитваш в момента, чакането си струваше всяка секунда. В поста ти има много силни и мъдри думи. Човешко е да се греши, но е толкова достойно за уважение признаването на грешката. Има хора, които мислят себе си за непогрешими, надменни са спрямо останалите и смятат тяхната истина за единствената Истина въобще. Такива хора са дребни, низки душици, чийто свят се върти единствено около самите тях. Искането и даването на прошка са висши добродетели за хора с големи сърца, недостъпни за овчедушни плужъци.
Искам да ти благодаря, че си тук сред нас! Примерът, който даваш, наред с другите си радостни емоции, ме възхищава и съм щастлива, че те познавам, слънчево момиче с голямо сърце  omm !
За теб:

Цвети, ето още едно нещо, по което си приличаме с теб - обожавам и аз конете, мога и да яздя  bowuu Ако някога решиш, че искаш, а и финансово можеш да си го позволяваш, насреща съм да те свържа с най-добрата треньорка на света  Heart Eyes

Гиговче, радвам се, че се появи. Добре звучиш  Hug

Днес много ме мързи, но посвърших малко и домакинска работа, да не е без хич.
Отивам да си чета... искам да свършвам вече тази книга; отегчава ме на моменти, ама не чак  толкова, че да я зарежа. 200стр. оставата и отсега умувам с какво да продължа  Thinking

До после  Hug

# 140
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Честит ти страхотен подарък, Нара,Кости се е справила блестящо  bouquet! Пъзелът е толкова романтичен, чакам още утре да го покажеш нареден.

Цял ден украсявам и пакетирам сладки и слушам Коледни песни, нищо че навън беше почти пролет...а как ми се чете...но ще почакам до Коледа - само още 5 дни и ще разбера коя книжка ми е избрала Деси.

# 141
  • Мнения: X
Кали, страхотно е, че можеш да яздиш! За момента единствено финансовият проблем ме спира, за да тръгна на уроци. Нищо друго. Но ще имам предвид думите ти.  bouquet

Гледах този филм и горещо ви го препоръчвам.   http://www.imdb.com/title/tt0457939/   Прекрасен! Позитивен, изпълнен с доброта и хубави емоции. Подходящ за празниците!

# 142
  • София
  • Мнения: 4 899
Ей сега попаднах на едно вдъхновяващо клипче, което усмихва и идвам да споделя:

# 143
  • Мнения: 1 107
Ох Нара колкото и банално да звучи - наистина ми падна голям товар от плещите. Нещо ме беше стиснало за гушата и ми беше едно свито и притеснено.
Сега мога вече да отворя сърцето си и да се радвам заедно с теб Grinning
А ти стига се оправдава и обяснява в любов, а ела тук да се нагушкаме

Няма да има по-щастлив човек от мен, ако наистина съм те зарадвала със закъснелия подарък Laughing Защото да си призная честно всяко нещо го избирах като за мен Blush нещица, които и на мен харесват. Спомням си много добре, че обичаш пъзели и бях сигурна, че трябва да имаш един от мен.
На мен много ми харесва, ако нещо ти се струва, скучен, приемам го обратно Mr. Green Или още по-добре, идвам да редим заедно Hug

Е, как е шоколадът с лимон? Ядва ли се?

По между другото, адмирации за постъпката! Но и моля те, увери се, че не е някаква измама. Аз не бих била толкова доверчива Peace

Кали мъдър човек си ти! И изказ имаш! За мен е чест да те познавам  bouquet

# 144
  • Мнения: 10 687
Ехооо.... привет  wavey
Аз току що се излюпвам от следобеден сън  #Silly Нали бях работна до обяд, после минахме с ММ да хапнем навън, прибрахме се и полегнах с книжката на Кали  Heart Eyes /Факт: въпреки, че я има книга в ел. вариант, предпочитам си хартията аз и това си е  Blush /. И както съм чела, така съм и заспала  Grinning Сега съм свежа като краставичка  Mr. Green

Нарче, много хубавка атмосфера на снимчицата, типично коледна  Heart Eyes  
Как е шоколадчето? Не съм пробвала такова  Thinking
Прочетох сега това, което си споделила. Адмирации за решението ти!  Peace

Кости, хайде сега стиснало те за гърлото. Няма драма, всичко е наред  Hug Виж, какъв прекрасен подарък си направила на Нара  Heart Eyes

И аз обичам коне, уникално животни са! Пробвала съм да яздя няколко пъти... Да не ви разправям какви неподозирани места ме боляха после  дни наред  - глезени, лакти, дланите /от стискане на юздите  Laughing /.

# 145
  • Мнения: 1 243

Ей похвалило се е другарчето и тук, че има пакетче от мен!  Heart Eyes
Очаквам с нетърпение коментари в коледната сутрин, макар че... в контекста на тази тройна изненада не съм сигурна точно как ще се получат нещата. Моето подаръче е доста малко май...

Това май значи, че вече всички получиха подаръци, нали?

# 146
  • Мнения: 10 687

Това май значи, че вече всички получиха подаръци, нали?

Мисля, че само Нели остава  Heart Eyes

# 147
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Ох, забравих - Нели, жив и здрав да ти е Оги, все до теб и зад теб  bouquet! Обичайте се Hug!

# 148
  • София
  • Мнения: 5 362
Мариет добре че си ти!
И аз още когато прочетох поста на Нели уж да отчета една честитка и така си и остана ooooh!
Жив да ти е Оги,Нелка!Да е здрав и да носи името си с гордост!  bouquet

# 149
  • Мнения: 10 687
Да, тя Нели още сутринта е почерпила, но съм пропуснала  ooooh!
Нищо, зло да го забрави именникът!  Grinning Да е жив и здрав!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт