няма да издържа

  • 34 775
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 780
Инхалациите са хубаво нещо-смисъл много помагат. С какво ви ги правят? Само физиологичен разтвор или и вентолин? Ние след 3я път в болницата си купихме инхалатор  и и правих и вкъщи доста време-поне на нас много ни помогна. Не го казвам, за да те отчайвам, но на малките деца им трябва повече време да оздравеят-въоръжи се с търпение и сили.  Peace

# 16
  • Мнения: 2 494
mimenceto123 , как сте, предпологам вече сте си в къщи  Praynig Дано сте здравички занапред, прочетох в другата тема, че кърмиш, колкото по-дълго кърмиш по-добре; не е истина, че съвсем не боледуват, но в дългосрочен план му даваш най-доброто. Аз кърмих малкия до 1година и 9месеца  Peace

# 17
  • варна
  • Мнения: 1 228
благодаря ви за куража  Hug
Слава богу отдавна сме в къщи ,но става едно постоянно бягане по доктори ,малкия има запушен слъзен канал водихме на очен -ще правим масажи ,ходих да му пусна мин седмица изследвания да видя как е що е защото хемоглобина му беше мн нисък 84 преливаха му кръв стана 119 и исках да видя как е след изписването .
Всичко е наред левкоцити ,тромбоцити само хемоглобина пак е нисък -98.Личната изписа желязо да пие даде и направление за хематолог, но няма действащ хематолог по здравна каса.Не ми пречи да си платя но все пак имам направление.
След изписването му казаха да му слагам капки за нос ,защото хремата не минаваше  ,капахме има подобрение ,но все още се образува някакав секрет  ,не му пречи -може да спи ,да яде не кашля ,но ще го водя другата седмица да му вземат секрет за изследване да видим дали ще се изолира нещо.
С две думи лудницата е пълна .
За капак мъжа ми се е побъркал само пие някакви противогрипни да не се разболелее да не заразим малкия ,че и ме кара да му давам осцилококциум заради някакв вирус ,които един от колегите му бил болен да не се разболеел и да заразим малкия Shocked
Да се смея ли да плача ли незнам вече

Общи условия

Активация на акаунт