Енгин Акюрек в „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти – Тема 297

  • 48 417
  • 725
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 34 057



ПРЕВЕДЕНИ ЕПИЗОДИ


 












ПРЕВЕДЕНИ ЕПИЗОДИ

(1 eп)  (2 еп)  (3 еп)  (4 еп)  (5 eп)  (6 еп)  (7 еп)  (8 еп)  (9 еп)  (10 еп)  (11 еп)  (12 еп)  (13 еп)(14 еп)  (15 еп)  (16 еп)  (17 еп)  (18 еп)  (19 еп)  (20 еп)  (21 еп)  (22 еп)  (23 eп)  (24 еп)  (25 еп)  (26 еп)  (27 еп)  (28 еп)  (29 eп)  (30 еп)  (31 еп)  (32 еп)  (33 еп) (34 еп)  (35 eп)  (36 еп)  (37 еп) (38 еп)  (39 еп)  (40 еп)  (41 еп)  (42 еп) (43 eп)  (44 еп)  (45 еп)  (46 еп)  (47 еп)  (48 еп)  (49 еп)  (50 еп)  (51 еп)  (52 еп)  (53 еп)  (54 еп)  (55 еп)  (56 еп)  (57 еп)  (58 еп)  (59 еп)  (60 еп)  (61еп)  (62 еп)  (63 еп)  (64 еп)  (65 еп)  (66 еп)  (67 еп)  (68 еп)  (69 еп)  (70 еп)  (71 еп)  (72 еп)  (73 еп)  (74 еп)  (75 еп)  (76 еп)  (77 еп)  (78 еп)  (79 еп)  (80 еп - Финал)
 

 

ЕДИН СНИМАЧЕН ДЕН ЕНГИН - ИСТОРИЯ НА УСПЕХА    







АКО БЯХ ОБЛАК с български субтитри


 









ВАЖНО: НА КОЙТО МУ Е ТРУДНО ДА СЕ ОРИЕНТИРА-ДА ПИШЕ НА ЛИЧНИ.





ДОБРЕ ДОШЛИ В ТЕМАТА

# 1
  • Мнения: 4 966


Ами добре заварили! Simple Smile) Нова тема, Нова година, нов късмет! Simple Smile

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 34 057


Йомер също ни чака. Проверява ни.

# 3
  • Мнения: 3 233
Скрит текст:


Ами добре заварили! Simple Smile) Нова тема, Нова година, нов късмет! Simple Smile


Дано да е както казваш, маричке, но аз не вярвам. Предполагам, че ще е старата песен на нов глас.
Ако има нови гласове де...

Май спряха клюките за Енгин и Тувана, PR ли беше?
Дано по Нова Година излязат още репортажи, кой къде е празнувал и с кого, и колко е изпил, разни такива интересни подробности.  Laughing
Аз напр. още не съм разбрала, къде е семейството на Енгин, в Германия или в Анкара. Предполагам, че ще празнува със семейството си. Много се надявам на журналистите.

# 4
  • Мнения: 20 905


За новата тема  smile3525, за новата 2015, да сме здрави, търпеливи! Heart Eyes

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 34 057


Ай Япъм написаха: Очаквайта до няколко часа трейлър към новия епизод.
Скрит текст:
Kara Para Aşk yeni bölüm fragmanı birkaç saat sonra sizlerle!...
Kara Para Aşk’ı ilk siz izleyin



http://sonanketler.com/2014-yilinin-en-iyi-turk-filmi-hangisi-resimli-anket/

Да гласуваме за нашия филм: "Кой е най-добрият турски филм за 2014?"

# 6
  • Мнения: 20 905

И подаръка на Елиф-арбум, беше според мен, открито"негодувание" на СЦ, че непрекъснато ги наблюдават!Кой?-феновете. HugТова е ясно, за всеки сериал, но защо им прави такова впечатление сега. newsm78 newsm78 newsm78

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 34 057



https://www.youtube.com/watch?v=0qVhxW2N6FY

Да сложа и в новата тема видеото от партито на Сема.

# 8
  • Мнения: 4 966


Цитат
И подаръка на Елиф-арбум, беше според мен, открито"негодувание" на СЦ, че непрекъснато ги наблюдават!Кой?-феновете.

И аз гледам... а СЦ могат да си разплетат чорапите ако щат. Simple Smile)) Вместо да негодуват, че ги наблюдават, да се вземат в ръце и да пишат смислени сцени.  Crossing Arms Щото ако продължават в същия дух, няма да има скоро кой нито да ги наблюдава, нито да гледа сериала.

# 9
  • Мнения: 2 293

 newsm51
Е, кажете ми сега, кой снима така? На единия темето, на другия - ухото...
 newsm51


Ами вижте профила и излъчването на едната и излъчването на другата.
Просто няма как да не се съглася с Barisea:

„Тувана беше правилната Елиф! Тувана и Енгин може би щяха да ни убедят в "легендарността" на тази любов. Но Туба и Енгин... никакъв шанс. „

Последна редакция: вт, 30 дек 2014, 16:25 от loveofmine

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 34 057

 newsm51
Е, кажете ми сега, кой снима така? На единия темето, на другия - ухото...



Това е миг - не може все да са им в устата камерите. А снима режисьор с диплома - назначен на работа. Все едно да извадиш думи от контекста.

# 11
  • Мнения: 4 966
 Joy Joy Joy Аз не знам дали режисьорът има диплома. То не е и задължително да има. Simple Smile) Е, за средно образование поне се надявам да има, човекът... не като КТ и нея да прескочи. Simple Smile)) Но и за висше със специалност режисура да има, пак нищо не значи... Не дипломата прави професионалиста. Simple Smile)) Обратно - професионалистът прави дипломата.  А в случая Ахмет се проявява като слаб професионалист. Дори и да се снимат някои от сцените от помощник-режисьори, той е този, който накрая дава разрешение да излязат на екран в тоя вид... неглиже и папарашки. Като добавим и боливудските прийоми... Бегай, че ида! Simple Smile))  Много любителски заснети сцени има. Никой не може да ме убеди, че са направени професионално - с вкус и прецизност.

# 12
  • Мнения: 2 293
Joy Joy Joy Аз не знам дали режисьорът има диплома. То не е и задължително да има. Simple Smile) Е, за средно образование поне се надявам да има, човекът... не като КТ и нея да прескочи. Simple Smile)) Но и за висше със специалност режисура да има, пак нищо не значи... Не дипломата прави професионалиста. Simple Smile)) Обратно - професионалистът прави дипломата.  А в случая Ахмет се проявява като слаб професионалист. Дори и да се снимат някои от сцените от помощник-режисьори, той е този, който накрая дава разрешение да излязат на екран в тоя вид... неглиже и парарашки. Като добавим и боливудските прийоми... Бегай, че ида! Simple Smile))
Абсолютно съм съгласна. Още повече, че за хората на изкуството дипломите не важат, нито пък са някаква гаранция. Познавам много некадърни режисьори с дипломи, дори професури правят, и обратно - блестящи режисьори с диплома за инженер, примерно. Има гениални художници, актьори, режисьори, певци, писатели и по света, и у нас...без диплома. Те не се "назначават", а СА такива.
Самият Енгин Акюрек е доказателство, че не дипломата прави твореца, а талантът. Или го имаш, или не.
Владо Даверов - сценаристът на един от най-хубавите български филми, "Вчера" няма диплома за висше образование, но това не го прави по-малко талантлив сценарист и писател...Излишно е да привеждам други примери, само ще кажа, че Мишел Пфайфър по професия  е била сервитьорка...

Последна редакция: вт, 30 дек 2014, 16:42 от loveofmine

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 34 057




Трейлър 1 към епизод 31

Последна редакция: вт, 30 дек 2014, 16:52 от mariana51

# 14
  • Мнения: 20 905



Приятни моменти......закачливко...

Общи условия

Активация на акаунт