AVON само за представители - КАМПАНИИ 1 и 2 - Тема 133

  • 33 969
  • 574
  •   1
Отговори
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Това е тема само за представители!



Обсъждането на продуктите на AVON, правим в тази тема

Излишни и несполучливи покупки разменяме тук!


Старата тема


Текущ каталог

Текуща мини брошура

Каталог 02

Каталог 03 / руски/
Каталог 04 / руски/


Ако искате и вие да сте в списъка с нашите представители е необходимо:
  • Да сте писали поне в три поредни теми, да помагате с каквото е възможно /качвате снимки, каталози, отговаряте на запитвания/ ...
  • Всеки представител, който е бил неактивен 3 поредни месеца или 4 кампании, ще бъде изключван от списъка, поради многото желаещи..
  • Представител, който е фигурирал в миналото в нашия списък, отново може да бъде добавен, при подновена активност в темата!

А ето и кои са нашите представители, ако някой има нужда от тях:

Бургас
bradata
Инка 13
ekita

Варна
katyadjin
_re_ge
rumi_m2001
beljata

Г. Оряховица
Luisi

Етрополе
leady_23

Кюстендил
vaniu6eva

Монтана
TheB3stt

Плевен
Тони.

Пловдив
`ТуиГ         "Изгрев", център /до Четвъртък пазара/
as-g            - Кв.Кичук Париж до Събота пазара, Сточна гара до Пловдивския университет, Централна гара
*Дорис*
  
Русе
*Elina*
eli4ka666
venelia

Сливен
slavena80

София
ASTILLA       - Банишора и Надежда
bebsun        - Стрелбище, Иван Вазов, Красно Село, Борово,център, НДК, Младост 4 - Бизнес Парк и Плиска, Хемус
rimar           -Красно село, Борово, Мотописта, Бъкстон, центъра около ЦУМ
takinka
Танитка            - Изток и Изгрев, Оборище
Узи         - центъра, НДК, ЦУМ и Младежкия театър


Стара Загора
ailan

Хасково
talasamka

Шумен
neli mar4

За всички, които искат да станат представители или имат въпроси, това пък са координаторите, списващи при нас:

Dessu - София

venelia - Русе


За връзки с AVON:


тел.:  02/9765 800
contact_avon.bulgaria@avon.com

Бланка за пълномощно

Последна редакция: пн, 05 яну 2015, 19:06 от katyadjin

# 1
  • София
  • Мнения: 4 179
Успешен старт на новата ейвънска година.
Кате, много си ранобудна   bouquet
Засега съм пас, но може и да изникне нещо.

# 2
  • Мнения: 755
Аз днес ще пускам поръчка, надявам се мъжкия парфюм с портфейла да е наличен най- накрая.  Thinking

Благодаря за новата тема и успешна 2015 на всички!

# 3
  • София
  • Мнения: 1 731
... надявам се мъжкия парфюм с портфейла да е наличен най- накрая.
Въх, това съвсем го бях забравила. Ще драснеш ли ако (не) пристигне, за да звънна в кол центъра да го откажа.

Кате, темата е чудесна, така оформлението е супер!   bouquet

# 4
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Успешна година, момичета. Бъдете здрави на първо място. Пожелавам ви споделена любов, много поводи да кажете наздраве и ядове, точно толкова, колкото да не ви е скучно ежедневието.

При мен се очертава скромна първа поръчка. Доколкото разбирам, както всеки първи куотър за годината, няма да ползваме намаление за брошурите. Мисля да редуцирам бройката като за начало. После са по 7 ст. килограма на вторичните суровини. Далавера нихтен.

Катиту - ти си знаеш, ама да си кажа - запази този пламък в очите и косите  и през новата година Hug

ПП - къде ми е аватарът, бре!!!!?!???!! И що съм с 1216 поста?!

# 5
  • Мнения: 612
Честита нова тема, Нова година и успешна да е на всички! И аз пуснах една малка първа, каталозите са ми фактурирани - 10 броя за 3.20лв.   bouquet

# 6
  • София
  • Мнения: 103
Честита Нова Година! Да видим с какво ще ни изненада Ейвън през 2015-хубаво или лошо. Харесала съм си черваната чанта, видях я на живо по Коледа, много е красива.

# 7
  • Мнения: 185
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА! ЖЕЛАЯ НА ВСИЧКИ МНОГО ЗДРАВЕ, ЩАСТИЕ, ЛИЧНИ И ПРОФЕСИОНАЛНИ УСПЕХИ!

УСПЕШНИ КАМПАНИИ ПРЕЗ НОВАТА 2015г!!!  Close-mas:

# 8
  • Кюстендил
  • Мнения: 83
Честита Нова година и от мен, прекрасни!
Бъдете живи и здрави! Много успехи и благоденствие през Дървената Овча година!
Ейвънски новини нямам. Още ми е раншко за поръчки, а пък и януарски не очаквам кой знае какви. Mr. Green
Хайде успешен ден!

# 9
  • Мнения: 5 397
 Simple SmileДобър ден в новата тема, старата поръчка е в пощата, няма да я взема и днес, а може и утре да не ида....но пък нова ще пусна, за да дойде Mesmerize-сега свети зелено, та се надявам.
Бях на работа и по традиция като за 1-ви ден не спах през нощта, не ми беше ден, така че не си направих труда да питам и раздавам.
Който  има желания за бурна ейвънска дейност, пожелавам му спорна такава. Успех!

# 10
  • София
  • Мнения: 5 832
ЧНГ и от мен   bouquet
Малко се бях позагубила, но декември месец трябваше да изработим работа като че свършва света, а не годината  ooooh!
Та ЕйВъна ми беше на мноооого заден план, но не вярвам да съм изпуснала много  Grinning

# 11
  • Мнения: 303
Първо благодаря за страхотно оформената темичка!    bouquet

За много години на всички. Желая Ви да се живи, здрави, с лекота да постигате поставените си цели,а за това което не е по силите Ви - късмет!  Hug

И един въпрос - една моя позната, която е пропуснала да ми каже какво иска преди нова година, днес дойде и ме пита може ли да си поръча преносимото зарядно от бутиковия каталог в кампанията, която вече изтече 17 - опитах да направя опит да въведа кода в поръчка, но ми изписа че продукта не може да бъде поръчан в избраната кампания /тоест настоящата вече първа/, та се сетих за тази хубава темичка - някой дали не знае друг начин?  Thinking

И едно предложение за анкета, ако не е късно - от колко време/години сте представител?

# 12
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Пак съм аз!  Mr. Green Mr. Green
Направих леко разместване в редиците представителски.. дано няма сърдити  Embarassed
имаме и свежи нови попълнения...
леко се кахъря вече за първа кампания, как да им искам на хората да поръчват, след нова година....

# 13
  • София
  • Мнения: 4 179
каталозите са ми фактурирани - 10 броя за 3.20лв.   bouquet

Много еФтино бре  Laughingп Да не са сменили ценоразписа?

# 14
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
каталозите са ми фактурирани - 10 броя за 3.20лв.   bouquet

Много еФтино бре  Laughingп Да не са сменили ценоразписа?
И аз мисля, че има грешка, при мен цената беше доста различна!

Общи условия

Активация на акаунт