Интериорен стил по аматьорски - 29

  • 66 754
  • 753
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 13 768
Ако разликите, които виждам, са ваше решение, май се справяте по-добре от дизайнерите Simple Smile

Разгледах и малко от останалите им проекти, сякаш се увличат по качването на паркета на стени и тавани Wink Някои сигурно ще го нарекат стил, други като мен - зацикляне върху един елемент...
Вашият апартамент е най-сполучлив Peace

# 526
  • Варна
  • Мнения: 4 057
joliti4ka може ли снимки от реализацията? Обичам дървото и ми харесва как сте го използвали.
 
Според мене има интересни хрумки, но и аз мисля, че острова половината виси над пътеката Simple Smile
Doris, това са снимки от реализацията  Simple Smile просто са правени от фотограф


Хаха помислих, че са перфектни рендери, защото има малко изкривяване в перспектива, но сега като се загледах по детайлно да!

Страхотно изпълнение поздравления!
Благодаря ти, много си мила.
Според мен се получи по-добре отколкото на картинките, но пък ние и променихме някои неща. Ето проекта, ако имаш интерес
Скрит текст:
Благодаря, че сподели! Сега виждам името Павел Янев - харесвам повечето от проектите, бяха спечелили пътуване до Париж, имаше и проект с патинирана медна ламарина май. С две думи получило се е  Simple Smile

# 527
  • Мнения: X
Здравейте момичета!
Имам нужда от вашата помощ!  Praynig Толкова обзавеждане и ремонти ми минаха през последните 2 години, но в момента съм в шах. Колкото повече мразя оранжевото, толкова повече ми се налага да го ползвам. Та дилемата е сложна. Съпругът ми има фирма, чиято административна сграда е далече от базата, където са работниците и рядко ходи при тях. Аз не бях ходила до преди месец. Извън помещенията за работниците има малка къщичка с коридор, баня и тоалетна и стая. Това са помещенията на охраната. Като влязох, щях да припадна.  #Cussing out Абсолютна бърлога, кочина. ММ каза на охраната да извикат работници и им даде пари кеш  newsm78. След седмица отидох да видя и още по-голям шок. Не са извикали майстор и са ударили една блажна боя по тавана и стените в отровно зелено.  Cry Реших да освежа малко, но това зелено.... Минах на оранжево. Купих завеси, покривки, чаршафи, шалтета и всичко в оранжево. Сега решихме, че ще се прави всичко отново, но като се стопли. С какво да го съчетая това оранжево? Пак зелено? В стаята има бюро с монитори за наблюдение, легло, маса и столове за хранене, телевизор с шкаф, малък гардероб и прозорци на две от стените. Искам да създам някакъв уют, но пък е работна стая  newsm78 Моля, за съвет!

# 528
  • Мнения: 644
И последно някой беше коментирал за кухнята и хола - моьта логика е, че се прибирам с торбите и пълво искам да ги оставя в хладилника, а не да прекосявам половината апартамент с 10кг в ръцете. Кухнята е най-важната стая за нас Wink
Желая на всички успех в правенето на жилището. Peace

Аз коментирах разпредлението, но права си по тази логика трябва да е първа кухнята. А жилище, което е чудесно си е твое. Мраморът в родителската баня също много ме впечатли знам, че е мрамор, защото питах дизайнера и той беше така любезен да ми отговори.

# 529
  • Мнения: 2 140
Jorjeta, подобни врати предлага Карабулев - аз съм много доволно от нашата.

Тези дивани Фейдом и ние с ММ ги гледахме на Стойко - на мен много ми харесват, но на него му идват неудобни и ниски и ме отряза.

joliti4ka, колко време продължи ремонта на ап.?

Да ви питам - тези с дюшеме - как го чистите?

# 530
  • Мнения: 438
Archo тези дивани изглеждат супер, цените им също са много добри, направо ми се струват евтини, очаквах повече. На мен м ихаресва най-много Matacao, но идват твърде големи за твоето помещение. Има ли някакъв напредък с дизайна?
за един час разиграхме няколко варианта :
V4
V5
V6
V7

edit : целта на V4 е да се гони подобен ефект - ЦЪК

Като цяло най-много ме грабва V7 , поради няколко причини :
1. Двойката за сядане която е плътно до стената ще бъде направена така че да влиза в светлия отвор между краката на масата . Предвиждаме масата да е 85/160 и светло между краката остават 140см . По този начин когато сме малко хора масата може да бъде будната върху двойката и да се спести място , а като дойдат хора само да се премести масата .
2. остава място за някаква имитация на остров/бар с дълбочина 50см и дължина 220 (светло да остане 40) в която може да се вместят пак някакви пуш чекмеджета с прибори , чаши , купички чинийки и тем подобни . от вътрешната страна към кухнята ще има в средата кухина за да може да се ползва и като бар с един бар стол прибран под плота .

Общо взето това сътворихме за 1 час . Отворен съм към всякакви предложения от ваша страна . Реших на фона на тъмно сивите стени да изпляскам цялото лице на кухнята в жълт цвят , а плота и гърба вероятно ще оставя бели .  Ами това е - очаквам съвети и конструктивна критика Simple Smile

# 531
  • София
  • Мнения: 16 196
Ако разликите, които виждам, са ваше решение, май се справяте по-добре от дизайнерите Simple Smile

Разгледах и малко от останалите им проекти, сякаш се увличат по качването на паркета на стени и тавани Wink Някои сигурно ще го нарекат стил, други като мен - зацикляне върху един елемент...
Вашият апартамент е най-сполучлив Peace
И в нашата къща по проект на дизайнера родителската спалня се предполагаше да има "паркет" на стената, обаче аз "искрено и лично" не се дадох (стига ми, че се "дадох" за травертиното на други места).

# 532
  • На брега
  • Мнения: 1 482
С какво да го съчетая това оранжево? Пак зелено? В стаята има бюро с монитори за наблюдение, легло, маса и столове за хранене, телевизор с шкаф, малък гардероб и прозорци на две от стените. Искам да създам някакъв уют, но пък е работна стая  newsm78 Моля, за съвет!
Сиво и оранжево. Индустриален стил.

# 533
  • вятърничава
  • Мнения: 1 858
Винилови плочки показаха в "На кафе с Гала" току що ,един вид и не може да се добие реална представа.
Също и 3D плочки  и тапети.

Последна редакция: вт, 27 яну 2015, 10:18 от bb6

# 534
  • Мнения: 74

joliti4ka, колко време продължи ремонта на ап.?

Самият ремонт продължи към 6 месеца и малко. Ние се забавихме заради акт16 обаче, който го проточиха с близо година  #Cussing out

Паркетът по стената не е само дизайнерско решение. Там е външна стена и понеже се пада точно над главите ни, ни го предложиха и с цел изолация  Peace

# 535
  • София
  • Мнения: 16 196
 newsm78 Това нали е ново строителство, би следвало изобщо да не усещате, че е външна стена.  Сега е момента да "забия" великия въпрос дали ви духа от контактите по външните стени?

Последна редакция: вт, 27 яну 2015, 16:34 от Sharky*

# 536
  • Варна
  • Мнения: 898
И аз да забия един въпрос. Нали темата е за стил по аматьорски.  Embarassed
Слагате ли мебели по външните стени и ако да - има ли някакво чудо да не се появява мухъл.

Аз както и да обмислям обзавеждането, гардероб, диван и кухня са на външни стени и резултатът вече е на лице.  Cry

# 537
  • Мнения: 438
чудото е външна изолация с каменна вата + проветряване и поне 4/5 санта "фуга" на мебелите към стената за да може да дишат . без никакви изолации от вътре !

# 538
  • Мнения: 5 948
Винилови плочки показаха в "На кафе с Гала" току що, също и 3D плочки  и тапети.

И аз това гледам, интересни неща показват, доста от тях -  твърде кичозни за мен, но се впечатлих от камъка върху мдф - истинки пласт камък (тип гнайс) в/у мдф повърхност  Heart Eyes

Лейди, и ние сме с такъв проблем, сега съм оставила отстояние до стената, след като третирах антимухъл, да видим дали ще се повтори  Confused

# 539
  • sofia
  • Мнения: 8 936
newsm78 Това нали е ново строителство....

Сестра ми работи в сградата на НР на околовръстното....ново, ама толкова некачествено, че не е истина. Направо през прозорците си духало.

Арчо, лично на мен, най-много ми допада V5. ТВ пред прозореца не ми харесва, някак си запушва.

Лейди, аз го имам този проблем, но не само на външни стени. Отвратително е. Аз си го обяснявам с близостта на река и по-висока влажност на въздуха. Въздушните течения в района са откъм реката, най-вече. Отделно изолацията на къщата и начина на строеж (има пристроявани тераси и те са чудесен термомост, тъй като не сме стигнали до тях да ги "опаковаме")

При майка ми (живее на 12 етаж, вятър, ама вятър), поради липса на изолация на една усвоена тераса, течаха вадички....но мухъл не завъди в апартамента. Изолираха терасата и спряха вадичките. В къщата също нямат мухъл, но тяхното село е на високо и е сухо.
 

Общи условия

Активация на акаунт