Др Сигридов

  • 151 608
  • 756
  •   1
Отговори
# 180
  • София
  • Мнения: 9
Благодаря за куража!  По-другата седмица ще ходя на втора ФМ, тъй ка то тогава ще бъда 20 г.с. И ще се прецени дали ще правя амниоценте за (хорионбиопсията се прави на по-ранен етап).

# 181
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Мислех, че сте в 12-13гс в момента, затова писах за хорионбиопсия  Peace

# 182
  • Мнения: 146
Здравейте, бих искала да попитам всички, които са с тромбофилия и ходят при д-р Сигридов дали случайно той има мнение и предложение кой да извърши раждането и да се грижи за терапията след раждането (секцио) в болницата? Благодаря предварително!

Насочва към д-р Димитров в Токуда или д-р Ташков в Надежда.

# 183
  • Мнения: 110
Здравейте момичета, днес бях на преглед при доктора. Каза ми да спирам дуфастон, който пия от 4г.с,сега съм в 6г.с и 4 дни. Не съм сигурна дали го разбрах правилно. Сякаш каза от веднъж да го спра, а аз доколкото знам се спира поетапно, за да не се получи кървене. Вие как мислите?

# 184
  • Мнения: 1 149
Аз не съм пила такова лекарство. Но според мен както ти е казал д-р Сигридов,така направи. Едва ли тук има някой по-компетентен от него. Ти самичка си прецени кой да слушаш. Simple Smile

# 185
  • Мнения: 1 408
Момичета, записах час за консултация при др Сигридов в 23 седмица, но така и не разбрах сърдитата лелка по телефона дали ме разбра, че не става въпрос за ФМ. Заключи: "не знам какъв преглед вие искате, щом сте с близнаци ще ви струва 120лв"! Та... не ме притеснява сумата, а да няма разправии после, че не съм за ФМ, а за консултация.  newsm78

# 186
  • София
  • Мнения: 3 035
Здравейте момичета, днес бях на преглед при доктора. Каза ми да спирам дуфастон, който пия от 4г.с,сега съм в 6г.с и 4 дни. Не съм сигурна дали го разбрах правилно. Сякаш каза от веднъж да го спра, а аз доколкото знам се спира поетапно, за да не се получи кървене. Вие как мислите?

Да, докторът не разрешава да се пият лекарства до 20 г.с. Ако избереш да го слушаш, спираш Дуфастона. Иначе няма смисъл да ходиш при него. Успешна бременност.

# 187
  • Мнения: 1 629
Момичета, записах час за консултация при др Сигридов в 23 седмица, но така и не разбрах сърдитата лелка по телефона дали ме разбра, че не става въпрос за ФМ. Заключи: "не знам какъв преглед вие искате, щом сте с близнаци ще ви струва 120лв"! Та... не ме притеснява сумата, а да няма разправии после, че не съм за ФМ, а за консултация.  newsm78
консултация за изследвания ли? Според мен за каквото и да е, доктора ще иска да те чекне и на видеозона, та за това сестрата така ти е казала Laughing тя е особена, ама печена в повечето случаи. Laughing Laughing

# 188
  • Мнения: 1 408
Консултация, преглед, второ мнение - там каквото го водят, защото не се следя при него. Явно няма да стане проблем. Мерси!

# 189
  • Мнения: 1 149
Клиърче,не вярвам да има проблем.Simple Smile

# 190
  • Мнения: 361
Консултация, преглед, второ мнение - там каквото го водят, защото не се следя при него. Явно няма да стане проблем. Мерси!
Няма да има проблем. Аз ходех всеки месец и когато записвах час им казвах, че съм за доплер. Доктора си гледа всичко- и бебе и изследвания.

# 191
  • Мнения: 1 557
Здравейте, момичета. Аз утре имам час при доктора. Искам да попитам как стоят нещата със записване на самият преглед на диск ?
Благодаря предварително за отговорите.

# 192
  • Мнения: 1 149
Аз на място съм го молила за диск-никога не ми е отказал.Simple Smile

# 193
  • Мнения: 193
а на флашка дали ще стане?

# 194
  • Мнения: 110
Здравейте момичета. Искам да ви попитам как процедирате когато имате въпроси към доктора,или когато нещо ви притеснява? От няколко дни имам жълто-кафяво течение, и не знам какво да правя. Удобно ли е по телефона да му задавам въпроси,отговаря ли? За преглед предполагам,че е невъзможно без час. Следващият преглед ми е чак на 20.04 Sad

Общи условия

Активация на акаунт