Шопинг консултации

  • 103 925
  • 745
  •   1
Отговори
  • Berlin
  • Мнения: 11 262
В доста теми се питаме къде можем да намерим еди какъв си цвят/модел дреха, обувки, шапки. Нека да го правим в тази тема, където се надявам да намираме бързи отговори. Предлагам основно да отговаряме за магазините, а не за пазаруване от интернет, понеже за последното има доста теми, че и цял подфорум за чужди сайтове.
Например: къде мога да намеря червени кецове със зелена подметка? Simple Smile отговор - ами точно такива има еди си къде. Grinning
Нека има ограничение до дрехи, обувки, аксесоари за възрастни. За децата предполагам може да се направи и отделна тема, ако някой желае.
Има теми за Русе, Варна, Пловдив, така че може тази да е конкретно за София.  newsm78
Много се чудих дали не я пусна в Красива мама. Ако прецени модератор, да я премести.

Приемам коментари. Simple Smile

Последна редакция: сб, 17 яну 2015, 17:26 от abs

# 1
  • в града на вечния купон
  • Мнения: 1 091
Вярвам  ще е полезна Peace

# 2
  • Мнения: 5 790
Полезна! Peace

# 3
  • Мнения: 4 275
На мен също ми се е случвало да се чудя къде продават нещо си, но рядко съм пускала запитване в темата за Намаленията, защото не това е целта й. Та, мисля че тази тема е чудесна   bouquet Само се чудя дали да не е Красива мама..  newsm78

# 4
  • Мнения: 14 418
Полезна е ,разбира се Peace

# 5
  • Мнения: 31 197
Полезна е темата, благодаря!  bouquet

# 6
  • Варна
  • Мнения: 10 556
Мисля, че темата ще е полезна, но ако се "закове".

# 7
  • през девет земи в десета, в едно царство-господарство
  • Мнения: 3 212
благодаря за темата!   bouquet мисля, че ще полезна  Hug

# 8
  • FRANCE
  • Мнения: 2 225
+1 И да питам тогава, някой има ли идея от къде да намеря, нещо като тренч, но с качулка и водо устойчив. С дребните ми е много неудобно да нося чадъра, а ми писна от спортни якета  Crazy Благодаря

# 9
  • Мнения: 759
Мисля, че темата ще е полезна Simple Smile

# 10
  • София
  • Мнения: 3 857
Аз също мисля,че идеята за тази тема е добра и ще е полезна.Благодаря!   bouquet

# 11
  • София
  • Мнения: 708
ЗА темата!  Peace

# 12
  • София
  • Мнения: 1 115
Полезна Peace

# 13
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Полезна ще е Peace
+1 да се закове ,както и дали да не е в КМ?!
Прехвърлям си питанката тук.
В Зара има ли го още това в реален магазин, в сайта им не откривам, а
никога не съвпада показаното и налично...от миналата година е, ако не се лъжа.
Скрит текст:

# 14
  • Berlin
  • Мнения: 11 262
Модератор ли трябва да я закове?
За КМ и аз мислих. Ще се допитам. Simple Smile

Аз последно като обикалях Зара в Парадайз и The Mall мисля, че не мернах гащеризони.

Общи условия

Активация на акаунт