Север-Юг и проектите на актьорите след него-33

  • 39 799
  • 738
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 2 116
Гости,  Heart Eyes
Скрит текст:
Бурчин много ме впечатли в Милост.
Признавам си, че бях предубедена към нея до момента.
И аз не знам защо точно, но нямах приятни усещания свързани с нея. Embarassed
А излиза, че не съм била права, играе с лекота, заразителна е на екрана,
поне от тези две нейни последни роли. Е, поне мен ме зарази. Heart Eyes
А сериала има руски превод, в момента са излъчени само 3 еп. дават го в сряда по канал Д, от 20 часа.
Ще ти дам линк, когато можеш, а и искаш да гледаш.

http://maxserials.tv/news/pojraz_karael_poyraz_karayel_tureckij_ … e/2015-01-23-4682


Добавен е в заглавната страница на тази тема, там има и инфо за него.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=813047.0;topicrefid=20
Зарани е на пост, излезе ли нещо и вече го знаем.  yes
Компания от зрители за него тепърва се събира да се гледа, едва ли ще е голяма, но това не е толкова важно. Стига да се гледа и коментира спокойно и свободно...на мен това ми стига.
Ще видим, за сега са големи очакванията ми, но какво ще излезе...не знам. newsm78 Joy



Фенче,  Heart Eyes
Напълно съм съгласна.  thumbsup Но и кой е съвършен, та и тя. newsm78 Joy
Има си и тя това-онова визуално  Wink но камерата я обича.
Както беше писала скоро Криси, стои добре пред камера.
А за една актриса/и не само за жените/ това е по-важно от ослепителната красота. Grinning

Двойката Киво и Ойку, в ролите на Кузей и Джемре и за мен е една от любимите ми! Heart Eyes



Много ми хареса и, че Киво като име вече в тези среди/сериалните/ и Ойку, тепърва пробиваща се сработиха перфектно. От една страна за мен това е израз на професионализъм от Киво- да работи добре с всеки, а от друга за Ойку, че има потенциал. thumbsup
Изобщо СЮ ми е любим, интересна история, страхотна игра и невероятен финал!
Какво повече му трябва на зрителя, нали?!  Heart Eyes

Благодаря, че сложи линк за 12-ти еп.   bouquet
Ще го гледам, ама вече утре.
Днес за последно нещо по 11-ти.  newsm78 Joy


Аз гледам доста неща, ама да съм в крак със сериалните новини.
А и за обща сериална култура.  Wink
Само Пойраз сега в повече ме привлече, но да видим до къде ще стигна.  newsm78 Joy


Спокоен следобед! Hug

Последна редакция: нд, 25 яну 2015, 16:29 от margita9

# 256
  • Мнения: 21 201
Марги Hug знам за този проблем с маммата но освен него ние в нашата тема имаме проблем и със скролването по страниците. Tired
Доколкото разбрах тази е била заключена а другата не е била.ooooh! #Crazy
Аз не мога да следя повече от един сериал.
Вечер гледаме в нас Дила а аз от снощи започнах Чучулигата но когато мога и когато имам време. Мисля да загледам Хазалиния сериал(и преди съм споменавала) пък да видим дали, ще го догледам.

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=71405953869241 … d=527992737299092



NEW




Последна редакция: нд, 25 яну 2015, 17:34 от Neidjal

# 257
  • Мнения: 35 961
Марги Hug знам за този проблем с маммата но освен него ние в нашата тема имаме проблем и със скролването по страниците. Tired
Доколкото разбрах тази е била заключена а другата не е била.ooooh! #Crazy

Тази тема е била заключена случайно, за което се извинявам от името на екипа. Отключих я веднага щом разбрах.
Проблемът със скролването тук съществува от доста време и се появява защото в темата пишат потребители с огромни "тежки" подписи и аватари. Те трябва да се зареждат и то по няколко пъти на страница, което измъчва интернет връзките. Вчера тествах и разгледах темата с изключени аватари и подписи - скоростта на зареждане е перфектна. Най-тежки са клиповете и малко по-късно ще напиша съобщения на няколко от дамите, които пишат тук, с молба да изберат друго, което да украсява профилите им. Темата е пълна със снимки и клипове - по-важно е те да се зареждат бързо и безпроблемно.  Wink

# 258
  • Мнения: 21 201
bubanka, благодаря Ви за разяснията, защото започнах да се притеснявам да не би да имам индивидуален проблем с техниката.
Аз изключих и подписите на другите потребители, и шапките на страниците, и пак имам затруднение със скролването от няколко дни насам, и не само аз.
Ако така продължава, ще прибягна и до изключване, и на аватарите.

# 259
  • Мнения: 35 961
Изключи ги и ще видиш разликата  Wink

# 260
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 807
Добър вечер момичета
Обещах, че няма да правя повторни анализи и вече казани от мен неща, а ще се опитам в няколко изречения да напиша впечатлението си от епизода, като цяло.....дано съм успяла....
12 епизод на СЮ
За мен песента в началото на серията каза всичко….
Не докосвай раните ми……
Доведи ми този, който открадна моя живот…….
Доведи ми тази, която открадна  моя живот….

/едновременно с това вървят кадри от подписването  със Симай/
……
Душата ми се превърна във въглен…..
Имай милост към сълзите ми….
Напразно търсиш лек

Ако умра, доведи онази, която е виновна за смъртта ми на моя гроб….
Самотната сълза стекла се по бузата на Кузей докато пее казва всичко….….Джемре е с навлажнени очи, Али е навел глава…..само Гюней гледа с отсъстващ поглед някъде…..
Влизането на Зейнеп….чувайки песента, тя веднага разбра, че с песента Кузей излива душата си…,че в живота му има „невъзможна „ любов….Не мога да я оправдая, че после упрекна Кузей, че я е лъгал…..тя още в първия миг разбра , че в живота му има някой и той кара саза му да плаче….
Думите на Хандан "....скоро ще се отървем от тези двамата" ми прозвучаха грозно и оставиха горчив вкус в устата...
Това е  моя спомен от този епизод…
приятна вечер момичета...
Скрит текст:


Последна редакция: нд, 25 яну 2015, 18:19 от gostenka68

# 261
  • Мнения: 21 201
С кон, с колело, с мотор, с кола, липсва само фотка с яхта Laughing а защо не и със самолет. Laughing
Какъв ли, ще го играе в следващият му проект? newsm78

# 262
  • Мнения: 18 604


Наде Hug мерси за интервюто с Ойкю, по късно ще го прочета Peace
Аз викам да е пак на кон, или на Порше Laughing  само не и на колело Mr. Green
Гости Hug ти си отличничка Grinning Peace
Марги Hug wavey

Аз пък имам друго мнение, за Ойкю и това, че излиза крива, според мен чертите са й правилни, но не е много фотогенична и затова изглежда така на екран, не знам може и да греша Rolling Eyes

и какъв е извода, за да няма проблеми със скролването, събувайте гащите Naughty Laughing

# 263
  • Мнения: 21 201
Айрка Hug аз моите ги събух, Laughing защото се оказа, че гащурите ми(както и ава но засега, ще си го запазя) са много тежки и товарят форума.
Никой по никакъв начин не ме задължи да си ги събуя но така както искам на мен да ми е комфортно пребиваването във форума така не бих желала аз да съм една от причините за нечий некомфорт във форума затова, което зависи от мен на добра воля го направих.
Ако всички го направим, ще ни е много по-лесно скролването нооооо въпрос на личен избор. Peace
Явно посещението във форума се увеличи и всички ние(които сме с подписи и авове) се накичихме като Коледни елхи Laughing и форумът не успява да се справи с всичката тази шарения.
Аз не знам в каква роля бих искала да го гледам newsm78 нито пък с какво превозно средство Mr. Green но пък знам с коя екранна партньорка искам да си партнира и това е Фахрие.
Нищо не казвате за откъса с нея и Бурак, който Ви пуснах от моята дружка.

Последна редакция: нд, 25 яну 2015, 19:04 от Neidjal

# 264
  • Мнения: 18 541
Наде  Hug че как не си го виждала на яхта ? Ами в ЗП ? Само на самолет не сме го виждали, вярно  hahahaВсе ми е едно каква роля ще играе, важното е да играе. Ама на кон го харесвам изключително много!
 Аз не виждам гащурите на никого  newsm78 Много ще ми е мъчно да се разделя с моите, Зизуна с такова желание ни ги скрои ...
Гости  Heart Eyes благодаря за споделеното по 12 епизод, съгласна съм с теб!
Айричка  Heart Eyes много си е фотогенично момето, просто си има дребен недостатък, който се забелязва само от време на време , аз така мисля Peace
Наде  Hug благодаря ти за всичко! Ами какво да кажа ? Красиви, млади, влюбени, вече не се крият и затова не могат да съберат усмивките си, какво по-хубаво от влюбени хора ? Красива двойка! И пак казвам - за мен Фахрие е по-красива от двамата  Laughing Кога ли ще кажа това за дама на Киво ? Май никога!  Joy Joy Joy Joy Joy

# 265
  • Мнения: 18 604
Наде Hug, май Бу потвърди, че ще има сватба нали newsm78
Аз също харесвам повече ФЕ и с удоволствие бих следила следващ неин проект, но за сега не се чува за такъв Peace
Фенче Heart Eyes, събувай гащите, ще ги носиш само на празници Naughty Joy Joy
аз и без това не ви ги виждам, винаги са ми били изключени Mr. Green
още по темата БуФ Peace
Скрит текст:




Последна редакция: нд, 25 яну 2015, 20:24 от Airra

# 266
  • Мнения: 21 201
Айрка на въпроса за сватба я е погледнал и казал, че, ще има приятели но във филма лииии, в реала лииии, не става ясно.......май и в двете, Laughing а дано!?! Praynig Със сигурност разбрах, че заради любовта си към нея Heart Eyes е създал филма.
Фенче и на мен ми беше много криво когато трябваше първо да си изключа опцията за подписите, и спрях да виждам вашите, и моя Cry който толкова много си харесвам, и на мен Зизка ми го уши с голямо търпение, защото аз бях изключително претенциозна клиентка относно кройката. Joy
Аз така или иначе не го виждах от месеци насам само другите потребители ми го виждаха но сега когато разбрах, че той е много тежък и тормози форума хич не се замислих, и веднагически го махнах.
Дано повече нямам проблем със скролването, защото, ще се наложи да се лиша и от ФЕмирчовците освен от любимите ми екранни образи на Киво, и съвсем, ще ми стане криво но ако се наложи, ще го направя, защото искам пребиваването ми във форума да не е ежедневна борба със скролването а удоволствие и релакс.
Не мога да преценя кой е по-хубав Фахрие или Бурак но покрай любовната им история, която лъсна отпреди дни забелязах всъщност колко красив е той. Да, винаги ми е бил симпатичен но не чак толкова колкото откогато го видях с други очи откакто е с Фахрие. Много е готин и очите му са мноооого дяволити, и закачливи а е толкова влюбен, влюбен, влюбен Heart Eyes а и тя, Heart Eyes че ми пълнят душата само като ги гледам, даже заради тях загледах Чучулигата.
Не вярвам наш Киво да си намери половинка, която никой да не я плюе Mr. Green(както в случая с БУФчетата) и да подхожда на красотата му(отново както в случая с тях). За друго не говоря, защото нито Киво познавам, нито неговите а не ми и трябва, изводите, които си правя са си мои, може и да съм налучкала истината но може, и да не съм, въпреки, че не се лъжа в хората никога не е късно да има, и първи път).
Аааааа Бехлюлчо с яхтата само няколко пъти не се брои.

Последна редакция: нд, 25 яну 2015, 20:41 от Neidjal

# 267
  • Мнения: 1 012
Мацкии!  Hug И аз си мислех, че нещо имам проблеми с компа. Но и с влизането имах проблеми. Благодаря на bubanka че го разясни. А за подписите отдавна съм ги изключила и скролването няма проблем.



# 268
# 269
  • Мнения: 18 604
Добрутроо Hug
Хубава нова седмица  bouquet
Диде Hug wavey
и от мен кайве Wink


хороскоп Simple Smile
Скрит текст:

"Турските актьори 24/7" (17): от 19 до 25 януари 2015 г.

http://serialiofbg.televisionbg.net/2015/01/247-17-19-25-2015.html#more

4) След огромния провал на историческата мелодрама на StarTV "Кърт Сеит и Шура" (Kurt Seyit ve Sura), която преустанови излъчването си през изминалата есен, актьорът, изпълнил главната роля в нея - Къванч Татлъту, познат у нас чрез ролите си в хитовете "Перла", "Забраненият плод", "Двама завинаги" и "Север-Юг", се е отдал на дълга и заслужена почивка. Мечтата на милиони жени по света наскоро бе засечена от турски папараци да излиза от луксозен ресторант заедно с баща си. На въпросите на журналистите Къванч отговори, че към момента не се знае колко дълго ще продължи отсъствието му от екран, но пък сподели с тях и много интересната подробност от живота си, че с именно с баща му са се запалили по ветроходството и не изпускат възможност, в която да го практикуват. ooooh! Laughing Блондинът сподели още, че е възможно скоро и да напусне Турция, за да си почине наистина в чужбина, най-вероятно в САЩ.

Общи условия

Активация на акаунт