Серенити Бей - 2015г.

  • 95 532
  • 749
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 63
Да, за Белла Виста в Синеморец става въпрос. На нас Серенити ни излиза малко по-скъпо в апартамент във висок сезон, но ние сме с едно дете. Миналата година с ранни записвания платихме около 2000 лв. за Белла Виста за 11 нощувки в началото на август.

# 646
  • Мнения: 17 987
В Бела Виста е проблем настаняването на 4 човека, затова не сме го пробвали.

# 647
  • Мнения: 63
Със сигурност има помещения с две преходни стаи, както и мезонетни апартаменти в Белла Виста, но може да не се предлагат от бг туроператори. Чужденците бяха масово с 2 и повече деца. А във висок сезон много от тези чужденци бяха скандинавци, което правеше почивката още по-приятна - в голямата си част спокойни, възпитани хора, с чувство за хумор, децата им самостоятелни, държат ти вратата като минаваш и т.н. ... но това е друга тема.

# 648
  • Мнения: 1 292
В Бела Виста е проблем настаняването на 4 човека, затова не сме го пробвали.
Така е .Опитвах се две години поред през различни агенции, но не става. Да вземем с теб да се комбинираме, че  да посетим най-накрая този хотел.Двете ни големи дъщери в една стая, а малките с нас  Laughing

# 649
  • Мнения: 9 441
Ние сме двама възрастни и две деца на 7 и на 5 години и без проблем ми изпратиха оферта за този хотел от Визит. Вие с по-големи деца ли сте?

# 650
  • Мнения: 1 292
Ние сме двама възрастни и две деца на 7 и на 5 години и без проблем ми изпратиха оферта за този хотел от Визит. Вие с по-големи деца ли сте?
Моите са вече на 16 г. и 13 г. Гледах хотела предните години, когато малкият все още беше в тяхната възрастова граница и въпреки, че основно резервирам чрез Визит ми предлагаха две съседни двойни стаи.

# 651
  • Мнения: 17 987
...което пък излиза доста солено  Peace

# 652
  • Мнения: 63
Само да добавя за Серенити, че през последните 2-3 дена от престоя ни хотелът леко се поизпразни - ако в началото беше пълен на почти 100%, то към края бе на 70-80% по груба преценка и веднага се усети. В ресторанта често можеха да се намерят места и навън и като цяло блъсканицата понамаля, празни шезлонги на плажа имаше в изобилие, а понякога можеха да се намерят и около басейна. Така че зависи на какъв период ще случи човек (и колко голеееми компании ще има, които окупират масите навън и шезлонгите около басейна).

# 653
  • Китна Тракия
  • Мнения: 180
нашата почивка в Серените приклюи миналата седмица и като цяло мога да кажа добре,  с някои забележки. Като цяло - морната лудница, народ - но то няма как в пиков сезон и в такъв хотел хахаха Плажът - добре, достатъчно място, достатъчно шезлонги, мъжът, който се грижеше за плажа събираше хавлиите, намятани за запазване,адмирации за което. Недостатък на плажа - камъните на прибоя, но не е болка за умиралка Grinning (аз си го прредставях много по.зле като четях отзиви от предишни години.  На басейна - лудница Shocked за какво са отишли на море тия хора, като се натискат само на басейна?! и съответно свинщината пълна, шляпат боси, търкалят се тарелки и чаши..... ами като си прасе и си свикнал в кочина, твоя воля. Държа да отбележа, че персоналът чистеше - за пръв път виждам да събират вечер шезлонгите, метат и измиват всичко около басейна, адмирации за което, но народът като не поддържа...... Храната - прилична бих казала, като за ОИ. Чистотата в стаите - явно зависи на кого ще попаднеш - нашата камериерка се справяше блестящо, просто нямам заблежки.... Анимацията, осоено вечерната - моите поздавления..... Като недостатък - понеже гледахме към басейна -развикват се още в 15 ч. и който се опитва да почва - да му мисли. Паркингът - крайно недостатъчен според мен. Покрайнините - което не проблем на хатела, но все пак - окаяни....

Последна редакция: чт, 11 авг 2016, 05:22 от nevva

# 654
  • Мнения: 2 081
Да, за Белла Виста в Синеморец става въпрос. На нас Серенити ни излиза малко по-скъпо в апартамент във висок сезон, но ние сме с едно дете. Миналата година с ранни записвания платихме около 2000 лв. за Белла Виста за 11 нощувки в началото на август.

Малко спамски коментар , но се радвам за това , което пишете за Белла Виста . Тази година го предпочетох пред Серенити и заминаваме след няколко дни  Peace

# 655
  • Мнения: 17 987
Днес се зачетох в отзивите във визит и там обратно пък- съжаляват, че са избрали Бела Виста пред Серенити, но всеки различно търси  Peace

Много лоши отзиви имаше тук, а аз втори път тази година не мога да се уредя за датите, които искам  Cry  Ако някой се отказва от резервация в началото на септември да ми пише  Praynig

# 656
  • Мнения: 1 292
А аз  тъкмо се уредих с резервация за Белла Виста и то за двойна стая 2+2 , каквато Съни Турс не ми предложиха и се налага да се откажа.Ще умра от яд и цената е добра имайки в предвид, че съм с две по-големи деца на 16 и 13 год. Малкият ми го таксуват безплатно, а плащам за каката 50%.

# 657
  • Мнения: 84
Здравейте, моля ви напишете какво е времето. Топла ли е водата, духа ли вятър, студено ли е за малки деца? От неделя сме на Нестинарка и съм притеснена защото сме с малко дете.

# 658
  • Мнения: 1 401
И аз с въпрос - Серенити пускат ли места на ранни записвания? Кога най-рано? Колко е най-голямата им отстъпка, за която знаете?

# 659
  • София
  • Мнения: 2 296
25% съм ползвала 2014г., средата на декември мякъде излизат.
Тази година беше по-малък % отстъпката обаче.

Общи условия

Активация на акаунт