www.feelunique.com - 13

  • 75 648
  • 780
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 3 344
И отново ваучер за сайта, даващ реално 50 % намаление - £10 for £20 Spend at feelunique.com

# 616
  • София
  • Мнения: 4 767
Мерси, Тони  bouquet

# 617
  • Мнения: 2 787
И отново ваучер за сайта, даващ реално 50 % намаление - £10 for £20 Spend at feelunique.com
  bouquet
Не можах да платя с БГ карта, сложих адреса на габиели и на деливъри, и на billing, трябва да е uk адрес  newsm78
Моля някой да сподели има ли успешна покупка с наша карта, благодаря!

# 618
  • София
  • Мнения: 4 767
Аз купих току що, платих през пейпал с карта на Пиреус и някакъв измислен на прима виста адрес, но с пощенски код на габко.

# 619
  • Мнения: 3 344
И аз платих с ПейПал - като адрес посочих този на превозвача, който обикновено използвам.

# 620
  • Мнения: 2 787
 We only accept UK issued cards
Ето отговорът, за съжаление нямам PP Rolling Eyes
Тони, Илли Hug  bouquet

# 621
  • ВАРНА
  • Мнения: 2 758
И отново ваучер за сайта, даващ реално 50 % намаление - £10 for £20 Spend at feelunique.com

Някъде виждате ли ограничения до кога може да се ползва?

# 622
  • София
  • Мнения: 2 054
И отново ваучер за сайта, даващ реално 50 % намаление - £10 for £20 Spend at feelunique.com

Някъде виждате ли ограничения до кога може да се ползва?

Voucher valid until 13th Aug 2015

# 623
  • София
  • Мнения: 10 324
И аз платих с ПейПал - като адрес посочих този на превозвача, който обикновено използвам.

Благодаря, Тони!!! Добре че си ти да ни пускаш ваучери  Hug

И при мен стана от раз, платих с РР с адреса на превозвача.

Интересен е текста на ваучера:
One per person.
Voucher valid until 13th Aug 2015.
Excludes Dior, GHD, Morrocanoil & Chanel branded
products.
Excludes sale items.
Chanel никога не е имало във ФУ, интересно, може пък и да пуснат  Mr. Green

# 624
  • София
  • Мнения: 2 054
Момичета, как ползвате ваучера. Аз си купих, но ми дава грешка като го въведа. Има ли значение е-мейла, на който е пратен и акаунта в feelunique?

# 625
  • София
  • Мнения: 10 324
Момичета, как ползвате ваучера. Аз си купих, но ми дава грешка като го въведа. Има ли значение е-мейла, на който е пратен и акаунта в feelunique?

Въвеждам го в кошницата, емейл адреса ми е един и същи и в двата сайта.


Ваучерите важат и за Lily Lolo, май за тях до сега нямаше валиден ваучер  newsm78

# 626
  • София
  • Мнения: 2 054
Момичета, как ползвате ваучера. Аз си купих, но ми дава грешка като го въведа. Има ли значение е-мейла, на който е пратен и акаунта в feelunique?

Въвеждам го в кошницата, емейл адреса ми е един и същи и в двата сайта.


Ваучерите важат и за Lily Lolo, май за тях до сега нямаше валиден ваучер  newsm78

Май само аз не мога да го ползвам  Cry
Писах им, но не ми отговарят вече 2 дни.

# 627
  • София-Младост
  • Мнения: 23 371
Имам пратка изпратена на 02.07. и още я няма Sad

# 628
  • София
  • Мнения: 9 524
Имам пратка изпратена на 02.07. и още я няма Sad
моята от 29.06. Също липсва все още. Писах им вече. Ще изчакам 29.07. И я обявявам за загубена. Tired

# 629
  • Мнения: 386
Благодаря за сайта с ваучерите!  bouquet Купих си три броя и с два от тях поръчах два слънцезащитни продукта и още някои дребни неща. С третия ще си взема еластисайзъра, но още умувам кой.
brayan__, да не би да не въвеждаш правилния код - този с буквите? Или пробвай през друг браузър.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт