90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 283

  • 22 858
  • 733
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 325
Тинки      bouquet

ioana_g, между закуската и обяда са 2 часа, защото хапваш плод Simple Smile и обяда не трябва да е преди 12  Peace виж книгата - там има доста рецепти за ВГХ

И аз малко болна към дечурлигата... затова ме нямаше и миналата тема и ми простете, но няма да я чета  Peace

Понеже съм на сиропи за кашлица, антибиотици и др.... не мръднах от 66,1кг, но поне не съм и качила...


# 16
  • Мнения: 247
Момичета, Благодаря ви за думите! Аз си продължавам, и знам какво ми коства вчера! Помня чувството .... и за съжаление аз не съм за пръв път на диета Simple Smile е 90ДД е за пръв път, но преди 2 години бях на Дюкан, свалих 42 кила за 9 месеца, постепенно си върнах 17, последните 10 от които Ноември и Декември - стрес и резултата беше тъпчене до разпиране - звучи ужасно грубо, но е буквално...

Както и да е де, знам че при мен нещата няма да станат бързо, знам изкуших се и скокнах в страни, гадно ми беше и още ми е гадно, но не съм се отчаяла, по-добре така, отколкото да се откажа, не че е добре в такъв случай, но.... както и да е. Нито ще се самосъжaлявам, нито ще се вайкам Simple Smile затварям темата тук и завинаги Simple Smile
Днес протеини:
з: 4 мандарини
о: Голямо кюфте от телешка кайма и салата цвекло
в: Печено свинско от Билла + салата зеле и моркови с микс от семена

вода 3,5л - ходих на Зумба, направих си упражненията вкъщи, и живота продължава на режим Simple SmileSimple Smile

Лека и спокойна вечер от мен  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 17
  • Мнения: 45
Дайте идея за въглехидратна вечеря ? Закусих с един грейфрут , за обяд 1 филика Вита с лютеница . Вечерята я мисля .. имам едни кроасан .. сякаш друго не ми се готви . Към него мога ли да добавя още нещо ? Иии може ли липсата ми на отслабване да се дължи на това  ,че повече от 1,5 вода не мога да изпия на ден ? Thinking

# 18
  • Мнения: 2 107
Записвам се и аз, Тинки, благодаря за новата тема!

Плодовият върви успешно, но такива кисели мандарини съм си взелааааааааа- все едно им ям обелката, нагарчат и киселеят, отврат  Sick

# 19
  • Мнения: 116
Хоп и аз тук   bouquet
При мен е вече 1900 часът и приключвам със сладката вечеря. Имах останали 2канелени ролца от миналия ВХ и ги претеглих 180гр. Сега ще си хапна 2 квадратчета черен шоколад, че цяло редче (от късата страна, както казва Курдов  Grinning ) ми идва много.
Йоанна (извинявай ако не изписвам правилно името), аз днес си направих нещо като миш-маш, но постно и си хапнах с хляб. Ако ми беше останало щях да му чукна някое яйце на Белтъчен, но явно бях доста гладна на обяд  Mr. Green
 Аз не се тегля често, защото моят кантар не е от дигиталните, а и много вяра му нямам за актуални кг. Въпреки всичко вече съм 2кг по-лека на него и това много ме радва. 
Сега ще мрънна малко, че синковеца е на антибиотик от днес, но и Фъстъчка (9 месеца) ми вдигна температура. Благодаря за споделените съвети за справяне с температурата. И за имуностимулантите. Извинявайте за мрънкането и дългия пост, но имах нужда да споделя.
 Хубава вечер на всички  Hug

# 20
  • Мнения: 337
ZaaRa, и преди бях писала, че храната ти е малко  Peace Плодов на "3 ябълки , 1 киви и 1 тиквичка на лентички" и въглехидратен обяд на 1 филийка Вита е много малко  ooooh! Хапвай си нормални порции и пий достатъчно вода - 1.5л е малко, поне 2л ги докарай  Hug

# 21
  • Мнения: 858
Полинка много обичам чай от джинджифил без захар и мед но като го пия ми става нещо на гушата като тежест,  аз  имам  2 възела и  киста  предполагам че е от тях, по същия  начин се чувствам и от зеления чай.
Ако знаете защо се получава така моля да ми обясните  Praynig

# 22
  • Мнения: 45
Аз не се чувствам гладна , затова не ядох .. не да се мъча и да търпя . А и бях с малката навън , прибрах се в 3 и нямах време за обяд , затова изядох я филийка . Ама за вечерята се чудя , какво да бъде .. Аз по принцип не обичам сладко и с този кроасан , не знам как ще оправя работата . ..

# 23
  • Мнения: 5 435
Записвам се и аз, Тинки, благодаря за новата тема!

Плодовият върви успешно, но такива кисели мандарини съм си взелааааааааа- все едно им ям обелката, нагарчат и киселеят, отврат  Sick

Моите миришат на риба, добре че взех малко за да ги пробвам.   Mr. Green Отидоха в коша, няма такава гадост. Добре че имам и банани за днес.

# 24
  • Мнения: 3 067
Фифи - интересно ми е, върти ми се нещо в главата, та да те питам - ти по време на режима почти никакви прегрешения ли нямаше? И ако имаше - можеш ли да определиш колко често?

Искам да попитам, някой ядеше сурови гъби - нещо кисне ли ги преди това? Ще си спретна за вечеря салата от суров спанак, моркови и цвекло, малко орехи и слънчогледови семки, та се чудя да бухна ли и една сурова гъба  Rolling Eyes

За "рибените" мандарини, аз току що изхвърлих 2 моркова, които имаха вкус на веро... с какво ги "хранят" тия почви...

# 25
  • У дома
  • Мнения: 4 203
Фиданки много сте бързи с темите, не мога да ви изчета, но виждам че Тоди е тук. Приятелче двете започнахме от 1 януари, подготвяш ли се за първият ни воден, аз много се притеснявам как ще е и дали ще издържа. Я кажете освен вода и чай нещо друго може ли във воден Rolling Eyes
След вчерашният плодов -1 Sunglasses от началото -5кг, не е много но пък така не се притеснявам да не вземат нещо кожлъци да ми висят, защото си имам коремче още от преди бременността а и след това се поразтегли Rolling Eyes
Днес белтъчен З - портокал и топла вода, О- 4кюфтенца на скара с мноого зелева салата за В-тиквички с кисело мляко и чесънче Whistling, след тази врътка ми е водният, веднага след плодов беше нали?

# 26
  • Nederland
  • Мнения: 856
Духче, по време и на трите завъртания на режима не съм имала никакви прегрешения, с изключение на най-първият ми белтъчен ден в който смесих сирене и месо. Карах си и всички водни дни.
По време на почивките съм си имала смесени хранения, но да кажем по едно на седмица.
Абе не знам, сигурно вече много съм свикнала с режима и затова!

# 27
  • Мнения: 3 067
Духче, по време и на трите завъртания на режима не съм имала никакви прегрешения, с изключение на най-първият ми белтъчен ден в който смесих сирене и месо. Карах си и всички водни дни.
По време на почивките съм си имала смесени хранения, но да кажем по едно на седмица.
Абе не знам, сигурно вече много съм свикнала с режима и затова!


И аз това си мисля... че може би е така и с течение на времето ще се нормализират нещата.

# 28
  • Мнения: 3 961
Преди малко приключих със сладката вечеря - палачинка с шоколад(някой питаше за грамове - тънка палачинка с малко шоколад излезе 50 грама), шоколадови бисквитки и редче шоколад. За закуска изядох последния банан със сусам, за обяд домати с 2 филийки хляб. Ама имам голям проблем с водата, много малко пия, няма ли някой трик, нещо  Grinning

# 29
  • Nederland
  • Мнения: 856
Така си мисля и аз! Досега винаги съм имала увереността,че правя нещата правилно и успявах. Но си е по-трудно вече когато сме в границите на нормалното тегло!
Така,че момичета и момчета - няма как ако сме режимни да качим трайно!
Ще си даваме кураж и така! Hug

Общи условия

Активация на акаунт