Червено вино снощи пих и втората черта открих! - тема 101

  • 19 739
  • 693
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 4 696
Абе, да ти кажа и аз пиех само бяло вино, но от един месец ми се отвори глътката и за червено и си пия почти всяка вечер по половин чашка! Laughing

# 196
  • Мнения: 657
Аз като не пия нито една черта ли няма да видя!
Ще взема да пропия! Drunk

# 197
  • Монтана
  • Мнения: 1 508
Записвам се и аз в новата темичка...мн е хубава  Hug
Аз чакам МЦ или по скоро не искам да дочакам де...та датата ми е 30/31.01.2015.Днес не се сдържах и си направих тест и е отрицателен Sad уж с чуствителност 10 MIu, но.....малко ми е криво, но малко, защото знам че е млко раничко, но имах някакво предчувствие, което ме подведе обаче

# 198
  • Мнения: 1 139
Оххх най-накрая ви изчетах много сте писали  Praynig
Аз сега на края на месеца имаам мн работа и после и вкъщи готвене,чинии и мм мрънка че не му обръщам внимание  Tired
Иначе съм добре,работата мн ме разсейва,а с вас ми е супер,даже от приятелите ми съв се откъснала   bouquet
Стискам ви много палци
Мел не се сдухвай
Софи крайно време е да ни зарадваш
И да не остана назад и аз се присъединявам към групата на изкормване на тестове  Party

# 199
  • Мнения: 657
Момичета лека нощ!Пожелавам ви спокойна и бебеносна вечер!
Наздраве на тези с чашките! Hug

# 200
  • От Луната
  • Мнения: 6 218
Леле момичета какво правите вие, изписахте ни темата за един ден. Няма да успея да ви изчета днес... Утре ще наваксам Wink

Естлар, знам че е така, но от няколко дни си мисля, че за да се съглася да чакаме, сигурно има причина. Подсъзнателно или не, си мисля че не сме готови. Аз съм готова, но не и сигурна, че сега е момента. Трябва да си подредя живота, мислите, работата. Изведнъж всички планове ми се преобърнаха, напуснах работа заради дипломирането си и до някъде за плана за бебе, а сега това ми се струва далечно. Искам го, но ми се изплъзва - разруши граденото с години и сега трябва чертая на ново. Разбита съм и искам почивка, първо да се справя с организацията на работата ми, после да се се науча да запълвам ежедневието си със смислени неща, искам са променя много неща в навиците ни в начина ни на живот и др, с една дума са се разсеем, да съберем сили за битка. Ще видим какво и как ще направим. ММ почива утре и ще говорим за много неща.
Лека от мен и до утре Wink

Последна редакция: ср, 28 яну 2015, 17:10 от y♥♥li

# 201
  • Мнения: 481
Лисиче,благодаря,много сте гостоприемни и благожелателни. Simple Smile
Лоли и Мел-сили,вяра,търпение и безотказност до край! Hug
софия119-стискам палци в месеца на любовта да видиш на монитора твоята най-голяма любов-прекрасно момиченце Naughty
сузими-събирам здраво прашец,че този месец ми трябва мнооооого newsm75 newsm79 newsm28 newsm75 newsm75 newsm75 newsm79

# 202
  • Мнения: 4 954
Успех, Йоли, това е най-смисленото нещо, което си споделяла от доста време насам и имах усещането, че проблемът е точно такъв, затова ти бях писала в другата тема "мечка страх, мен не страх". Всъщност теб те е страх. Седни и си помисли спокойно ииииии, нещата са винаги една идея по-малко черни, отколкото ги описваме пред другите, всъщност не е никак страшно. Сигурна съм, че и твоят мъж ще се окаже по-подкрепящ и разбиращ, отколкото очакваш, и финансовите проблеми няма да са такава драма, всичко ще се нареди.
Знаеш ли, на първия опит бях в някакво странно състояние. Най-малкото спречкване ме докарваше до лудост. "Ама аз сигурна ли съм, че искам дете от ТОЗИ мъж?" Все едно вимаш решението за дете и казваш "да" в гражданското накуп, едновременно, под стрес с цял куп инжекции в кръвта. По едно време бях решила, че ще гледам детето, ако стане, сама. Луда работа ти казвам. Много правилно си решила да чистите неща сега, защото процедурата не е времето и мястото.

# 203
  • Мнения: 781
Добро утро!
Нови попълнения приемате ли? Разбира се, за малко, както всички ни Grinning
Цвети, стискам силно палчета... Hug

# 204
  • Мнения: 142
Добро утро, момичета.

Аз не пиша много, понеже сега съм в една емоционална черна дупка....някаде там много на дълбоко....ММ  от както му казаха резултатите, сам не е на себе си ... никога не съм го виждала такъв.... хем го чувам как плаче нощем, хем като отида при него да го гушна ме гони и ми се звери. Просто вече не знам какво да правя. Другото което е .... малко почнах да се съмнявам за клиниката в която сме, подочух за едни неща и малко ми приседна...
Една приятелна на Свекърва ми пък иска да ни води при някакъв неен познат лекар, вика да не почваме лечението без да сме отишли.... това е за друъгата седмица( а може и за другия мецец, както я познавам) Това пак на свекърва ми глупостите.
Общо взето саъм изморена психически и физически, от няколко нощи не мога да спа и съм като парцал на работа. Немога да понеса повече и незнам как ще излизам от тази депресия, но трябва да го направя. Направо немога сама да се позная, тотално различна съм от както почнахме с това бебе, а и най вече от както почнахме с проблемите.... напълнях, спрях да се гримирам(почти), нищо не ми се прави, предищното жизнерадостно ммомиче се превърна в някакво неговорещо, мрачно, сиво същество.... Общо взето това е от мен!!!

Съжалявам за дългия пост!!! ГУш на всички и приятен ден !!!  Hug

# 205
  • Мнения: 657
Добро утро момичета! Hug

Събуждам се аз меря б.т. и кво да видя -37,2
Отивам до тоалетната и кво да видя мъничко червеничко по хартията! Идилия!  ooooh!
Мразя я тая гадина дето ми върти номера  #Cussing out #2gunfire
Миналия месец на 26 дена сега на 30-вече не знам как да я смятам вещицата!
Стискам палци за др. момичета аз отпадам от отбора този месец! Tired

# 206
  • Мнения: 184
Добро утро ☺наминавам да кажа, че повече няма да пиша тук. На всички пожелавам бързо да постигнат мечтата си и да я гушкат тази мечта след 9 месеца.

# 207
  • Мнения: 4 954
Нинче, я отидете за 3-4 дни някъде само двамата да си проветрите главата. Изключени телефони. Спешна работа нямате. Отидете, помислете, накрая на тези 4 дни ще видиш нещата от друг ъгъл и ще имате решение. Гарантирано.

# 208
  • Мнения: 21 275
Добро утро    bouquet

sunny__1  ,защо се отказваш ?

# 209
  • Мнения: 184
Лисичке, отказвам се, защото не мога да ви дам нито съвет, нито опора в нещата, с които се борите. Не смятам, че съм ползена особено по този начин. Пък и както споделих вчера/ама никой не ме отрази  smile3505 / бях в Пирогов в петък и в моемнта са ме налегнали други мисли и терзания  doctor Искрено ви желая успех във всяко едно начинание Simple Smile бъдете здрави и обичани

Общи условия

Активация на акаунт